[6013] NC 3
Sentrum Kampsportsenter - 2018-11-03
  PF
LC
FC MF
Menn
9
27
39
1
Damer
6
21
11
0
Junior Menn
4
16
9
 
Junior Damer
7
4
1
 
Ungdom Menn
6
18
3  
Ungdom Damer
2
2
1  
Delsum
35
62
64
1
Totalt
162

Pyramider:
FULLKONTAKT
PONTFIGHTING
K-1
LETTKONTAKT

Vedlegg
Merkekamper NC3 2018
Musical Form NC3 2018



NB! IExplorer er ikke optimal nettleser for denne siden / IExplorer is not the optimal browser for reading this page

| Show only Winners |Show only Medals | Show all results |




 
REFEREES
  Navn Rolle
Klikk for å se Dommerprofilen Anita Aarsund  
PD 
  Camilla Jörneheim  
KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Carlo Ryffel  
KL PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Carlos Leithe Fernandes  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Eline Broeng Nergård  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Elizabeth Ellingsen  
PD 
  Geir M. Bache  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Håvard Riegels Egeberg  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Isabella Helene Hansen  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Ketil Edvardsen  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Kim Kristoffersen  
KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Lasse Rekkavik  
ML  
Klikk for å se Dommerprofilen Laura Gyltnes Tollefsen  
ML  
Klikk for å se Dommerprofilen Malene Sønderaal  
SAL PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Ole André Wiik  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Oscar Fr. Egeberg  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Philippe Beal  
KL  
  Pål Bye Jensen  
KL PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Raymond Andersen  
KL PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Roger Ramstad  
ML  
Klikk for å se Dommerprofilen Rune Ågedal  
SA KL ML  
Klikk for å se Dommerprofilen Samirs Askerovs  
KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Terje Worren  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Thomas Steenberg  
HD KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Thor Arnt Nes  
ML  
Klikk for å se Dommerprofilen Thor Haug  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Tine Bergstrøm  
 
Klikk for å se Dommerprofilen Tom Rune Bertelsen  
ML PD 
  Vegard Riegels Egeberg  
PD 
POINTFIGHTING - 26 stk deltagere
D-65KG PoPlass
Rachel DaughdrillØverbygd Kickboxingklubb1. Plass
Elise Karoline BrustadTromsø Kickboxingklubb2. Plass
H+89KG PoPlass
Stig Hugo KlementsenBergen Kickboxingklubb1. Plass
Ove HamlandVerdal Kampsportklubb2. Plass
Ketil EdvardsenTjeldsund Kickboxingklubb3. Plass
H-69KG PoPlass
Marcus KongsvoldØverbygd Kickboxingklubb1. Plass
Thomas HeenGrimstad Kickboxingclub2. Plass
JD-55KG PoPlass
Celine RøbergFighter Kickboksingklubb1. Plass
Lisa DanielsenTromsø Kickboxingklubb2. Plass
Regine Langefoss KrugerGrimstad Kickboxingclub3. Plass
JD-60KG PoPlass
Regine Langefoss KrugerGrimstad Kickboxingclub1. Plass
Margrethe G. EdvardsenTjeldsund Kickboxingklubb2. Plass
JD-65KG PoPlass
Runa Kragset SorknesFighter Kickboksingklubb1. Plass
Tanita LøvåsØverbygd Kickboxingklubb2. Plass
JH-69KG PoPlass
Marcus KongsvoldØverbygd Kickboxingklubb1. Plass
Eivind Bjerke Thorsland Kristiansand Kampsportklubb2. Plass
JH-84KG PoPlass
Fredrik William RishaugFighter Kickboksingklubb1. Plass
Ben Daniel DomingosKristiansand Kampsportklubb2. Plass
UD-55KG PoPlass
Mathea LøvåsØverbygd Kickboxingklubb1. Plass
Synnøve MagnusdottirTjeldsund Kickboxingklubb2. Plass
UH+69KG PoPlass
Bence MindaFighter Kickboksingklubb1. Plass
Johan Arthur DL GjerdrumØverbygd Kickboxingklubb2. Plass
UH-52KG PoPlass
Oliver GundersenBergen Kickboxingklubb1. Plass
Julian Øien SjåvikTromsø Kickboxingklubb2. Plass
UH-57KG PoPlass
Adrian Lauritzen AndresenGrimstad Kickboxingclub1. Plass
Oliver GundersenBergen Kickboxingklubb2. Plass


POINTFIGHTING-OPEN - 6 stk deltagere
DamePoPlass
Celine RøbergFighter Kickboksingklubb1. Plass
Sandra BørnesFana Kickboxingklubb2. Plass
Lisa DanielsenTromsø Kickboxingklubb3. Plass
MannPoPlass
Marcus KongsvoldØverbygd Kickboxingklubb1. Plass
Stig Hugo KlementsenBergen Kickboxingklubb2. Plass
Bence MindaFighter Kickboksingklubb3. Plass


TAG-TEAM - 3 stk deltagere
MannPoPlass
DreamTeam1. Plass
TeamBergen2. Plass
TeamSagene3. Plass


LETTKONTAKT - 62 stk deltagere
D-55KG PoPlass
Helene Bjerke FredheimKristiansand Kampsportklubb1. Plass
Tine Innvær BergstrømTromsø Kickboxingklubb2. Plass
Rica SalimbagoTorshov Fightklubb3. Plass
D-60KG PoPlass
Mari Lovise LidalFana Kickboxingklubb1. Plass
Christine HagatunFana Kickboxingklubb2. Plass
D-65KG PoPlass
Sandra BørnesFana Kickboxingklubb1. Plass
Ida Wahlmann IversenFighter Kickboksingklubb2. Plass
juweria HassanTorshov Fightklubb3. Plass
D-70KG PoPlass
Rachel DaughdrillØverbygd Kickboxingklubb1. Plass
Vilde Marie ChristoffersenFighter Kickboksingklubb2. Plass
Marie BereTorshov Fightklubb3. Plass
D-75KG PoPlass
Rita LøvåsØverbygd Kickboxingklubb1. Plass
Julia TeigenSentrum Kickboxingklubb2. Plass
Susanne StørsethSki Kampsportklubb3. Plass
H+89KG PoPlass
Wieslaw Adam KarasinskiVerdal Kampsportklubb1. Plass
Geir GranliSør-Odal Kickboxingklubb2. Plass
H-63KG PoPlass
Stian LindborgKronstad Kampsportklubb1. Plass
Thomas HeenGrimstad Kickboxingclub2. Plass
H-74KG PoPlass
Daniel SandvikStjørdal Kickboxingklubb1. Plass
Vidar Hjertaas HauglandKronstad Kampsportklubb2. Plass
Silviu MartaVerdal Kampsportklubb3. Plass
H-79KG PoPlass
Sydney BendixenTorshov Fightklubb1. Plass
Kenny JohansenKronstad Kampsportklubb2. Plass
Benjamin Roaldssønn HopeSentrum Kickboxingklubb3. Plass
H-84KG PoPlass
Rares-Stefan EneSør-Odal Kickboxingklubb1. Plass
Mads RaskBergen Vest Kampsportklubb2. Plass
H-89KG PoPlass
Ove HamlandVerdal Kampsportklubb1. Plass
Jan Erik BråtenBergen Vest Kampsportklubb2. Plass
Kristian GranliSør-Odal Kickboxingklubb3. Plass
JD-60KG PoPlass
Sandra BørnesFana KBK1. Plass
Tanita LøvåsØverbygd KBK2. Plass
JD-65KG PoPlass
Tanita LøvåsØverbygd Kickboxingklubb1. Plass
Runa Kragset SorknesFighter Kickboksingklubb2. Plass
JD-70KG PoPlass
Ina Ranveig LarsenTorshov Fightklubb1. Plass
Julie Marie NilsenSentrum Kampsportsenter2. Plass
JH+84KG PoPlass
Ben Daniel DomingosKristiansand Kampsportklubb1. Plass
Amund TofteFighter Kickboksingklubb2. Plass
JH-63KG PoPlass
Sander RøbergTjeldsund Kickboxingklubb1. Plass
Thor Thorsteinn ThorsteinssonTorshov Fightklubb2. Plass
Ivar VamnesVerdal Kampsportklubb3. Plass
JH-69KG PoPlass
Abdul BasirSentrum Kampsportsenter1. Plass
Najibullah AziziGrimstad Kickboxingclub2. Plass
Oscar Storvik EriksenStjørdal Kickboxingklubb3. Plass
JH-84KG PoPlass
Thomas OttesenYpsilon Kickboxingklubb1. Plass
Muhammad Ali ButSentrum Kickboxingklubb2. Plass
UD-55KG PoPlass
Lisa DanielsenTromsø Kickboxingklubb1. Plass
Mathea LøvåsØverbygd Kickboxingklubb2. Plass
UH+69KG PoPlass
Altian IbraimiFighter Kickboksingklubb1. Plass
Philip Øen Eriksen Fighter Kickboksingklubb2. Plass
Johan Arthur DL GjerdrumØverbygd Kickboxingklubb3. Plass
UH-47KG PoPlass
Oliver GundersenBergen Kickboxingklubb1. Plass
Fabian Philip shah RindahlSentrum Kickboxingklubb2. Plass
Kim Aron Dahlstrøm Sarpsborg Chi Kickboxing3. Plass
UH-52KG PoPlass
Julian Øien SjåvikTromsø Kickboxingklubb1. Plass
Gent ShehiBergen Vest Kampsportklubb2. Plass
Trym FjeldheimTorshov Fightklubb3. Plass
UH-57KG PoPlass
Gabriel SongstadBergen Kickboxingklubb1. Plass
Sander Båreim EngenFighter Kickboksingklubb2. Plass
Artur LobazanovBergen Kickboxingklubb3. Plass
UH-63KG PoPlass
Cornelius AsbjørnsenSarpsborg Chi Kickboxing1. Plass
Marius KullstadØverbygd Kickboxingklubb2. Plass
Adam Rolen BottenSør-Odal Kickboxingklubb3. Plass


KICK LIGHT - 30 stk deltagere
D+65KG PoPlass
Rania FarahBergen Kickboxingklubb1. Plass
Hajer SeydekremBergen Kickboxingklubb2. Plass
Ida Wahlmann IversenFighter Kickboksingklubb3. Plass
D-55KG PoPlass
Tine Innvær BergstrømTromsø Kickboxingklubb1. Plass
Sumittra SaithongkhamTromsø Kickboxingklubb2. Plass
Helene Bjerke FredheimKristiansand Kampsportklubb3. Plass
D-60KG PoPlass
Marie Charlotte Quist PaulsenBergen Kickboxingklubb1. Plass
Elise Karoline BrustadTromsø Kickboxingklubb2. Plass
H+89KG PoPlass
Stefan TsolakisBerserk K-1 Kickboxingklubb1. Plass
Daniel RosmoBerserk K-1 Kickboxingklubb3. Plass
H-69KG PoPlass
Jimmy BergquistBergen Vest Kampsportklubb1. Plass
Nojus JonkusBerserk K-1 Kickboxingklubb2. Plass
H-74KG PoPlass
Kevin Khruawan FonnesBergen Kickboxingklubb1. Plass
Niklas EbersteinÖstersunds KF 2. Plass
Thorer GrøstadBerserk K-1 Kickboxingklubb3. Plass
H-79KG PoPlass
Kenny JohansenKronstad Kampsportklubb1. Plass
Zac WesBerserk K-1 Kickboxingklubb2. Plass
Suleman AkramBerserk K-1 Kickboxingklubb3. Plass
JH+79KG PoPlass
Jørgen Kristian Stråmyhr DahlBerserk K-1 Kickboxingklubb1. Plass
Zabi JafariBerserk K-1 Kickboxingklubb2. Plass
Amund TofteFighter Kickboksingklubb3. Plass
JH-69KG PoPlass
Philip BennettBerserk K-1 Kickboxingklubb1. Plass
Ernestas AbakumasLarvik Kampsportklubb2. Plass
Nikolai IngebretsenBerserk K-1 Kickboxingklubb3. Plass
UH-52KG PoPlass
Wilhelm GrøstadBerserk K-1 Kickboxingklubb1. Plass
Simon NordhammerBerserk K-1 Kickboxingklubb2. Plass
Kim Aron Dahlstrøm Sarpsborg Chi Kickboxing3. Plass
UH-57KG PoPlass
Gabriel SongstadBergen Kickboxingklubb1. Plass
Artur LobazanovBergen Kickboxingklubb2. Plass
Sander Båreim EngenFighter Kickboksingklubb3. Plass


MUSICAL FORMS - 1 stk deltagere

MannPoPlass
61. Plass



FULLKONTAKT / JUNIOR RING- 9 stk deltagere
D+70KG PoPlass
Marlene Farstad GrøttemFighter Kickboksingklubb1. Plass
Thea VatshelleKronstad Kampsportklubb2. Plass
Amalie anker johanssonArendal Bokseklubb3. Plass
H-86KG PoPlass
Håvard EgebergFighter Kickboksingklubb1. Plass
Quinten de VreughtLarvik Kampsportklubb2. Plass
H-91KG PoPlass
Vegard EgebergFighter Kickboksingklubb1. Plass
Vincent Bergan SantanaYpsilon Kickboxingklubb2. Plass
JH-67KGPoPlass
Oscar Storvik EriksenStjørdal Kickboxingklubb1. Plass
Sander RøbergTjeldsund Kickboxingklubb2. Plass


Merkekamper - 24stk. deltagere
FMB
Adam Akhmedovitsj MolotsjajevFighter KickboksingklubbBestått
Artur LobazanovBergen KickboxingklubbBestått
Antonio Guillermo RIveraSentrum KampsportsenterIkke Bestått
Nicholas Løken Sarpsborg Chi KickboxingIkke Bestått
FMG
Jonathan Gyltnes HjelsethTjeldsund KickboxingklubbBestått
FMKB
Marie Charlotte Quist PaulsenBergen KickboxingklubbBestått
Daniel JohansenFredrikstad Blandet KampsportBestått
FMKG
Kevin Khruawan FonnesBergen KickboxingklubbBestått
Robin Alexander HalvorsenFredrikstad Blandet KampsportBestått
FMKS
Zac WesBerserk K-1 KickboxingklubbBestått
Cornelius AsbjørnsenSarpsborg Chi KickboxingBestått
Suleman AkramBerserk K-1 KickboxingklubbBestått
Tommy ClaussenFredrikstad Blandet KampsportBestått
Stian Gonzales AarvikFredrikstad Blandet KampsportBestått
Wieslaw Adam KarasinskiVerdal KampsportklubbIkke Bestått
FMS
Vidar Hjertaas HauglandKronstad KampsportklubbBestått
Thomas OttesenYpsilon KickboxingklubbBestått
Viktor BocevicYpsilon KickboxingklubbBestått
Christine HagatunFana KickboxingklubbBestått
Lisa DanielsenTromsø KickboxingklubbBestått
Abdul BasirSentrum KampsportsenterBestått
Sondre ForbergskogHamar KickboxingklubbBestått
Ayamodin JakobzaiYpsilon KickboxingklubbBestått
Lisa SimensenYpsilon KickboxingklubbBestått




K1 - 2 stk deltagere
UH-51KG PoPlass
Simon NordhammerBerserk K-1 Kickboxingklubb1. Plass
Wilhelm GrøstadBerserk K-1 Kickboxingklubb2. Plass





LOW - 0 stk deltagere



Beste klubb basert på medaljeplasser (6, 4 og 3p)
Beste klubb Totalt Beste Klubb Ungdom/Junior Beste Klubb Senior
Klubbnavn Poeng
Fighter Kickboksingklubb
90
Øverbygd Kickboxingklubb
71
Bergen Kickboxingklubb
67
Berserk K-1 Kickboxingklubb
62
Tromsø Kickboxingklubb
45
Torshov Fightklubb
28
Grimstad Kickboxingclub
27
Fana Kickboxingklubb
26
Kronstad Kampsportklubb
24
Kristiansand Kampsportklubb
23
Verdal Kampsportklubb
22
Tjeldsund Kickboxingklubb
21
Bergen Vest Kampsportklubb
18
Sør-Odal Kickboxingklubb
16
Sentrum Kickboxingklubb
15
Stjørdal Kickboxingklubb
15
Team
13
Sarpsborg Chi Kickboxing
12
Ypsilon Kickboxingklubb
10
Östersunds KF
10
Sentrum Kampsportsenter
10
Larvik Kampsportklubb
8
Ski Kampsportklubb
3
Arendal Bokseklubb
3
Klubbnavn Poeng
Fighter Kickboksingklubb
52
Øverbygd Kickboxingklubb
41
Berserk K-1 Kickboxingklubb
39
Bergen Kickboxingklubb
35
Tromsø Kickboxingklubb
20
Grimstad Kickboxingclub
19
Tjeldsund Kickboxingklubb
18
Kristiansand Kampsportklubb
14
Torshov Fightklubb
13
Sarpsborg Chi Kickboxing
12
Sentrum Kampsportsenter
10
Stjørdal Kickboxingklubb
9
Sentrum Kickboxingklubb
8
Ypsilon Kickboxingklubb
6
Fana KBK
6
Larvik Kampsportklubb
4
Bergen Vest Kampsportklubb
4
Sør-Odal Kickboxingklubb
3
Verdal Kampsportklubb
3
Klubbnavn Senior
Fighter Kickboksingklubb
38
Bergen Kickboxingklubb
32
Øverbygd Kickboxingklubb
30
Tromsø Kickboxingklubb
25
Kronstad Kampsportklubb
24
Berserk K-1 Kickboxingklubb
23
Fana Kickboxingklubb
20
Verdal Kampsportklubb
19
Torshov Fightklubb
15
Bergen Vest Kampsportklubb
14
Team
13
Sør-Odal Kickboxingklubb
13
Östersunds KF
10
Kristiansand Kampsportklubb
9
Grimstad Kickboxingclub
8
Sentrum Kickboxingklubb
7
Stjørdal Kickboxingklubb
6
Ypsilon Kickboxingklubb
4
Larvik Kampsportklubb
4
Ski Kampsportklubb
3
Arendal Bokseklubb
3
Tjeldsund Kickboxingklubb
3

 

Share