[6013] NC 3
Sentrum Kampsportsenter - 2018-11-03
  PF
LC
FC MF
Menn
9
27
39
1
Damer
6
21
11
0
Junior Menn
4
16
9
 
Junior Damer
7
4
1
 
Ungdom Menn
6
18
3  
Ungdom Damer
2
2
1  
Delsum
15
24
64
1
Totalt
104

Pyramider:
FULLKONTAKT
PONTFIGHTING
K-1
LETTKONTAKT

Vedlegg
Merkekamper NC3 2018
Musical Form NC3 2018



NB! IExplorer er ikke optimal nettleser for denne siden / IExplorer is not the optimal browser for reading this page

| Show only Winners |Show only Medals | Show all results |




 
REFEREES
  Navn Rolle
Klikk for å se Dommerprofilen Anita Aarsund  
PD 
  Camilla Jörneheim  
KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Carlo Ryffel  
KL PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Carlos Leithe Fernandes  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Eline Broeng Nergård  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Elizabeth Ellingsen  
PD 
  Geir M. Bache  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Håvard Riegels Egeberg  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Isabella Helene Hansen  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Ketil Edvardsen  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Kim Kristoffersen  
KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Lasse Rekkavik  
ML  
Klikk for å se Dommerprofilen Laura Gyltnes Tollefsen  
ML  
Klikk for å se Dommerprofilen Malene Sønderaal  
SAL PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Ole André Wiik  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Oscar Fr. Egeberg  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Philippe Beal  
KL  
  Pål Bye Jensen  
KL PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Raymond Andersen  
KL PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Roger Ramstad  
ML  
Klikk for å se Dommerprofilen Rune Ågedal  
SA KL ML  
Klikk for å se Dommerprofilen Samirs Askerovs  
KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Terje Worren  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Thomas Steenberg  
HD KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Thor Arnt Nes  
ML  
Klikk for å se Dommerprofilen Thor Haug  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Tine Bergstrøm  
 
Klikk for å se Dommerprofilen Tom Rune Bertelsen  
ML PD 
  Vegard Riegels Egeberg  
PD 
POINTFIGHTING - 12 stk deltagere
D-65KG PoPlass
Rachel DaughdrillØverbygd Kickboxingklubb1. Plass
H+89KG PoPlass
Stig Hugo KlementsenBergen Kickboxingklubb1. Plass
H-69KG PoPlass
Marcus KongsvoldØverbygd Kickboxingklubb1. Plass
JD-55KG PoPlass
Celine RøbergFighter Kickboksingklubb1. Plass
JD-60KG PoPlass
Regine Langefoss KrugerGrimstad Kickboxingclub1. Plass
JD-65KG PoPlass
Runa Kragset SorknesFighter Kickboksingklubb1. Plass
JH-69KG PoPlass
Marcus KongsvoldØverbygd Kickboxingklubb1. Plass
JH-84KG PoPlass
Fredrik William RishaugFighter Kickboksingklubb1. Plass
UD-55KG PoPlass
Mathea LøvåsØverbygd Kickboxingklubb1. Plass
UH+69KG PoPlass
Bence MindaFighter Kickboksingklubb1. Plass
UH-52KG PoPlass
Oliver GundersenBergen Kickboxingklubb1. Plass
UH-57KG PoPlass
Adrian Lauritzen AndresenGrimstad Kickboxingclub1. Plass


POINTFIGHTING-OPEN - 2 stk deltagere
DamePoPlass
Celine RøbergFighter Kickboksingklubb1. Plass
MannPoPlass
Marcus KongsvoldØverbygd Kickboxingklubb1. Plass


TAG-TEAM - 1 stk deltagere
MannPoPlass
DreamTeam1. Plass


LETTKONTAKT - 24 stk deltagere
D-55KG PoPlass
Helene Bjerke FredheimKristiansand Kampsportklubb1. Plass
D-60KG PoPlass
Mari Lovise LidalFana Kickboxingklubb1. Plass
D-65KG PoPlass
Sandra BørnesFana Kickboxingklubb1. Plass
D-70KG PoPlass
Rachel DaughdrillØverbygd Kickboxingklubb1. Plass
D-75KG PoPlass
Rita LøvåsØverbygd Kickboxingklubb1. Plass
H+89KG PoPlass
Wieslaw Adam KarasinskiVerdal Kampsportklubb1. Plass
H-63KG PoPlass
Stian LindborgKronstad Kampsportklubb1. Plass
H-74KG PoPlass
Daniel SandvikStjørdal Kickboxingklubb1. Plass
H-79KG PoPlass
Sydney BendixenTorshov Fightklubb1. Plass
H-84KG PoPlass
Rares-Stefan EneSør-Odal Kickboxingklubb1. Plass
H-89KG PoPlass
Ove HamlandVerdal Kampsportklubb1. Plass
JD-60KG PoPlass
Sandra BørnesFana KBK1. Plass
JD-65KG PoPlass
Tanita LøvåsØverbygd Kickboxingklubb1. Plass
JD-70KG PoPlass
Ina Ranveig LarsenTorshov Fightklubb1. Plass
JH+84KG PoPlass
Ben Daniel DomingosKristiansand Kampsportklubb1. Plass
JH-63KG PoPlass
Sander RøbergTjeldsund Kickboxingklubb1. Plass
JH-69KG PoPlass
Abdul BasirSentrum Kampsportsenter1. Plass
JH-84KG PoPlass
Thomas OttesenYpsilon Kickboxingklubb1. Plass
UD-55KG PoPlass
Lisa DanielsenTromsø Kickboxingklubb1. Plass
UH+69KG PoPlass
Altian IbraimiFighter Kickboksingklubb1. Plass
UH-47KG PoPlass
Oliver GundersenBergen Kickboxingklubb1. Plass
UH-52KG PoPlass
Julian Øien SjåvikTromsø Kickboxingklubb1. Plass
UH-57KG PoPlass
Gabriel SongstadBergen Kickboxingklubb1. Plass
UH-63KG PoPlass
Cornelius AsbjørnsenSarpsborg Chi Kickboxing1. Plass


KICK LIGHT - 11 stk deltagere
D+65KG PoPlass
Rania FarahBergen Kickboxingklubb1. Plass
D-55KG PoPlass
Tine Innvær BergstrømTromsø Kickboxingklubb1. Plass
D-60KG PoPlass
Marie Charlotte Quist PaulsenBergen Kickboxingklubb1. Plass
H+89KG PoPlass
Stefan TsolakisBerserk K-1 Kickboxingklubb1. Plass
H-69KG PoPlass
Jimmy BergquistBergen Vest Kampsportklubb1. Plass
H-74KG PoPlass
Kevin Khruawan FonnesBergen Kickboxingklubb1. Plass
H-79KG PoPlass
Kenny JohansenKronstad Kampsportklubb1. Plass
JH+79KG PoPlass
Jørgen Kristian Stråmyhr DahlBerserk K-1 Kickboxingklubb1. Plass
JH-69KG PoPlass
Philip BennettBerserk K-1 Kickboxingklubb1. Plass
UH-52KG PoPlass
Wilhelm GrøstadBerserk K-1 Kickboxingklubb1. Plass
UH-57KG PoPlass
Gabriel SongstadBergen Kickboxingklubb1. Plass


MUSICAL FORMS - 1 stk deltagere

MannPoPlass
61. Plass



FULLKONTAKT / JUNIOR RING- 4 stk deltagere
D+70KG PoPlass
Marlene Farstad GrøttemFighter Kickboksingklubb1. Plass
H-86KG PoPlass
Håvard EgebergFighter Kickboksingklubb1. Plass
H-91KG PoPlass
Vegard EgebergFighter Kickboksingklubb1. Plass
JH-67KGPoPlass
Oscar Storvik EriksenStjørdal Kickboxingklubb1. Plass


Merkekamper - 24stk. deltagere
FMB
Adam Akhmedovitsj MolotsjajevFighter KickboksingklubbBestått
Artur LobazanovBergen KickboxingklubbBestått
Antonio Guillermo RIveraSentrum KampsportsenterIkke Bestått
Nicholas Løken Sarpsborg Chi KickboxingIkke Bestått
FMG
Jonathan Gyltnes HjelsethTjeldsund KickboxingklubbBestått
FMKB
Marie Charlotte Quist PaulsenBergen KickboxingklubbBestått
Daniel JohansenFredrikstad Blandet KampsportBestått
FMKG
Kevin Khruawan FonnesBergen KickboxingklubbBestått
Robin Alexander HalvorsenFredrikstad Blandet KampsportBestått
FMKS
Zac WesBerserk K-1 KickboxingklubbBestått
Cornelius AsbjørnsenSarpsborg Chi KickboxingBestått
Suleman AkramBerserk K-1 KickboxingklubbBestått
Tommy ClaussenFredrikstad Blandet KampsportBestått
Stian Gonzales AarvikFredrikstad Blandet KampsportBestått
Wieslaw Adam KarasinskiVerdal KampsportklubbIkke Bestått
FMS
Vidar Hjertaas HauglandKronstad KampsportklubbBestått
Thomas OttesenYpsilon KickboxingklubbBestått
Viktor BocevicYpsilon KickboxingklubbBestått
Christine HagatunFana KickboxingklubbBestått
Lisa DanielsenTromsø KickboxingklubbBestått
Abdul BasirSentrum KampsportsenterBestått
Sondre ForbergskogHamar KickboxingklubbBestått
Ayamodin JakobzaiYpsilon KickboxingklubbBestått
Lisa SimensenYpsilon KickboxingklubbBestått




K1 - 1 stk deltagere
UH-51KG PoPlass
Simon NordhammerBerserk K-1 Kickboxingklubb1. Plass





LOW - 0 stk deltagere



Beste klubb basert på medaljeplasser (6, 4 og 3p)
Beste klubb Totalt Beste Klubb Ungdom/Junior Beste Klubb Senior
Klubbnavn Poeng
Fighter Kickboksingklubb
90
Øverbygd Kickboxingklubb
71
Bergen Kickboxingklubb
67
Berserk K-1 Kickboxingklubb
62
Tromsø Kickboxingklubb
45
Torshov Fightklubb
28
Grimstad Kickboxingclub
27
Fana Kickboxingklubb
26
Kronstad Kampsportklubb
24
Kristiansand Kampsportklubb
23
Verdal Kampsportklubb
22
Tjeldsund Kickboxingklubb
21
Bergen Vest Kampsportklubb
18
Sør-Odal Kickboxingklubb
16
Stjørdal Kickboxingklubb
15
Sentrum Kickboxingklubb
15
Team
13
Sarpsborg Chi Kickboxing
12
Östersunds KF
10
Sentrum Kampsportsenter
10
Ypsilon Kickboxingklubb
10
Larvik Kampsportklubb
8
Ski Kampsportklubb
3
Arendal Bokseklubb
3
Klubbnavn Poeng
Fighter Kickboksingklubb
52
Øverbygd Kickboxingklubb
41
Berserk K-1 Kickboxingklubb
39
Bergen Kickboxingklubb
35
Tromsø Kickboxingklubb
20
Grimstad Kickboxingclub
19
Tjeldsund Kickboxingklubb
18
Kristiansand Kampsportklubb
14
Torshov Fightklubb
13
Sarpsborg Chi Kickboxing
12
Sentrum Kampsportsenter
10
Stjørdal Kickboxingklubb
9
Sentrum Kickboxingklubb
8
Ypsilon Kickboxingklubb
6
Fana KBK
6
Larvik Kampsportklubb
4
Bergen Vest Kampsportklubb
4
Sør-Odal Kickboxingklubb
3
Verdal Kampsportklubb
3
Klubbnavn Senior
Fighter Kickboksingklubb
38
Bergen Kickboxingklubb
32
Øverbygd Kickboxingklubb
30
Tromsø Kickboxingklubb
25
Kronstad Kampsportklubb
24
Berserk K-1 Kickboxingklubb
23
Fana Kickboxingklubb
20
Verdal Kampsportklubb
19
Torshov Fightklubb
15
Bergen Vest Kampsportklubb
14
Sør-Odal Kickboxingklubb
13
Team
13
Östersunds KF
10
Kristiansand Kampsportklubb
9
Grimstad Kickboxingclub
8
Sentrum Kickboxingklubb
7
Stjørdal Kickboxingklubb
6
Larvik Kampsportklubb
4
Ypsilon Kickboxingklubb
4
Ski Kampsportklubb
3
Arendal Bokseklubb
3
Tjeldsund Kickboxingklubb
3

 

Share