[5972] GO BERSERK Vol. 5
Berserk K-1 Kickboxingklubb - 2018-05-26
  PF
LC
FC MF
Menn
0
0
20
0
Damer
0
0
4
0
Junior Menn
0
0
0
 
Junior Damer
0
0
0
 
Ungdom Menn
0
0
0  
Ungdom Damer
0
0
0  
Delsum
0
0
24
0
Totalt
24

Pyramider:
FULLKONTAKT
PONTFIGHTING
K-1
LETTKONTAKT




NB! IExplorer er ikke optimal nettleser for denne siden / IExplorer is not the optimal browser for reading this page

| Show only Winners |Show only Medals | Show all results |




 
REFEREES
  Navn Rolle
Klikk for å se Dommerprofilen Carlo Ryffel  
KL PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Carlos Leithe Fernandes  
PD 
  Daniel Rosmo  
KL PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Ole André Wiik  
SA PD 
  Pål Bye Jensen  
KL PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Raymond Andersen  
KL PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Rune Ågedal  
HD ML PD 
  Ulf Johansen  
KL PD 
POINTFIGHTING - 0 stk deltagere

POINTFIGHTING-OPEN - 0 stk deltagere


TAG-TEAM - 0 stk deltagere


LETTKONTAKT - 0 stk deltagere

KICK LIGHT - 0 stk deltagere

MUSICAL FORMS - 0 stk deltagere



FULLKONTAKT / JUNIOR RING- 1 stk deltagere
H-81KGPoPlass
Frithjof Allum AasheimLarvik Kampsportklubb61. Plass


Merkekamper - 8stk. deltagere
FMKB
Marco-Johannes HollevikBerserk K-1 KickboxingklubbBestått
Thorer GrøstadBerserk K-1 KickboxingklubbBestått
FMKG
Wilhelm GrøstadBerserk K-1 KickboxingklubbBestått
Sander Båreim EngenFighter KickboksingklubbBestått
FMKS
Herman BrunStjørdal KickboxingklubbBestått
Ernestas AbakumasLarvik KampsportklubbBestått
Jørgen Kristian Stråmyhr DahlBerserk K-1 KickboxingklubbBestått
Philip BennettBerserk K-1 KickboxingklubbBestått




K1 - 14 stk deltagere
D-52KGPoPlass
Tove BrodinFMTG1. Plass
Marie SaastadBerserk K-1 Kickboxingklubb2. Plass
D-56KGPoPlass
Alline TorquaySodermalm1. Plass
April Tavita KarlsenLarvik Kampsportklubb2. Plass
H+91KGPoPlass
Einar SchultBerserk K-1 Kickboxingklubb1. Plass
Etor KrasniqiMoss Kickboxingklubb2. Plass
H-71KGPoPlass
Ole Martin Drege WågbøStjørdal Kickboxingklubb1. Plass
Audrius PupininkasLarvik Kampsportklubb2. Plass
H-75KGPoPlass
Adam JohansonWarberg1. Plass
Thomas Malvin BärnholdtBerserk K-1 Kickboxingklubb2. Plass
H-81KGPoPlass
Mickael BrillingTyreso1. Plass
Steinar KronstadTroll Kampsportklubb2. Plass
H-86KGPoPlass
Endre Schultz KristoffersenStjørdal Kickboxingklubb1. Plass
Georg KarimWarberg2. Plass





LOW - 0 stk deltagere



Beste klubb basert på medaljeplasser (6, 4 og 3p)
Beste klubb Totalt Beste Klubb Ungdom/Junior Beste Klubb Senior
Klubbnavn Poeng
Berserk K-1 Kickboxingklubb
14
Larvik Kampsportklubb
14
Stjørdal Kickboxingklubb
12
Warberg
10
Sodermalm
6
Tyreso
6
FMTG
6
Moss Kickboxingklubb
4
Troll Kampsportklubb
4
Klubbnavn Poeng
Klubbnavn Senior
Berserk K-1 Kickboxingklubb
14
Larvik Kampsportklubb
14
Stjørdal Kickboxingklubb
12
Warberg
10
Sodermalm
6
Tyreso
6
FMTG
6
Moss Kickboxingklubb
4
Troll Kampsportklubb
4

 

Share