M+94KG | | | | Plass |
| | | Hans_Olav Sund | Fighter Kickboxingklubb(Fighter KBK) | | | | 1. Plass |
M-63KG | | | | Plass |
| | | Lukasz Rafalko | Polska | | | | 1. Plass |
M-69KG | | | | Plass |
| | | Lars Lind | Sentrum kickboxing klubb(Sentrum Kickboxing) | | | | 1. Plass |
M-74KG | | | | Plass |
| | | Valentin Kassarnig | ASKØ Kickbox-Center Graz(ASKKBC Graz) | | | | 1. Plass |
M-79KG | | | | Plass |
| | | Stian Stormo | Øverbygd Kickboxing Klubb(KBK) | | | | 1. Plass |
M-84KG | | | | Plass |
| | | Ditmir Kraja | Sentrum kickboxing klubb(Sentrum Kickboxing) | | | | 1. Plass |
M-89KG | | | | Plass |
| | | Håvard Riegels_Egeberg | Fighter Kickboxingklubb(Fighter KBK) | | | | 1. Plass |
M-94KG | | | | Plass |
| | | Vegard Egeberg | Fighter Kickboxingklubb(Fighter KBK) | | | | 1. Plass |
MC+69KG | | | | Plass |
| | | Altian Ibraimi | Fighter Kickboxingklubb(Fighter KBK) | | | | 1. Plass |
MC-57KG | | | | Plass |
| | | Markus Forbergskog | Hamar Kickboxing Klubb(Hamar Kbk) | | | | 1. Plass |
MC-63KG | | | | Plass |
| | | Jonathan Gyltnes_Hjelseth | Tjeldsund kickboxing klubb(TKBK) | | | | 1. Plass |
MC-69KG | | | | Plass |
| | | Philip Eriksen | Fighter Kickboxingklubb(Fighter KBK) | | | | 1. Plass |
MJ-63KG | | | | Plass |
| | | Sander Røberg | Tjeldsund kickboxing klubb(TKBK) | | | | 1. Plass |
MJ-69KG | | | | Plass |
| | | Najib Azizi | Grimstad Kickboxing Klubb(GKK) | | | | 1. Plass |
MJ-74KG | | | | Plass |
| | | Thor_Martin_Heggelund Voldheim | Kristiansand kickboxing(KKS) | | | | 1. Plass |
W+70KG | | | | Plass |
| | | Amalie_Anker Johansson | Arendal Bokseklubb (ABK) | | | | 1. Plass |
W-50KG | | | | Plass |
| | | Kristine Lofthus | Fighter Kickboksingklubb | | | | 1. Plass |
W-55KG | | | | Plass |
| | | Yvonne Murray | Grimstad Kickboxing Klubb(GKK) | | | | 1. Plass |
W-60KG | | | | Plass |
| | | Christine Hagatun | Fana kickboxing club(Fana kbk) | | | | 1. Plass |
W-65KG | | | | Plass |
| | | Rachel Daughdrill | Øverbygd Kickboxing Klubb(KBK) | | | | 1. Plass |
W-70KG | | | | Plass |
| | | Katrine Rud_Mannemar_Pedersen | Kickboxing Team Esbjerg (KTE) | | | | 1. Plass |
WJ+70KG | | | | Plass |
| | | Emma_Issabelle Skolbekken_Ochmenko | Sør-Odal kickboxing klubb(SOKBK) | | | | 1. Plass |
WJ-55KG | | | | Plass |
| | | Oliva Braastad | Nordreisa Kickboksingklubb(Nordreisa KBK) | | | | 1. Plass |