M+94KG | | | | Plass |
| | | Hans_Olav Sund | Fighter Kickboxingklubb(Fighter KBK) | | | | 1. Plass |
| | | Geir Granli | Sør-Odal kickboxing klubb(SOKBK) | | | | 2. Plass |
| | | Kent Ole Engen | Ypsilon Kickboxing(YKK) | | | | 3. Plass |
M-63KG | | | | Plass |
| | | Lukasz Rafalko | Polska | | | | 1. Plass |
| | | Bård Rasmussen | Trondheim Kickboxingklubb | | | | 2. Plass |
| | | Robert Willoughby | Sentrum Kickboxingklubb | | | | 3. Plass |
| | | Kristian Bekken | Sentrum Kickboxingklubb | | | | 4. Plass |
M-69KG | | | | Plass |
| | | Lars Lind | Sentrum kickboxing klubb(Sentrum Kickboxing) | | | | 1. Plass |
| | | Jan Larsen | Kolding Kickboxing(KK) | | | | 2. Plass |
M-74KG | | | | Plass |
| | | Valentin Kassarnig | ASKØ Kickbox-Center Graz(ASKKBC Graz) | | | | 1. Plass |
| | | Fredrik Kristiansen | Trondheim Kickboxingklubb(TKBK) | | | | 2. Plass |
| | | Niklas Brennsund | Ypsilon Kickboxing(YKK) | | | | 3. Plass |
| | | Niklas Eberstein | Østersunds Kampsportsforening(Osdkf ) | | | | 4. Plass |
| | | Nicolas Corzo-_Ramon | Torshov Fightklubb(TFK) | | | | 5. Plass |
| | | Ola Bunæs | Ski Kampsportklubb(Ski Kampsport) | | | | 5. Plass |
| | | John Reiso | Kronstad Kampsportklubb(KK) | | | | 5. Plass |
M-79KG | | | | Plass |
| | | Stian Stormo | Øverbygd Kickboxing Klubb(KBK) | | | | 1. Plass |
| | | Rene Segura | Torshov Fightklubb(TFK) | | | | 2. Plass |
| | | Anders_Christian ynes | Arendal Bokseklubb (ABK) | | | | 3. Plass |
| | | H†kon Gaare | Grimstad Kickboxing Klubb(GKK) | | | | 4. Plass |
| | | Sydney Bendixen | Torshov Fightklubb(TFK) | | | | 5. Plass |
| | | Kenny Johansen | Kronstad Kampsportklubb(KK) | | | | 5. Plass |
| | | Benjamin Roaldssønn_Hope | Sentrum kickboxing klubb(Sentrum Kickboxing) | | | | 5. Plass |
| | | Phong Pham | Fighter Kickboxingklubb(Fighter KBK) | | | | 5. Plass |
| | | Valentin Kassarnig | ASKØ Kickbox-Center Graz(ASKKBC Graz) | | | | 5. Plass |
M-84KG | | | | Plass |
| | | Ditmir Kraja | Sentrum kickboxing klubb(Sentrum Kickboxing) | | | | 1. Plass |
| | | Rares-Stefan Ene | Sør-Odal kickboxing klubb(SOKBK) | | | | 2. Plass |
| | | Kristian Bekken | Sentrum kickboxing klubb(Sentrum Kickboxing) | | | | 3. Plass |
| | | Ben_Daniel Domingos | Kristiansand kickboxing(KKS) | | | | 4. Plass |
| | | Endre Arntsen | Hamar Kickboxing Klubb(Hamar Kbk) | | | | 5. Plass |
M-89KG | | | | Plass |
| | | Håvard Riegels_Egeberg | Fighter Kickboxingklubb(Fighter KBK) | | | | 1. Plass |
| | | Johann Eriksen | Fighter Kickboxingklubb(Fighter KBK) | | | | 2. Plass |
| | | Christian_Stensrud Brklyacic | Fighter Kickboxingklubb(Fighter KBK) | | | | 3. Plass |
| | | B†rd_Audun Rasmussen | Trondheim Kickboxingklubb(TKBK) | | | | 4. Plass |
M-94KG | | | | Plass |
| | | Vegard Egeberg | Fighter Kickboxingklubb(Fighter KBK) | | | | 1. Plass |
| | | Hans Olav Sund | Fighter Kickboksingklubb | | | | 2. Plass |
| | | Robert Willoughby | Sentrum kickboxing klubb(Sentrum Kickboxing) | | | | 3. Plass |
| | | Lukasz Rafalko | Polska(Polska) | | | | 4. Plass |
MC+69KG | | | | Plass |
| | | Altian Ibraimi | Fighter Kickboxingklubb(Fighter KBK) | | | | 1. Plass |
| | | Magnus Enger | Sør-Odal kickboxing klubb(SOKBK) | | | | 2. Plass |
MC-57KG | | | | Plass |
| | | Markus Forbergskog | Hamar Kickboxing Klubb(Hamar Kbk) | | | | 1. Plass |
| | | Adrian Lauritzen_Andresen | Grimstad Kickboxing Klubb(GKK) | | | | 2. Plass |
| | | Sander Engen | Fighter Kickboxingklubb(Fighter KBK) | | | | 3. Plass |
| | | Adam_Akhmedovitsj Molotsjajev | Fighter Kickboxingklubb(Fighter KBK) | | | | 4. Plass |
MC-63KG | | | | Plass |
| | | Jonathan Gyltnes_Hjelseth | Tjeldsund kickboxing klubb(TKBK) | | | | 1. Plass |
| | | Adam Rolen_Botten | Sør-Odal kickboxing klubb(SOKBK) | | | | 2. Plass |
MC-69KG | | | | Plass |
| | | Philip Eriksen | Fighter Kickboxingklubb(Fighter KBK) | | | | 1. Plass |
| | | Ayamodin Jakobzai | Ypsilon Kickboxing(YKK) | | | | 2. Plass |
MJ-63KG | | | | Plass |
| | | Sander Røberg | Tjeldsund kickboxing klubb(TKBK) | | | | 1. Plass |
| | | Sondre Forbergskog | Hamar Kickboxing Klubb(Hamar Kbk) | | | | 2. Plass |
| | | Eivind_Bjerke Thorsland | Kristiansand kickboxing(KKS) | | | | 3. Plass |
MJ-69KG | | | | Plass |
| | | Najib Azizi | Grimstad Kickboxing Klubb(GKK) | | | | 1. Plass |
| | | Oscar_Storvik Eriksen | Stjørdal Kickboxingklubb(SKBK) | | | | 2. Plass |
MJ-74KG | | | | Plass |
| | | Thor_Martin_Heggelund Voldheim | Kristiansand kickboxing(KKS) | | | | 1. Plass |
| | | Thomas Ottesen | Ypsilon Kickboxing(YKK) | | | | 2. Plass |
W+70KG | | | | Plass |
| | | Amalie_Anker Johansson | Arendal Bokseklubb (ABK) | | | | 1. Plass |
| | | Camilla Fjeld | Sentrum kickboxing klubb(Sentrum Kickboxing) | | | | 2. Plass |
| | | Oda Landewall | Fighter Kickboxingklubb(Fighter KBK) | | | | 3. Plass |
| | | Gro Klæboe | Trondheim Kickboxingklubb(TKBK) | | | | 4. Plass |
| | | Julia Teigen | Sentrum kickboxing klubb(Sentrum Kickboxing) | | | | 5. Plass |
| | | Ylva Os | Grimstad Kickboxing Klubb(GKK) | | | | 5. Plass |
| | | Susanne Størseth | Ski Kampsportklubb(Ski Kampsport) | | | | 5. Plass |
W-50KG | | | | Plass |
| | | Kristine Lofthus | Fighter Kickboksingklubb | | | | 1. Plass |
| | | Gro Klæboe | Trondheim Kickboxingklubb | | | | 2. Plass |
W-55KG | | | | Plass |
| | | Yvonne Murray | Grimstad Kickboxing Klubb(GKK) | | | | 1. Plass |
| | | Katja Semberg | Kickboxing Academy Denmark(KAD) | | | | 2. Plass |
| | | Helene_Bjerke Fredheim | Kristiansand kickboxing(KKS) | | | | 3. Plass |
| | | Katrine Torvik | Kristiansand kickboxing(KKS) | | | | 4. Plass |
| | | Emily Nystøl | Ski Kampsportklubb(Ski Kampsport) | | | | 5. Plass |
W-60KG | | | | Plass |
| | | Christine Hagatun | Fana kickboxing club(Fana kbk) | | | | 1. Plass |
| | | Mari_Lovise Lidal | Fana kickboxing club(Fana kbk) | | | | 2. Plass |
| | | Marie Hov_demark | Kristiansand kickboxing(KKS) | | | | 3. Plass |
W-65KG | | | | Plass |
| | | Rachel Daughdrill | Øverbygd Kickboxing Klubb(KBK) | | | | 1. Plass |
| | | Marianne Berthelsen | Fighter Kickboxingklubb(Fighter KBK) | | | | 2. Plass |
W-70KG | | | | Plass |
| | | Katrine Rud_Mannemar_Pedersen | Kickboxing Team Esbjerg (KTE) | | | | 1. Plass |
| | | Rachel Daughdrill | Øverbygd Kickboxing Klubb(KBK) | | | | 2. Plass |
| | | Vilde_Marie Christoffersen | Fighter Kickboxingklubb(Fighter KBK) | | | | 3. Plass |
WJ+70KG | | | | Plass |
| | | Emma_Issabelle Skolbekken_Ochmenko | Sør-Odal kickboxing klubb(SOKBK) | | | | 1. Plass |
| | | Henna Puolakanaho | Jærvenpææn Kehækarhut(Team Kehakarhut) | | | | 2. Plass |
WJ-55KG | | | | Plass |
| | | Oliva Braastad | Nordreisa Kickboksingklubb(Nordreisa KBK) | | | | 1. Plass |
| | | Sofie_Karoline Gresslien | Kristiansand kickboxing(KKS) | | | | 2. Plass |
| | | Andrea Byrgin | Fighter Kickboxingklubb(Fighter KBK) | | | | 3. Plass |