[5932] GO BERSERK Vol. 4
Berserk K-1 Kickboxingklubb - 2017-12-09
  PF
LC
FC MF
Menn
0
0
20
0
Damer
0
0
4
0
Junior Menn
0
0
2
 
Junior Damer
0
0
2
 
Ungdom Menn
0
0
0  
Ungdom Damer
0
0
0  
Delsum
0
0
28
0
Totalt
28

Pyramider:
FULLKONTAKT
PONTFIGHTING
K-1
LETTKONTAKT




NB! IExplorer er ikke optimal nettleser for denne siden / IExplorer is not the optimal browser for reading this page

| Show only Winners |Show only Medals | Show all results |




 
REFEREES
  Navn Rolle
  Pål Bye Jensen  
KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Rune Ågedal  
SAHD KL PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Samirs Askerovs  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Thor Arnt Nes  
KL PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Thor Haug  
PD 
  Ulf Johansen  
KL  
POINTFIGHTING - 0 stk deltagere

POINTFIGHTING-OPEN - 0 stk deltagere


TAG-TEAM - 0 stk deltagere


LETTKONTAKT - 0 stk deltagere

KICK LIGHT - 0 stk deltagere

MUSICAL FORMS - 0 stk deltagere



FULLKONTAKT / JUNIOR RING- 4 stk deltagere
D-56KG PoPlass
Marie SaastadBerserk K-1 KickboxingklubbBestått1. Plass
April Tavita KarlsenLarvik KampsportklubbBestått2. Plass
JH-67KGPoPlass
Kevin HuyukLarvik Kampsportklubb61. Plass
Nojus JonkusBerserk K-1 Kickboxingklubb42. Plass


Merkekamper - 12stk. deltagere
FMKB
Ana-Maria focaBerserk K-1 KickboxingklubbBestått
Andreea FocaBerserk K-1 KickboxingklubbBestått
Jean Bernard KamaliKbx StavernBestått
Albert Nerland SchytteÅlesund KickboxingklubbBestått
Tobias SchøyenBerserk K-1 KickboxingklubbBestått
Nicolai KjosBerserk K-1 KickboxingklubbBestått
Thorer GrøstadBerserk K-1 KickboxingklubbBestått
Jonas DrangeKbx StavernBestått
Pim Dirk-Jan Gielis Ålesund KickboxingklubbIkke Bestått
Simon JensenKbx StavernIkke Bestått
FMKG
Marie SaastadBerserk K-1 KickboxingklubbBestått
April Tavita KarlsenLarvik KampsportklubbBestått




K1 - 10 stk deltagere
H+91KG PoPlass
Philip JeppsonKungsbacka FightTeam1. Plass
Einar SchultBerserk K-1 Kickboxingklubb2. Plass
H-63.5KG PoPlass
Said Shahwali FirouzadehBerserk K-1 Kickboxingklubb1. Plass
Aigars MeijaLarvik Kampsportklubb2. Plass
H-71KG PoPlass
Ole Martin Drege WågbøStjørdal Kickboxingklubb1. Plass
Audrius PupininkasLarvik Kampsportklubb2. Plass
H-75KG PoPlass
Sondre Longva KorsvoldStjørdal Kickboxingklubb1. Plass
Tautvydas SapezinskasLarvik Kampsportklubb2. Plass
H-81KG PoPlass
Quinten de VreughtLarvik Kampsportklubb1. Plass
Endre Schultz KristoffersenStjørdal Kickboxingklubb2. Plass





LOW - 2 stk deltagere
D-65KG PoPlass
Carolina BergmanKungsbacka Fight Team IF61. Plass
Ivana SiricLarvik Kampsportklubb42. Plass




Beste klubb basert på medaljeplasser (6, 4 og 3p)
Beste klubb Totalt Beste Klubb Ungdom/Junior Beste Klubb Senior
Klubbnavn Poeng
Larvik Kampsportklubb
28
Stjørdal Kickboxingklubb
16
Berserk K-1 Kickboxingklubb
14
Kungsbacka Fight Team IF
6
Kungsbacka FightTeam
6
Klubbnavn Poeng
Larvik Kampsportklubb
6
Berserk K-1 Kickboxingklubb
4
Klubbnavn Senior
Larvik Kampsportklubb
22
Stjørdal Kickboxingklubb
16
Berserk K-1 Kickboxingklubb
10
Kungsbacka Fight Team IF
6
Kungsbacka FightTeam
6

 

Share