[5918] GO BERSERK Vol. 3
Berserk K-1 Kickboxingklubb - 2017-06-10
  PF
LC
FC MF
Menn
0
0
23
0
Damer
0
0
10
0
Junior Menn
0
0
3
 
Junior Damer
0
0
0
 
Ungdom Menn
0
0
0  
Ungdom Damer
0
0
1  
Delsum
0
0
37
0
Totalt
37

Pyramider:
FULLKONTAKT
PONTFIGHTING
K-1
LETTKONTAKT




NB! IExplorer er ikke optimal nettleser for denne siden / IExplorer is not the optimal browser for reading this page

| Show only Winners |Show only Medals | Show all results |




 
REFEREES
  Navn Rolle
Klikk for å se Dommerprofilen Carlo Ryffel  
KL ML  
  Daniel Rosmo  
PD 
  Nikolai Rosmo  
PD 
  Ronny Madsen  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Rune Ågedal  
KL PD 
  Supat Inpitak  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Tommy Bråthen  
SAHD PD 
POINTFIGHTING - 0 stk deltagere

POINTFIGHTING-OPEN - 0 stk deltagere


TAG-TEAM - 0 stk deltagere


LETTKONTAKT - 0 stk deltagere

KICK LIGHT - 0 stk deltagere

MUSICAL FORMS - 0 stk deltagere



FULLKONTAKT / JUNIOR RING- 4 stk deltagere
D-60KG PoPlass
Carina SchjervenMoss Kickboxingklubb61. Plass
Linn Jeanette RuudSarpsborg Chi Kickboxing42. Plass
D-70KG PoPlass
Elin Nilsson Östersunds KF 61. Plass
Ida Wahlmann IversenFighter Kickboksingklubb42. Plass


Merkekamper - 21stk. deltagere
FMB
Endre ArntsenHamar KickboxingklubbBestått
Christopher RingdalenSør-Odal KickboxingklubbBestått
Even Jørg BrynSør-Odal KickboxingklubbBestått
André nergårdHorten KickboxingklubbBestått
FMG
Khayam SherMoss KickboxingklubbBestått
FMKB
April Tavita KarlsenLarvik KampsportklubbBestått
Tobias SchøyenBerserk K-1 KickboxingklubbBestått
FMKG
Dat HoangRyen KampsportklubbBestått
FMKS
Ivan Emil BolstadStjørdal KickboxingklubbBestått
Dilan Falah MohammadStjørdal KickboxingklubbBestått
Marius Vetrhus MichelsenKristiansand KampsportklubbBestått
Jon Farstadvoll LysøBerserk K-1 KickboxingklubbBestått
Lina ChristianssonSarpsborg Chi KickboxingBestått
Kristine Sydow HansenLarvik KampsportklubbBestått
Bojan GrgurBerserk K-1 KickboxingklubbBestått
Magnus LundanesBerserk K-1 KickboxingklubbBestått
FMS
Emma Isabelle skolbekken ochremenkoSør-Odal KickboxingklubbBestått
Ive Carine Martinsen HaugrudHamar KickboxingklubbBestått
Knut Even NomerstadHamar KickboxingklubbBestått
Zabi Vafa Moss KickboxingklubbBestått
Julie Adele Gangås SkaareFighter KickboksingklubbBestått




K1 - 6 stk deltagere
H-63.5KG PoPlass
Mikael RosmoBerserk K-1 Kickboxingklubb1. Plass
Nojus JonkusBerserk K-1 Kickboxingklubb2. Plass
H-71KG PoPlass
Ole Martin Drege WågbøStjørdal Kickboxingklubb1. Plass
Sander HaugrudHamar Kickboxingklubb2. Plass
H-81KG PoPlass
Steinar KronstadTroll Kampsportklubb1. Plass
Endre Schultz KristoffersenStjørdal Kickboxingklubb2. Plass





LOW - 2 stk deltagere
H-81KG PoPlass
Cedric EscamesBergen Kickboxingklubb61. Plass
Steven Olaussen HelgesenSør-Odal Kickboxingklubb42. Plass




Beste klubb basert på medaljeplasser (6, 4 og 3p)
Beste klubb Totalt Beste Klubb Ungdom/Junior Beste Klubb Senior
Klubbnavn Poeng
Stjørdal Kickboxingklubb
10
Berserk K-1 Kickboxingklubb
10
Moss Kickboxingklubb
6
Troll Kampsportklubb
6
Östersunds KF
6
Bergen Kickboxingklubb
6
Fighter Kickboksingklubb
4
Sør-Odal Kickboxingklubb
4
Hamar Kickboxingklubb
4
Sarpsborg Chi Kickboxing
4
Klubbnavn Poeng
Klubbnavn Senior
Stjørdal Kickboxingklubb
10
Berserk K-1 Kickboxingklubb
10
Moss Kickboxingklubb
6
Troll Kampsportklubb
6
Östersunds KF
6
Bergen Kickboxingklubb
6
Fighter Kickboksingklubb
4
Sør-Odal Kickboxingklubb
4
Hamar Kickboxingklubb
4
Sarpsborg Chi Kickboxing
4

 

Share