[5911] Cave Battle 2
Larvik Kampsportklubb - 2017-04-22
  PF
LC
FC MF
Menn
0
6
23
0
Damer
0
0
7
0
Junior Menn
0
0
6
 
Junior Damer
0
0
1
 
Ungdom Menn
0
0
0  
Ungdom Damer
0
0
0  
Delsum
0
6
37
0
Totalt
43

Pyramider:
FULLKONTAKT
PONTFIGHTING
K-1
LETTKONTAKT




NB! IExplorer er ikke optimal nettleser for denne siden / IExplorer is not the optimal browser for reading this page

| Show only Winners |Show only Medals | Show all results |




 
REFEREES
  Navn Rolle
Klikk for å se Dommerprofilen Thor Arnt Nes  
SAHD  
Klikk for å se Dommerprofilen Tommy Bråthen  
 
POINTFIGHTING - 0 stk deltagere

POINTFIGHTING-OPEN - 0 stk deltagere


TAG-TEAM - 0 stk deltagere


LETTKONTAKT - 6 stk deltagere
H+89KGPoPlass
Henrik HolterKristiansand Kampsportklubb61. Plass
Geir GranliSør-Odal Kickboxingklubb42. Plass
H-74KGPoPlass
Kim PedersenAalborg_Martial_Arts61. Plass
André nergårdHorten Kickboxingklubb42. Plass
Thorer GrøstadBerserk K-1 Kickboxingklubb33. Plass
Kristian VikenSentrum Kickboxingklubb33. Plass


KICK LIGHT - 0 stk deltagere


MUSICAL FORMS - 0 stk deltagere



FULLKONTAKT / JUNIOR RING- 2 stk deltagere
D-70KGPoPlass
Kristine HaualandDrammen Kickboxingklubb61. Plass
Ida Wahlmann IversenFighter Kickboksingklubb42. Plass


Merkekamper - 24stk. deltagere
FMB
David ChimileweskiDrammen KickboxingklubbBestått
Tolga SarikayaDrammen KickboxingklubbBestått
Natalia Katarzyna ChmielewskaDrammen KickboxingklubbBestått
Kristian VikenSentrum KickboxingklubbBestått
Henrik HolterKristiansand KampsportklubbBestått
Kim Andre LarsenMoss KickboxingklubbBestått
Zabi Vafa Moss KickboxingklubbBestått
August HornSentrum KickboxingklubbBestått
PRASHANTHAN THAVARASASentrum KickboxingklubbBestått
Thomas Arntzen MyrenLarvik KampsportklubbBestått
FMG
Aslan EdilbievDrammen KickboxingklubbBestått
Jean Bernard KamaliKbx StavernBestått
Kristian GranliSør-Odal KickboxingklubbBestått
FMKB
Viktoras PeleckisBerserk K-1 KickboxingklubbBestått
Etor KrasniqiMoss KickboxingklubbBestått
Kristine Sydow HansenLarvik KampsportklubbBestått
Quinten de VreughtLarvik KampsportklubbBestått
Geir Martin Brynlund Moss KickboxingklubbBestått
Silje WahlMoss KickboxingklubbBestått
FMKG
Frithjof Allum AasheimLarvik KampsportklubbBestått
FMKS
Thorer GrøstadBerserk K-1 KickboxingklubbBestått
Kevin HuyukLarvik KampsportklubbBestått
Nojus JonkusBerserk K-1 KickboxingklubbBestått
FMS
Ole Martin H.LarsenMoss KickboxingklubbBestått




K1 - 4 stk deltagere
D-52KGPoPlass
Marie SaastadBerserk K-1 Kickboxingklubb1. Plass
June ThorpKampcenter 2. Plass
H-81KGPoPlass
Nikolai RosmoBerserk K-1 Kickboxingklubb1. Plass
Marcus moströmKampcenter 2. Plass





LOW - 0 stk deltagere



Beste klubb basert på medaljeplasser (6, 4 og 3p)
Beste klubb Totalt Beste Klubb Ungdom/Junior Beste Klubb Senior
Klubbnavn Poeng
Berserk K-1 Kickboxingklubb
15
Kampcenter
8
Drammen Kickboxingklubb
6
Kristiansand Kampsportklubb
6
Aalborg_Martial_Arts
6
Fighter Kickboksingklubb
4
Sør-Odal Kickboxingklubb
4
Horten Kickboxingklubb
4
Sentrum Kickboxingklubb
3
Klubbnavn Poeng
Klubbnavn Senior
Berserk K-1 Kickboxingklubb
15
Kampcenter
8
Drammen Kickboxingklubb
6
Kristiansand Kampsportklubb
6
Aalborg_Martial_Arts
6
Fighter Kickboksingklubb
4
Sør-Odal Kickboxingklubb
4
Horten Kickboxingklubb
4
Sentrum Kickboxingklubb
3

 

Share