NKBF
[5716] Scandinavian Open
Fighter Kickboksingklubb - 2015-10-02
  PF
LC
FC MF
Menn
26
74
30
0
Damer
21
54
26
2
Junior Menn
5
14
2
 
Junior Damer
8
19
0
 
Ungdom Menn
0
14
0  
Ungdom Damer
0
2
0  
Delsum
47
128
58
2
Totalt
235

Pyramider:
FULLKONTAKT
PONTFIGHTING
K-1
LETTKONTAKT


JUNIOR RING


NB! IExplorer er ikke optimal nettleser for denne siden / IExplorer is not the optimal browser for reading this page

| Show only Winners |Show only Medals | Show all results |




 
REFEREES
  Navn Rolle
  Angel Ruiz  
PD 
  Ayoub Saidi (Denmark)  
KL  
  Bjørnar Sæther  
ML  
Klikk for å se Dommerprofilen Carlo Ryffel  
KL  
  Christian Kvatningen  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Henrik Grimshei  
PD 
  Ina Grindheim  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Jan Axel Tjønnvåg  
ML  
Klikk for å se Dommerprofilen Lasse Rekkavik  
ML  
Klikk for å se Dommerprofilen Laura Gyltnes Tollefsen  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Malene Sønderaal  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Ole Oddvar Wiik  
SA  
Klikk for å se Dommerprofilen Pernille Bure Karlsen  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Philippe Beal  
KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Raymond Andersen  
KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Roger Ramstad  
HD  
  Sami Savo (Finland)  
KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Samirs Askerovs  
PD 
  Thomas Olsen (Denmark)  
KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Thomas Steenberg  
ML  
Klikk for å se Dommerprofilen Thor Haug  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Tom Rune Bertelsen  
ML  
  Vidar Strømdahl  
PD 
POINTFIGHTING - 47 stk deltagere
                                               
M+89KG Plass
Stian Redisch ThorsenPorsgrunn Kampsportklubb1. Plass
Per Tore RøineDrammen Kickboxingklubb2. Plass
Endre ArntsenHamar Kickboxingklubb3. Plass
M-63KG Plass
Eirik Rafn HansenPointfighter Kickboxingklubb1. Plass
Andreas Gjestvang BergFighter Kickboksingklubb2. Plass
Håkon H. JohansenStjørdal Kickboxingklubb3. Plass
M-74KG Plass
Kristian OlsenPorsgrunn Kampsportklubb1. Plass
Martin OterholdtPorsgrunn Kampsportklubb2. Plass
Diego EnriquezKristiansand Kampsportklubb3. Plass
Daniel JerpstadStjørdal Kickboxingklubb4. Plass
Henrik AasenBergen Kickboxingklubb5. Plass
M-79KG Plass
Lasse HaraldsenPorsgrunn Kampsportklubb1. Plass
Henrik AasenBergen Kickboxingklubb2. Plass
Rasmus Bjørkli Eide JohansenTromsø Kickboxingklubb3. Plass
Lasse Eriksen ÅrnesDrammen Kickboxingklubb4. Plass
Jonas WaalerHamar Kickboxingklubb5. Plass
MC-52KG Plass
Andreas PettersenStjørdal Kickboxingklubb1. Plass
Sander RøbergTjeldsund Kickboxingklubb2. Plass
MC-63KG Plass
Warunyu SudtapanTjeldsund Kickboxingklubb1. Plass
Marius EMil PettersenDrammen Kickboxingklubb2. Plass
Andre TveitSentrum Kampsportsenter3. Plass
MJ+69KG Plass
Robin Rognmo JohansenØverbygd Kickboxingklubb1. Plass
Rune B. KallebergStjørdal Kickboxingklubb2. Plass
Marcus AarsundTjeldsund Kickboxingklubb3. Plass
Ole Martin Drege WågbøStjørdal Kickboxingklubb4. Plass
Kristian HageselleHamar Kickboxingklubb5. Plass
W+65KG Plass
Hege ThidemannVerdal Kampsportklubb1. Plass
Lise SandauneStjørdal Kickboxingklubb2. Plass
W-55KG Plass
Monica EngesetBergen Kickboxingklubb1. Plass
Rebecca ErchingerBergen Kickboxingklubb2. Plass
Ive Carine Martinsen HaugrudHamar Kickboxingklubb3. Plass
W-60KG Plass
Monica EngesetBergen Kickboxingklubb1. Plass
Rebecca ErchingerBergen Kickboxingklubb2. Plass
Yvonne MurrayGrimstad Kickboxingclub3. Plass
Christine HagatunFana Kickboxingklubb4. Plass
Maria ValstadVerdal Kampsportklubb5. Plass
Nina RøbergTjeldsund Kickboxingklubb5. Plass
WC-50KG Plass
Celine RøbergTjeldsund Kickboxingklubb1. Plass
Margrethe G. EdvardsenTjeldsund Kickboxingklubb2. Plass
WJ-60KG Plass
Ellen SolliPorsgrunn Kampsportklubb1. Plass
Sigrid Andrea ThoresenØverbygd Kickboxingklubb2. Plass
WJ-65KG Plass
Merethe SolliPorsgrunn Kampsportklubb1. Plass
Michelle JørgensenTjeldsund Kickboxingklubb2. Plass
Tiril SkjoldenBergen Kickboxingklubb3. Plass
Vilde Marie ChristoffersenFighter Kickboksingklubb4. Plass
Marte ØdegårdBergen Kickboxingklubb5. Plass
Sigrid Andrea ThoresenØverbygd Kickboxingklubb5. Plass


POINTFIGHTING-OPEN - 0 stk deltagere


TAG-TEAM - 0 stk deltagere


LETTKONTAKT - 128 stk deltagere
                                                                                                                                
M+89KG Plass
Lucas BatailleTeam France1. Plass
Kenneth HolmSki Kampsportklubb2. Plass
Tomasz PiechockiPoland3. Plass
Lars Erik MoeSki Kampsportklubb4. Plass
Endre ArntsenHamar Kickboxingklubb5. Plass
John Philip ErichsenKristiansand Kampsportklubb5. Plass
Vinold DonaldBergen Kickboxingklubb5. Plass
Robert WilloughbySentrum Kickboxingklubb5. Plass
M-63KG Plass
Andreas Gjestvang BergFighter Kickboksingklubb1. Plass
Arkadiusz KawczyńskiAktiv Kickboxingklubb2. Plass
Eirik Rafn HansenPointfighter Kickboxingklubb3. Plass
Mihir ChouhanJönköpings kickboxningsklubb4. Plass
M-69KG Plass
Truls MathiesenFighter Kickboksingklubb1. Plass
Kim Arne HeitmannTromsø Kickboxingklubb2. Plass
Terje Andre SkjoldalFana Kickboxingklubb3. Plass
Jean-Christophe GlasTrondheim Kickboxingklubb4. Plass
Gustav Omberg OftenBerserk K-1 Kickboxingklubb5. Plass
Magnus LundanesBerserk K-1 Kickboxingklubb5. Plass
Thomas HeenGrimstad Kickboxingclub5. Plass
David JayTeam France5. Plass
M-74KG Plass
Stian StormoFighter Kickboksingklubb1. Plass
Daniel JerpstadStjørdal Kickboxingklubb2. Plass
Rene SeguraTorshov Fightklubb3. Plass
Mehdi KarimiYpsilon Kickboxingklubb4. Plass
Dennis GebauerBerserk K-1 Kickboxingklubb5. Plass
Niklas BrennsundYpsilon Kickboxingklubb5. Plass
Diego EnriquezKristiansand Kampsportklubb5. Plass
Lars LindSentrum Kickboxingklubb5. Plass
M-79KG Plass
Vincent Bergan SantanaYpsilon Kickboxingklubb1. Plass
Jonas WaalerHamar Kickboxingklubb2. Plass
Daniel GaldalAktiv Kickboxingklubb3. Plass
Thomas BrendsrudYpsilon Kickboxingklubb4. Plass
Rasmus Bjørkli Eide JohansenTromsø Kickboxingklubb5. Plass
M-84KG Plass
Håvard EgebergSør-Odal Kickboxingklubb1. Plass
Kristian BekkenSentrum Kickboxingklubb2. Plass
Silvino AlmeidaBergen Kickboxingklubb3. Plass
Anstein AbelsenPorsgrunn Kampsportklubb4. Plass
Torkel RuudFighter Kickboksingklubb5. Plass
Cato Skjelbred NilsenFana Kickboxingklubb5. Plass
Andrew NoonanTorshov Fightklubb5. Plass
M-89KG Plass
Vegard EgebergSør-Odal Kickboxingklubb1. Plass
Morten HolmSentrum Kickboxingklubb2. Plass
Enrico VassdalSentrum Kampsportsenter3. Plass
Espen BekkestadHorten Kickboxingklubb4. Plass
Per Tore RøineDrammen Kickboxingklubb5. Plass
Morten DåbuArendal Kickboxingklubb5. Plass
MC+69KG Plass
Brooklyn ChamberlainTeam Bristol1. Plass
Patrick Øen EriksenFighter Kickboksingklubb2. Plass
MC-52KG Plass
Anton PoropudasFinland1. Plass
Noah KarlsenSki Kampsportklubb2. Plass
Andreas PettersenStjørdal Kickboxingklubb3. Plass
Sander RøbergTjeldsund Kickboxingklubb4. Plass
MC-63KG Plass
Marius EMil PettersenDrammen Kickboxingklubb1. Plass
Kristian SmedhaugenFighter Kickboksingklubb2. Plass
Warunyu SudtapanTjeldsund Kickboxingklubb3. Plass
Andre TveitSentrum Kampsportsenter4. Plass
MC-69KG Plass
Dren ShalaArendal Kickboxingklubb1. Plass
Gabrielius SavickasBergen Kickboxingklubb2. Plass
Nicolas AmbroBerserk K-1 Kickboxingklubb3. Plass
Ben Daniel DomingosKristiansand Kampsportklubb4. Plass
MJ-63KG Plass
Håkon H. JohansenStjørdal Kickboxingklubb1. Plass
Sander HaugrudHamar Kickboxingklubb2. Plass
Adrian RosmoBerserk K-1 Kickboxingklubb3. Plass
Sebastian MarkiFighter Kickboksingklubb4. Plass
MJ-69KG Plass
Michal BarutaAktiv Kickboxingklubb1. Plass
Robin IgelkjønHorten Kickboxingklubb2. Plass
Thomas Malvin BärnholdtBerserk K-1 Kickboxingklubb3. Plass
Kristian GranliSør-Odal Kickboxingklubb4. Plass
Berkan AkinFighter Kickboksingklubb5. Plass
MJ-74KG Plass
Ole Martin Drege WågbøStjørdal Kickboxingklubb1. Plass
Marcus AarsundTjeldsund Kickboxingklubb2. Plass
MJ-79KG Plass
Babasheikh Wahab-JamiYpsilon Kickboxingklubb1. Plass
Kristian HageselleHamar Kickboxingklubb2. Plass
Rune B. KallebergStjørdal Kickboxingklubb3. Plass
W+65KG Plass
Solveig SandvikAktiv Kickboxingklubb1. Plass
Linn Kristin HaugenGrimstad Kickboxingclub2. Plass
Kaisa MalczewskaSentrum Kickboxingklubb3. Plass
Anne Marte AdolfsenTorshov Fightklubb4. Plass
Martine SolliTromsø Kickboxingklubb5. Plass
Maria HoveliusJönköpings kickboxningsklubb5. Plass
Marielle KnudsenTorshov Fightklubb5. Plass
Camilla FjeldSentrum Kickboxingklubb5. Plass
Ellen SvendsenTorshov Fightklubb6. Plass
W-50KG Plass
Amandine MudryTeam France1. Plass
Therese Dahl ÅrvikTorshov Fightklubb2. Plass
W-55KG Plass
Maren Flaen BruunHorten Kickboxingklubb1. Plass
Maria Kathrine RønningDrammen Kickboxingklubb2. Plass
Christine HagatunFana Kickboxingklubb3. Plass
Sandra EichlerSentrum Kickboxingklubb4. Plass
Sabrina LiJönköpings kickboxningsklubb5. Plass
Helene Bjerke FredheimKristiansand Kampsportklubb5. Plass
Rebecca ErchingerBergen Kickboxingklubb5. Plass
Ive Carine Martinsen HaugrudHamar Kickboxingklubb5. Plass
W-60KG Plass
Camilla Alida StrømFighter Kickboksingklubb1. Plass
Pernille DavilleTeam Denmark2. Plass
Margarita HålandChampions Kickboxingklubb3. Plass
Yvonne MurrayGrimstad Kickboxingclub4. Plass
Carmen TorresFighter Kickboksingklubb5. Plass
Ela YalcinFighter Kickboksingklubb5. Plass
Bettina PadoinBergen Kickboxingklubb5. Plass
Emilie TefreBergen Kickboxingklubb5. Plass
Maren BernerBerserk K-1 Kickboxingklubb6. Plass
W-65KG Plass
Madelen SøftelandGrimstad Kickboxingclub1. Plass
Nina KristoffersenSentrum Kickboxingklubb2. Plass
Lise SandauneStjørdal Kickboxingklubb3. Plass
Linn Jeanette RuudSarpsborg Chi Kickboxing4. Plass
Hedda SæternesStjørdal Kickboxingklubb5. Plass
WC+65KG Plass
Marlene Farstad GrøttemTjeldsund Kickboxingklubb1. Plass
Ragnhild Aspenes GundersenØverbygd Kickboxingklubb2. Plass
WJ-55KG Plass
Mariell Gaassand StraumeFana Kickboxingklubb1. Plass
Ellen SolliPorsgrunn Kampsportklubb2. Plass
Dilek CelikFighter Kickboksingklubb3. Plass
Hanne WoldenØverbygd Kickboxingklubb4. Plass
Marie SaastadBerserk K-1 Kickboxingklubb5. Plass
WJ-60KG Plass
Mariell Gaassand StraumeFana Kickboxingklubb1. Plass
Merethe SolliPorsgrunn Kampsportklubb2. Plass
Celine Davidson MogstadKristiansand Kampsportklubb3. Plass
Sandra BørnesFana Kickboxingklubb4. Plass
Mari Lovise LidalTjeldsund Kickboxingklubb5. Plass
Hanne WoldenØverbygd Kickboxingklubb5. Plass
WJ-65KG Plass
Oda M. A. GundersenØverbygd Kickboxingklubb1. Plass
Vilde Marie ChristoffersenFighter Kickboksingklubb2. Plass
Sandra BørnesFana Kickboxingklubb3. Plass
Charlotte VrangsundLarvik Kampsportklubb4. Plass
Ragnhild Aspenes GundersenØverbygd Kickboxingklubb5. Plass
WJ-70KG Plass
Marlene Farstad GrøttemTjeldsund Kickboxingklubb1. Plass
Ida Wahlmann IversenLarvik Kampsportklubb2. Plass
Camilla GlomsåsSør-Odal Kickboxingklubb3. Plass


KICK LIGHT - 37 stk deltagere
                                     
M+89KG Plass
Kenneth HolmSki Kampsportklubb1. Plass
Morten DåbuArendal Kickboxingklubb2. Plass
Vinold DonaldBergen Kickboxingklubb3. Plass
M-69KG Plass
Oscar AnderssonTeam Sweden1. Plass
Magnus LundanesBerserk K-1 Kickboxingklubb2. Plass
Gustav Omberg OftenBerserk K-1 Kickboxingklubb3. Plass
Kim Arne HeitmannTromsø Kickboxingklubb4. Plass
M-74KG Plass
Einar BergbyPorsgrunn Kampsportklubb1. Plass
Dennis GebauerBerserk K-1 Kickboxingklubb2. Plass
Daniel JerpstadStjørdal Kickboxingklubb3. Plass
M-84KG Plass
Silvino AlmeidaBergen Kickboxingklubb1. Plass
Joakim HenriksenSentrum Kickboxingklubb2. Plass
Johannes BoijensSentrum Kickboxingklubb3. Plass
Rune B. KallebergStjørdal Kickboxingklubb4. Plass
MC-52KG Plass
Noah KarlsenSki Kampsportklubb1. Plass
Andreas PettersenStjørdal Kickboxingklubb2. Plass
MC-69KG Plass
Nicolas AmbroBerserk K-1 Kickboxingklubb1. Plass
Dren ShalaArendal Kickboxingklubb2. Plass
Gabrielius SavickasBergen Kickboxingklubb3. Plass
MJ-63KG Plass
Sander HaugrudHamar Kickboxingklubb1. Plass
Adrian RosmoBerserk K-1 Kickboxingklubb2. Plass
Håkon H. JohansenStjørdal Kickboxingklubb3. Plass
MJ-74KG Plass
Thomas Malvin BärnholdtBerserk K-1 Kickboxingklubb1. Plass
Ole Martin Drege WågbøStjørdal Kickboxingklubb2. Plass
Marcus AarsundTjeldsund Kickboxingklubb3. Plass
W-55KG Plass
Mona SalehiTeam Sweden1. Plass
Helene Bjerke FredheimKristiansand Kampsportklubb2. Plass
W-60KG Plass
Margarita HålandChampions Kickboxingklubb1. Plass
Nina RøbergTjeldsund Kickboxingklubb2. Plass
Bettina PadoinBergen Kickboxingklubb3. Plass
Emilie TefreBergen Kickboxingklubb4. Plass
Maren BernerBerserk K-1 Kickboxingklubb5. Plass
W-65KG Plass
Magdolna MariàkTrondheim Kickboxingklubb1. Plass
Lise SandauneStjørdal Kickboxingklubb2. Plass
WJ-60KG Plass
Mari Lovise LidalTjeldsund Kickboxingklubb1. Plass
Marie SaastadBerserk K-1 Kickboxingklubb2. Plass
Celine Davidson MogstadKristiansand Kampsportklubb3. Plass


MUSICAL FORMS - 2 stk deltagere

  
WomanPlass
Linnea MarkussenHorten Kickboxingklubb1. Plass
Celine RøbergTjeldsund Kickboxingklubb2. Plass



FULLKONTAKT / JUNIOR RING- 38 stk deltagere
                                      
JM-71KG Plass
Akseli SauramaFinland1. Plass
Simen RussFighter Kickboksingklubb2. Plass
M-54KG Plass
Wojciech PerytPoland1. Plass
Sahand LahafdoozianSentrum Kickboxingklubb2. Plass
M-57KG Plass
Said Shahwali FirouzadehBergen Kickboxingklubb1. Plass
Robert NiedzwiedzkiPoland2. Plass
M-63,5KG Plass
Lewis MulhallTeam Bristol1. Plass
Emmanuel NoyezTeam France2. Plass
Abdul Semi AYSANTyrkey3. Plass
M-67KG Plass
Nickolaj ChristensenTeam Denmark1. Plass
Jakub PokusaPoland2. Plass
M-71KG Plass
Joel PuranenFinland1. Plass
Piotr OdwaznyPoland2. Plass
Marius SjursæterBergen Kickboxingklubb3. Plass
M-75KG Plass
Robert KrasonPoland1. Plass
Raymond Gaassand StraumeFana Kickboxingklubb2. Plass
M-81KG Plass
Toby BiermuellerChampions Kickboxingklubb1. Plass
Berk ATALAYTyrkey2. Plass
M-86KG Plass
Mateusz KubiszynPoland1. Plass
Rodrigue NzoyibukaBergen Kickboxingklubb2. Plass
W+70KG Plass
Wanessa NogajPoland1. Plass
Boglarka BrunnerHUN2. Plass
W-48KG Plass
Karolina MoskoPoland1. Plass
Mirja LuukkonenFighter Kickboksingklubb4. Plass
W-52KG Plass
Kristin VollstadFighter Kickboksingklubb1. Plass
Sekiye Zelal ZENGÜRTyrkey2. Plass
Tine Innvær BergstrømTromsø Kickboxingklubb2. Plass
W-56KG Plass
Marielle KongsvoldFighter Kickboksingklubb1. Plass
Ros WilsonTeam Bristol2. Plass
Charlotte Berg AndersenChampions Kickboxingklubb3. Plass
Annamaria BordasHUN3. Plass
Gabriela BednarowiczPoland4. Plass
W-60KG Plass
Jenna PuurunenFinland1. Plass
Thea Therese NæssFighter Kickboksingklubb2. Plass
Emilia CzerwinskaPoland3. Plass
Renata RakocziHUN3. Plass
W-65KG Plass
Andrea SigersvoldSentrum Kickboxingklubb1. Plass
Elisabeth Stålesen RebnordFighter Kickboksingklubb2. Plass


Merkekamper - 10stk. deltagere
FMB
Sebastian MarkiFighter KickboksingklubbBestått
Kristian SmedhaugenFighter KickboksingklubbBestått
FMG
Thomas Malvin BärnholdtBerserk K-1 KickboxingklubbBestått
Mari Lovise LidalFana KickboxingklubbBestått
Camilla Alida StrømFighter KickboksingklubbBestått
Berkan AkinFighter KickboksingklubbBestått
Stian StormoØverbygd KickboxingklubbIkke Bestått
FMS
Vincent Bergan SantanaYpsilon KickboxingklubbBestått
Martine SolliFana KickboxingklubbBestått
Irene OlaussenSentrum KickboxingklubbIkke Bestått




K1 - 2 stk deltagere
  
W-56KG Plass
Angelina PanzaTeam France1. Plass
Aam RosmoBerserk K-1 Kickboxingklubb2. Plass





LOW - 0 stk deltagere



 

 

Share