[5701] Merke- og Pointfightstevne
Øverbygd Kickboxingklubb - 2014-03-23
  PF
LC
FC MF
Menn
14
0
14
0
Damer
6
0
6
0
Junior Menn
0
0
5
 
Junior Damer
5
0
2
 
Ungdom Menn
9
0
5  
Ungdom Damer
4
0
0  
Delsum
38
0
32
0
Totalt
70

Pyramider:
FULLKONTAKT
PONTFIGHTING
K-1
LETTKONTAKT




NB! IExplorer er ikke optimal nettleser for denne siden / IExplorer is not the optimal browser for reading this page

| Show only Winners |Show only Medals | Show all results |




 
REFEREES
  Navn Rolle
  Eirik Mortensen  
PD 
  Irmelin Rubbås Stokkan  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Kim Kristoffersen  
KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Lasse Rekkavik  
KL ML  
Klikk for å se Dommerprofilen Laura Gyltnes Tollefsen  
KL ML  
  Lena Strand  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Marielle Kongsvold  
PD 
  Merethe Nesvik  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Nina Røberg  
PD 
  Pål Bye Jensen  
SAHD KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Roger Ramstad  
SA KL ML  
Klikk for å se Dommerprofilen Thor Haug  
PD 
POINTFIGHTING - 38 stk deltagere
D+70KG PoPlass
Elizabeth Aasen EllingsenRamsund Kickboxingklubb61. Plass
Mari TollefsenØverbygd Kickboxingklubb42. Plass
D-60KG PoPlass
Nina RøbergRamsund Kickboxingklubb61. Plass
Helene Bjerke FredheimKristiansand Kampsportklubb42. Plass
D-70KG PoPlass
Rachel DaughdrillØverbygd Kickboxingklubb61. Plass
Marianne BygdnesTromsø Kickboxingklubb42. Plass
H+89KG PoPlass
Kim Stian NordgårdØverbygd Kickboxingklubb61. Plass
Terje LundhaugØverbygd Kickboxingklubb42. Plass
Tor Arne WoldenØverbygd Kickboxingklubb33. Plass
H-69KG PoPlass
Terje Andre SkjoldalFana Kickboxingklubb61. Plass
Håvard MyråsØverbygd Kickboxingklubb42. Plass
Joakim WalmannTromsø Kickboxingklubb33. Plass
Stian EidsheimFana Kickboxingklubb14. Plass
Kim Arne HeitmannTromsø Kickboxingklubb15. Plass
Knut Martin SkeieFana Kickboxingklubb15. Plass
H-84KG PoPlass
Thor Asgeir Kåmmbækk HaugDrammen Kickboxingklubb61. Plass
Peter SkoglundØverbygd Kickboxingklubb42. Plass
Marius HenriksenKristiansand Kampsportklubb33. Plass
H-89KG PoPlass
Adrian Østhus SundeØverbygd Kickboxingklubb61. Plass
Andreas UlvikKristiansand Kampsportklubb42. Plass
JD-65KG PoPlass
Oda M. A. GundersenØverbygd Kickboxingklubb61. Plass
Mariell Gaassand StraumeFana Kickboxingklubb42. Plass
JD-70KG PoPlass
Sigrid Andrea ThoresenØverbygd Kickboxingklubb61. Plass
Eline Broeng NergårdØverbygd Kickboxingklubb42. Plass
Iselin MentzoniTromsø Kickboxingklubb33. Plass
UD-50KG PoPlass
Hanne WoldenØverbygd Kickboxingklubb61. Plass
Ylva Nordhagen SolbergØverbygd Kickboxingklubb42. Plass
UD-60KG PoPlass
Ragnhild Aspenes GundersenØverbygd Kickboxingklubb61. Plass
Sandra BørnesFana Kickboxingklubb42. Plass
UH+69KG PoPlass
Ådne LundhaugØverbygd Kickboxingklubb61. Plass
Mathias LockertTromsø Kickboxingklubb42. Plass
UH-42KG PoPlass
Marcus KongsvoldØverbygd Kickboxingklubb61. Plass
Sander RøbergRamsund Kickboxingklubb42. Plass
UH-63KG PoPlass
Robin Rognmo JohansenØverbygd Kickboxingklubb61. Plass
Alexander SørheimFana Kickboxingklubb42. Plass
Isak LarsenØverbygd Kickboxingklubb33. Plass
UH-69KG PoPlass
Steffen BogstrandRamsund Kickboxingklubb61. Plass
Simon Strand NesvikØverbygd Kickboxingklubb42. Plass


POINTFIGHTING-OPEN - 0 stk deltagere


TAG-TEAM - 0 stk deltagere


LETTKONTAKT - 0 stk deltagere

KICK LIGHT - 0 stk deltagere

MUSICAL FORMS - 0 stk deltagere



FULLKONTAKT / JUNIOR RING- 0 stk deltagere

Merkekamper - 20stk. deltagere
FMB
Christian MoenNordreisa KickboksingklubbBestått
Henrik HansenNordreisa KickboksingklubbBestått
John-Almar AronsenNordreisa KickboksingklubbBestått
Kristoffer K HeggelundNordreisa KickboksingklubbBestått
Ludvig Ringstad HeggelundNordreisa KickboksingklubbBestått
Alexander SørheimKlubbløse LisenserBestått
Stian EidsheimKlubbløse LisenserBestått
Synne Kleppe NordKlubbløse LisenserBestått
Rachel DaughdrillØverbygd KickboxingklubbBestått
Steffen BogstrandTjeldsund KickboxingklubbBestått
Helene Bjerke FredheimKristiansand KampsportklubbBestått
Andreas Gamst EriksenNordreisa KickboksingklubbBestått
FMS
Mariell Gaassand StraumeFana KickboxingklubbBestått
Terje Andre SkjoldalKlubbløse LisenserBestått
Irmelin Rubbås StokkanØverbygd KickboxingklubbBestått
Oda M. A. GundersenØverbygd KickboxingklubbBestått
Kim Arne HeitmannTromsø KickboxingklubbBestått
Daniel AspvikKlubbløse LisenserBestått
Preben AspvikKlubbløse LisenserBestått
Harald LyngmoNordreisa KickboksingklubbIkke Bestått




K1 - 0 stk deltagere




LOW - 0 stk deltagere



Beste klubb basert på medaljeplasser (6, 4 og 3p)
Beste klubb Totalt Beste Klubb Ungdom/Junior Beste Klubb Senior
Klubbnavn Poeng
Øverbygd Kickboxingklubb
94
Ramsund Kickboxingklubb
22
Fana Kickboxingklubb
18
Tromsø Kickboxingklubb
14
Kristiansand Kampsportklubb
11
Drammen Kickboxingklubb
6
Klubbnavn Poeng
Øverbygd Kickboxingklubb
57
Fana Kickboxingklubb
12
Ramsund Kickboxingklubb
10
Tromsø Kickboxingklubb
7
Klubbnavn Senior
Øverbygd Kickboxingklubb
37
Ramsund Kickboxingklubb
12
Kristiansand Kampsportklubb
11
Tromsø Kickboxingklubb
7
Drammen Kickboxingklubb
6
Fana Kickboxingklubb
6

 

Share