[5607] Nordnorsk Cup
Øverbygd Kickboxingklubb - 2012-09-22
  PF
LC
FC MF
Menn
4
6
0
0
Damer
8
8
0
0
Junior Menn
0
3
0
 
Junior Damer
0
0
0
 
Ungdom Menn
0
0
0  
Ungdom Damer
0
3
0  
Delsum
12
20
0
0
Totalt
32

Pyramider:
FULLKONTAKT
PONTFIGHTING
K-1
LETTKONTAKT




NB! IExplorer er ikke optimal nettleser for denne siden / IExplorer is not the optimal browser for reading this page

| Show only Winners |Show only Medals | Show all results |




 
REFEREES
  Navn Rolle
  Irmelin Rubbås Stokkan  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Ketil Edvardsen  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Kim Kristoffersen  
KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Laura Gyltnes Tollefsen  
PD 
  Lena Strand  
KL PD 
  Pål Bye Jensen  
KL ML  
Klikk for å se Dommerprofilen Roger Ramstad  
SAHD  
POINTFIGHTING - 12 stk deltagere
D+62KGPoPlass
Rachel DaughdrillØverbygd Kickboxingklubb61. Plass
Marianne BygdnesTromsø Kickboxingklubb42. Plass
D-62KGPoPlass
Christina PedersenRamsund Kickboxingklubb61. Plass
Lotte MæhreØverbygd Kickboxingklubb42. Plass
Lotte Devold KolsingRamsund Kickboxingklubb33. Plass
Nina RøbergRamsund Kickboxingklubb14. Plass
Isabell Fjelde IvanovØverbygd Kickboxingklubb15. Plass
Oda M. A. GundersenØverbygd Kickboxingklubb15. Plass
H-85KGPoPlass
Ivar LindrupsenØverbygd Kickboxingklubb61. Plass
Børge HaakonsenTromsø Kickboxingklubb42. Plass
Peter SkoglundØverbygd Kickboxingklubb33. Plass
Robin Rognmo JohansenØverbygd Kickboxingklubb14. Plass


POINTFIGHTING-OPEN - 0 stk deltagere


TAG-TEAM - 0 stk deltagere


LETTKONTAKT - 20 stk deltagere
D+75KGPoPlass
Marianne BygdnesTromsø Kickboxingklubb61. Plass
Rachel DaughdrillØverbygd Kickboxingklubb42. Plass
Elizabeth Aasen EllingsenRamsund Kickboxingklubb33. Plass
D-65KGPoPlass
Lotte Devold KolsingRamsund Kickboxingklubb61. Plass
Lotte MæhreØverbygd Kickboxingklubb42. Plass
Christina PedersenRamsund Kickboxingklubb33. Plass
Isabell Fjelde IvanovØverbygd Kickboxingklubb14. Plass
Nina RøbergRamsund Kickboxingklubb15. Plass
H-79KGPoPlass
Kay Ole GyltnesRamsund Kickboxingklubb61. Plass
Ole Martin RøbergRamsund Kickboxingklubb42. Plass
Børge HaakonsenTromsø Kickboxingklubb33. Plass
Peter SkoglundØverbygd Kickboxingklubb14. Plass
Sigve NilsenTromsø Kickboxingklubb15. Plass
Vegard StrømnesTromsø Kickboxingklubb15. Plass
JH-75KGPoPlass
Ivar LindrupsenØverbygd Kickboxingklubb61. Plass
Robin Rognmo JohansenØverbygd Kickboxingklubb42. Plass
Birk Andreassen SømhovdRamsund Kickboxingklubb33. Plass
UD-65KGPoPlass
Oda M. A. GundersenØverbygd Kickboxingklubb61. Plass
Mari Lovise LidalRamsund Kickboxingklubb42. Plass
Michelle JørgensenRamsund Kickboxingklubb33. Plass


KICK LIGHT - 0 stk deltagere


MUSICAL FORMS - 0 stk deltagere



FULLKONTAKT / JUNIOR RING- 0 stk deltagere

Merkekamper - 0stk. deltagere



K1 - 0 stk deltagere




LOW - 0 stk deltagere



Beste klubb basert på medaljeplasser (6, 4 og 3p)
Beste klubb Totalt Beste Klubb Ungdom/Junior Beste Klubb Senior
Klubbnavn Poeng
Øverbygd Kickboxingklubb
43
Ramsund Kickboxingklubb
41
Tromsø Kickboxingklubb
17
Klubbnavn Poeng
Øverbygd Kickboxingklubb
16
Ramsund Kickboxingklubb
10
Klubbnavn Senior
Ramsund Kickboxingklubb
31
Øverbygd Kickboxingklubb
27
Tromsø Kickboxingklubb
17

 

Share