NKBF
[5594] Scandinavian Open
Fighter Kickboksingklubb - 2012-10-19
  PF
LC
FC MF
Menn
16
59
34
0
Damer
9
36
12
3
Junior Menn
2
8
3
 
Junior Damer
0
9
2
 
Ungdom Menn
0
6
0  
Ungdom Damer
0
2
0  
Delsum
25
95
51
3
Totalt
174

Pyramider:
FULLKONTAKT
PONTFIGHTING
K-1
LETTKONTAKT


JUNIOR RING


NB! IExplorer er ikke optimal nettleser for denne siden / IExplorer is not the optimal browser for reading this page

| Show only Winners |Show only Medals | Show all results |


BestemannsPris = Bestemann/Bestekvinne Premie


 
REFEREES
  Navn Rolle
Klikk for å se Dommerprofilen Aga Sadlowska  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Dennis V Beuster  
PD 
  Ina Grindheim  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Jan Axel Tjønnvåg  
KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Jan Cranner  
ML  
Klikk for å se Dommerprofilen Kim Kristoffersen  
ML  
Klikk for å se Dommerprofilen Lasse Rekkavik  
ML  
Klikk for å se Dommerprofilen Laura Gyltnes Tollefsen  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Ole Oddvar Wiik  
SA  
Klikk for å se Dommerprofilen Per Andreas Ringsby  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Philippe Beal  
PD 
  Pål Bye Jensen  
KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Raymond Andersen  
KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Rune Ågedal  
KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Thomas Steenberg  
HD  
Klikk for å se Dommerprofilen Tom Rune Bertelsen  
ML  
POINTFIGHTING - 25 stk deltagere
                         
M+89KG Plass
BestemannsPremieStig Hugo KlementsenBergen Kickboxingklubb1. Plass
Lasse Eriksen ÅrnesDrammen Kickboxingklubb2. Plass
Stian Redisch ThorsenPorsgrunn Kampsportklubb3. Plass
Øyvind FurunesFighter Kickboksingklubb4. Plass
Svein Georg HaugenDrammen Kickboxingklubb5. Plass
Anders PettersenFighter Kickboksingklubb5. Plass
Kenneth WestbergSentrum Kampsportsenter5. Plass
M-79KG Plass
Mathias Maxime ThozeSentrum Kampsportsenter1. Plass
Felipe Valdez CarterBergen Kickboxingklubb2. Plass
Daniel Armando FossanFighter Kickboksingklubb3. Plass
M-84KG Plass
Lasse Eriksen ÅrnesDrammen Kickboxingklubb1. Plass
Stian Redisch ThorsenPorsgrunn Kampsportklubb2. Plass
MC+69KG Plass
Jonas André WestbergSentrum Kampsportsenter1. Plass
axel william halvorsenSentrum Kampsportsenter2. Plass
MJ-63KG Plass
Joakim EllingsenBergen Kickboxingklubb1. Plass
Nicolay Borge KristiansenSentrum Kampsportsenter2. Plass
W-60KG Plass
Natalia Alicia Galvez-SantisFighter Kickboksingklubb1. Plass
Ida-Marie SkaugeSentrum Kampsportsenter2. Plass
W-65KG Plass
Tirill Nanett Bjørnstad NæssFighter Kickboksingklubb1. Plass
may helen befringBergen Kickboxingklubb2. Plass
Lotte Devold KolsingRamsund Kickboxingklubb3. Plass
Tine Marie HustadSentrum Kickboxingklubb4. Plass
WC-60KG Plass
Tirill Nanett Bjørnstad NæssFighter Kickboksingklubb1. Plass
Ingeborg Aagesen ØyeFighter Kickboksingklubb2. Plass
sara helene edvardsenSentrum Kampsportsenter3. Plass


POINTFIGHTING-OPEN - 0 stk deltagere


TAG-TEAM - 0 stk deltagere


LETTKONTAKT - 95 stk deltagere
                                                                                               
M+89KG Plass
Christian GundersenChampions Kickboxingklubb1. Plass
Kenneth WestbergSentrum Kampsportsenter2. Plass
Enrico VassdalMudo Kickboxingklubb3. Plass
Øyvind FurunesFighter Kickboksingklubb4. Plass
M-63KG Plass
Daniel Armando FossanFighter Kickboksingklubb1. Plass
Said Shahwali FirouzadehBergen Kickboxingklubb2. Plass
Aleksander Tokle PoverudDrammen Kickboxingklubb3. Plass
Montri InpitakDrammen Kickboxingklubb4. Plass
M-69KG Plass
Malik Mohammed RaheesTroll Kampsportklubb1. Plass
Magnus DrogesethSentrum Kickboxingklubb2. Plass
Emil EdvardssonNerokibo3. Plass
Knut Martin SkeieFana Kickboxingklubb4. Plass
Niklas BrennsundYpsilon Kickboxingklubb5. Plass
Martin GuldagerKickboxing-Academy5. Plass
M-74KG Plass
BestemannsPremieRoy WischmannBergen Kickboxingklubb1. Plass
Hallgeir LienFighter Kickboksingklubb2. Plass
Tomasz DudzinskiFighter Kickboksingklubb3. Plass
Jørgen JohnsenDrammen Kickboxingklubb4. Plass
Dagfinn LoneBergen Kickboxingklubb5. Plass
Martin NessetSør-Odal Kickboxingklubb5. Plass
Stian StormoFighter Kickboksingklubb5. Plass
Michael MadsenJyllingeKickboxing5. Plass
Arild IndrebøBergenhus Kampsportklubb5. Plass
M-79KG Plass
Lars Riis ViuffKickboxing-Academy1. Plass
Valdas RasickisHorten Kickboxingklubb2. Plass
Cato Skjelbred NilsenHorten Kickboxingklubb3. Plass
Finn Christian HolenSør-Odal Kickboxingklubb4. Plass
Felipe Valdez CarterBergen Kickboxingklubb5. Plass
Nicolai ØyeholFighter Kickboksingklubb5. Plass
Andrè NordnesSentrum Kickboxingklubb5. Plass
Patrick Gaassand StraumeFana Kickboxingklubb5. Plass
Ole Martin RøbergRamsund Kickboxingklubb5. Plass
Samuel PerssonFöreningen Västerås kampsporcenterDisq
M-84KG Plass
Alexander MartinsenFighter Kickboksingklubb1. Plass
Johann EriksenFighter Kickboksingklubb2. Plass
Kristaps BirkmanisSentrum Kickboxingklubb3. Plass
Alexander BaiFighter Kickboksingklubb4. Plass
Hami AzizzadehSentrum Kickboxingklubb5. Plass
Lars RøedDrammen Kickboxingklubb5. Plass
Fredrik JacobsenHorten Kickboxingklubb5. Plass
Johan Trygve HoleSentrum Kickboxingklubb5. Plass
Kenneth GrandeArendal Kickboxingklubb5. Plass
Leif Tore XeBergen Kickboxingklubb5. Plass
M-89KG Plass
Paul Petter JenssenDrammen Kickboxingklubb1. Plass
Sindre HolbergArendal Kickboxingklubb2. Plass
MC+69KG Plass
Ivar FrebergHorten Kickboxingklubb1. Plass
John WisebyFöreningen Västerås kampsporcenter2. Plass
Jonas André WestbergSentrum Kampsportsenter3. Plass
axel william halvorsenSentrum Kampsportsenter4. Plass
Håvard EgebergSør-Odal Kickboxingklubb5. Plass
Vegard EgebergSør-Odal Kickboxingklubb5. Plass
MJ-63KG Plass
Patryk GajewskiFighter Kickboksingklubb1. Plass
Nicolay Borge KristiansenSentrum Kampsportsenter2. Plass
MJ-69KG Plass
Sindre Lotsberg EilertsenChampions Kickboxingklubb1. Plass
Marcus KlokkerudSør-Odal Kickboxingklubb2. Plass
Gaut Age B MjåtveitArendal Kickboxingklubb3. Plass
Tommy LundemoBergen Kickboxingklubb4. Plass
MJ-74KG Plass
Stie FimmelandFighter Kickboksingklubb1. Plass
Tore Dahl-AudunsonNerokibo2. Plass
W+65KG Plass
Julie Nordseth OterholtFighter Kickboksingklubb1. Plass
Emma BraticDrammen Kickboxingklubb2. Plass
Anlaug Haukvik GraveFighter Kickboksingklubb3. Plass
Cecilie LøvsetNerokibo4. Plass
Torunn MekiassenSentrum Kickboxingklubb5. Plass
Camilla FjeldSentrum Kickboxingklubb5. Plass
W-55KG Plass
Sandra EichlerSentrum Kickboxingklubb1. Plass
Malene SønderaalSentrum Kickboxingklubb2. Plass
W-60KG Plass
BestemannsPremieMarielle KongsvoldFighter Kickboksingklubb1. Plass
Charlotte Berg AndersenBergenhus Kampsportklubb2. Plass
Grethe KraugerudFighter Kickboksingklubb3. Plass
Margarita HålandBergenhus Kampsportklubb4. Plass
Nina RøbergRamsund Kickboxingklubb5. Plass
W-65KG Plass
Andrea SigersvoldSentrum Kickboxingklubb1. Plass
Elisabeth Stålesen VådeFighter Kickboksingklubb2. Plass
Birgit Reitan ØksnesFighter Kickboksingklubb3. Plass
Silje WølnerFighter Kickboksingklubb4. Plass
Kine SundbergYpsilon Kickboxingklubb5. Plass
Helen MadsenSør-Odal Kickboxingklubb5. Plass
Siri KvamBergen Kickboxingklubb5. Plass
Kristine LexowBergenhus Kampsportklubb5. Plass
Tine Marie HustadSentrum Kickboxingklubb5. Plass
Lotte Devold KolsingRamsund Kickboxingklubb5. Plass
Linn Marie FrydenbergFighter Kickboksingklubb5. Plass
may helen befringBergen Kickboxingklubb5. Plass
WC-60Kg Plass
Sarah OlsenCHIN-GU FULL CONTACT1. Plass
Mari Lovise LidalRamsund Kickboxingklubb2. Plass
WJ+70KG Plass
Sabrina OlsenCHIN-GU FULL CONTACT1. Plass
Oda VittorHorten Kickboxingklubb2. Plass
WJ-55KG Plass
Emilie Alm aasmundrudSentrum Kickboxingklubb1. Plass
Ellen GjerdsjøYpsilon Kickboxingklubb2. Plass
WJ-60KG Plass
Mathilde SchouKickboxing-Academy1. Plass
Pernille DarvilleJyllingeKickboxing2. Plass
Lotte MæhreØverbygd Kickboxingklubb3. Plass
Rebecca Shinoda Krohn KarlssonSentrum Kickboxingklubb4. Plass
Regine SøilandChampions Kickboxingklubb5. Plass


KICK LIGHT - 23 stk deltagere
                       
M-69KG Plass
Kenneth WilliansenPartner Kickboxingklubb1. Plass
Malik Mohammed RaheesTroll Kampsportklubb2. Plass
Hussein YousifFöreningen Västerås kampsporcenter3. Plass
Magnus DrogesethSentrum Kickboxingklubb4. Plass
Said Shahwali FirouzadehBergen Kickboxingklubb5. Plass
M-74KG Plass
Roy WischmannBergen Kickboxingklubb1. Plass
Joakim JonssonFöreningen Västerås kampsporcenter2. Plass
Arild IndrebøBergenhus Kampsportklubb3. Plass
Dagfinn LoneBergen Kickboxingklubb4. Plass
Tomasz DudzinskiFighter Kickboksingklubb5. Plass
Pontus ForsbergFöreningen Västerås kampsporcenter5. Plass
Michael MadsenJyllingeKickboxing5. Plass
Tony Andre ThorstensenPartner Kickboxingklubb5. Plass
M-79KG Plass
Cedric EscamesBergen Kickboxingklubb1. Plass
Samuel PerssonFöreningen Västerås kampsporcenter2. Plass
Vegard Orheim StovelandBergenhus Kampsportklubb3. Plass
M-84KG Plass
BestemannsPremieJohann EriksenFighter Kickboksingklubb1. Plass
Leif Tore XeBergen Kickboxingklubb2. Plass
Robin HemmingssonPartner Kickboxingklubb3. Plass
MJ-74KG Plass
Tommy LundemoBergen Kickboxingklubb1. Plass
John WisebyFöreningen Västerås kampsporcenter2. Plass
WJ-60KG Plass
Pernille DarvilleJyllingeKickboxing1. Plass
Lova Karlsson LaxFöreningen Västerås kampsporcenter2. Plass


MUSICAL FORMS - 3 stk deltagere

   
WomanPlass
Inoka SkjønhaugFighter Kickboksingklubb1. Plass
Malene SønderaalSentrum Kickboxingklubb2. Plass
Cecilie LøvsetNerokibo3. Plass



FULLKONTAKT / JUNIOR RING- 25 stk deltagere
                         
JM-67KG Plass
Younes SadiCHIN-GU FULL CONTACT1. Plass
Sindre Lotsberg EilertsenChampions Kickboxingklubb2. Plass
William BruunHorten Kickboxingklubb3. Plass
JW-60KG Plass
Regine SøilandChampions Kickboxingklubb1. Plass
Lotte MæhreØverbygd Kickboxingklubb2. Plass
M+91KG Plass
Khuseyn DresovSentrum Kickboxingklubb1. Plass
joachim ohnstadChampions Kickboxingklubb2. Plass
M-63,5KG Plass
Damian LawniczakPoland1. Plass
Milton Barrios GalarretaBergen Kickboxingklubb2. Plass
M-67KG Plass
Nicholaj ChristensenCHIN-GU FULL CONTACT1. Plass
Piotr OdwaznyPoland2. Plass
M-81KG Plass
BestemannsPremieAndreas LødrupFighter Kickboksingklubb1. Plass
Terje UnnerudFighter Kickboksingklubb2. Plass
Espen KløfjellArendal Kickboxingklubb3. Plass
Simen LangsethSentrum Kickboxingklubb5. Plass
M-91KG Plass
Pawel StrykowskiPoland1. Plass
Austine OtienoSentrum Kampsportsenter2. Plass
W-52KG Plass
Malene FeldtCHIN-GU FULL CONTACT1. Plass
Ine Charlotte Høyer-FjellstadBergenhus Kampsportklubb2. Plass
Csilla MegyeriSzigetszentmiklos Tokol SE3. Plass
W-56KG Plass
Tonje SørlieMolde Kickboxingklubb1. Plass
Kristin VollstadFighter Kickboksingklubb2. Plass
Nora DyekissSzigetszentmiklos Tokol SE3. Plass
W-60KG Plass
Thea Therese NæssFighter Kickboksingklubb1. Plass
cristina øynesArendal Kickboxingklubb2. Plass


Merkekamper - 10stk. deltagere
FMB
Enrico VassdalSentrum KampsportsenterBestått
FMG
Tommy LundemoBergen KickboxingklubbBestått
Geir Ove LiabøKronstad KampsportklubbBestått
FMKB
Einar BergbyPorsgrunn KampsportklubbIkke Bestått
Arild IndrebøChampions KickboxingklubbIkke Bestått
FMKS
Vegard Orheim StovelandChampions KickboxingklubbBestått
Ole Jørgen Mandt JohnsenDrammen KickboxingklubbBestått
FMS
Herman Holand StrandLarvik KampsportklubbBestått
Christian GundersenChampions KickboxingklubbBestått
Alexander MartinsenFighter KickboksingklubbBestått




K1 - 2 stk deltagere
  
M-71KG Plass
Steinar KronstadTroll Kampsportklubb1. Plass
Johan AnderssonFöreningen Västerås kampsporcenter2. Plass





LOW - 0 stk deltagere



 

 

Share