[5568] Nordnorsk mesterskap
Øverbygd Kickboxingklubb - 2012-04-14
  PF
LC
FC MF
Menn
6
13
0
0
Damer
4
9
0
0
Junior Menn
0
9
0
 
Junior Damer
0
0
0
 
Ungdom Menn
0
0
0  
Ungdom Damer
0
0
0  
Delsum
10
31
0
0
Totalt
41

Pyramider:
FULLKONTAKT
PONTFIGHTING
K-1
LETTKONTAKT

Vedlegg
SEMI
LETT



NB! IExplorer er ikke optimal nettleser for denne siden / IExplorer is not the optimal browser for reading this page

| Show only Winners |Show only Medals | Show all results |


BestemannsPris = Bestemann/Bestekvinne Premie


 
REFEREES
  Navn Rolle
  Håvard Hallangen  
PD 
  Irmelin Rubbås Stokkan  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Kim Kristoffersen  
KL  
  Lena Strand  
KL PD 
  Pål Bye Jensen  
ML  
Klikk for å se Dommerprofilen Roger Ramstad  
HD  
Klikk for å se Dommerprofilen Sylvian Nordheim  
KL PD 
POINTFIGHTING - 10 stk deltagere
D+62KG PoPlass
Lotte MæhreØverbygd Kickboxingklubb61. Plass
Isabell Fjelde IvanovØverbygd Kickboxingklubb42. Plass
Tine Innvær BergstrømTromsø Kickboxingklubb33. Plass
Rachel DaughdrillØverbygd Kickboxingklubb14. Plass
H+85KG PoPlass
Olegs SdobnikovsTromsø Kickboxingklubb61. Plass
Kristian FromØverbygd Kickboxingklubb42. Plass
Tommy Henry MacphersonØverbygd Kickboxingklubb33. Plass
Børge HaakonsenTromsø Kickboxingklubb14. Plass
Jens Petter JensenØverbygd Kickboxingklubb15. Plass
Kim Stian NordgårdØverbygd Kickboxingklubb15. Plass


POINTFIGHTING-OPEN - 0 stk deltagere


TAG-TEAM - 0 stk deltagere


LETTKONTAKT - 31 stk deltagere
D-65KG PoPlass
BestemannsPremieIsabell Fjelde IvanovØverbygd Kickboxingklubb61. Plass
Anita MelsbøTromsø Kickboxingklubb42. Plass
Lotte MæhreØverbygd Kickboxingklubb33. Plass
Oda M. A. GundersenØverbygd Kickboxingklubb14. Plass
Ida Hopp-AndreassenTromsø Kickboxingklubb15. Plass
Tine Innvær BergstrømTromsø Kickboxingklubb15. Plass
Silje SalazarØverbygd Kickboxingklubb15. Plass
D-75KG PoPlass
Rachel DaughdrillØverbygd Kickboxingklubb61. Plass
Elizabeth Aasen EllingsenRamsund Kickboxingklubb42. Plass
H+89KG PoPlass
Gøran KarlsenRamsund Kickboxingklubb61. Plass
Erling WestengØverbygd Kickboxingklubb42. Plass
Kim Stian NordgårdØverbygd Kickboxingklubb33. Plass
H-79KG PoPlass
BestemannsPremieTommy Henry MacphersonØverbygd Kickboxingklubb61. Plass
Trond Arild JohnsenFinnsnes Kickboxingklubb42. Plass
Børge HaakonsenTromsø Kickboxingklubb33. Plass
Eirik MortensenTromsø Kickboxingklubb14. Plass
Peter SkoglundØverbygd Kickboxingklubb15. Plass
H-84KG PoPlass
Tor GuldalØverbygd Kickboxingklubb61. Plass
Olegs SdobnikovsTromsø Kickboxingklubb42. Plass
H-89KG PoPlass
Kristian FromØverbygd Kickboxingklubb61. Plass
Remi PettersenØverbygd Kickboxingklubb42. Plass
Ole Georg HoleRamsund Kickboxingklubb33. Plass
JH+75KG PoPlass
Jonas StienFinnsnes Kickboxingklubb61. Plass
Erlend SolbergnesFinnsnes Kickboxingklubb42. Plass
JH-65KG PoPlass
Birk Andreassen SømhovdRamsund Kickboxingklubb61. Plass
Robin Rognmo JohansenØverbygd Kickboxingklubb42. Plass
Marcus AarsundRamsund Kickboxingklubb33. Plass
Steffen BogstrandRamsund Kickboxingklubb14. Plass
JH-75KG PoPlass
Mahmood TajikRamsund Kickboxingklubb61. Plass
MagnusØverbygd Kickboxingklubb42. Plass
Tobias RitmanØverbygd Kickboxingklubb33. Plass


KICK LIGHT - 0 stk deltagere


MUSICAL FORMS - 0 stk deltagere



FULLKONTAKT / JUNIOR RING- 0 stk deltagere

Merkekamper - 0stk. deltagere



K1 - 0 stk deltagere




LOW - 0 stk deltagere



Beste klubb basert på medaljeplasser (6, 4 og 3p)
Beste klubb Totalt Beste Klubb Ungdom/Junior Beste Klubb Senior
Klubbnavn Poeng
Øverbygd Kickboxingklubb
72
Ramsund Kickboxingklubb
28
Tromsø Kickboxingklubb
20
Finnsnes Kickboxingklubb
14
Klubbnavn Poeng
Ramsund Kickboxingklubb
15
Øverbygd Kickboxingklubb
11
Finnsnes Kickboxingklubb
10
Klubbnavn Senior
Øverbygd Kickboxingklubb
61
Tromsø Kickboxingklubb
20
Ramsund Kickboxingklubb
13
Finnsnes Kickboxingklubb
4

 

Share