NKBF
[5522] SCANDINAVIAN OPEN
Fighter Kickboksingklubb - 2011-10-07
  PF
LC
FC MF
Menn
17
64
22
1
Damer
6
34
17
1
Junior Menn
3
18
2
 
Junior Damer
4
10
2
 
Ungdom Menn
0
3
0  
Ungdom Damer
0
0
0  
Delsum
23
98
43
2
Totalt
166

Pyramider:
FULLKONTAKT
PONTFIGHTING
K-1
LETTKONTAKT

Vedlegg
MF
LC
SC
FC_K1_GG_FINALER

JUNIOR RING


NB! IExplorer er ikke optimal nettleser for denne siden / IExplorer is not the optimal browser for reading this page

| Show only Winners |Show only Medals | Show all results |


BestemannsPris = Bestemann/Bestekvinne Premie


 
REFEREES
  Navn Rolle
Klikk for å se Dommerprofilen Aga Sadlowska  
PD 
  Andreas Lødrup  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Carlo Ryffel  
KL  
  Christian Kvatningen  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Jan Axel Tjønnvåg  
KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Lasse Rekkavik  
ML  
  Mette Solli  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Ole Oddvar Wiik  
HD  
Klikk for å se Dommerprofilen Philippe Beal  
PD 
  Roy J. Stenstad  
KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Rune Ågedal  
KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Thomas Steenberg  
ML  
Klikk for å se Dommerprofilen Thor Haug  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Tom Rune Bertelsen  
ML  
  Vidar Strømdahl  
PD 
POINTFIGHTING - 23 stk deltagere
                       
M+89KGPlass
Øyvind FurunesFighter Kickboksingklubb1. Plass
Kim ForsbergTromsø Kickboxingklubb2. Plass
M-63KGPlass
Daniel Armando FossanFighter Kickboksingklubb1. Plass
Martin OterholdtPorsgrunn Kampsportklubb2. Plass
M-69KGPlass
Daniel Armando FossanFighter Kickboksingklubb1. Plass
Rune OlsenPorsgrunn Kampsportklubb2. Plass
M-79KGPlass
Stian Redisch ThorsenPorsgrunn Kampsportklubb1. Plass
Rune OlsenPorsgrunn Kampsportklubb2. Plass
Ole Andreas JacobsenArendal Kickboxingklubb3. Plass
Oskar Bostad RandenFighter Kickboksingklubb4. Plass
M-84KGPlass
Stian Redisch ThorsenPorsgrunn Kampsportklubb1. Plass
Ben Ronny PettersenStjørdal Kickboxingklubb2. Plass
MC-63KGPlass
Daniel RyeAktiv Kickboxingklubb1. Plass
Mathias PettersenLarvik Kampsportklubb2. Plass
MJ-69KGPlass
Kristian OlsenPorsgrunn Kampsportklubb1. Plass
Mathias Maxime ThozeSentrum Kampsportsenter2. Plass
Magnus LilledrangePorsgrunn Kampsportklubb3. Plass
W-60KGPlass
Tina MartinsenSkedsmo Kickboxingklubb1. Plass
Jane Catrine Ramsdal AnsethSkedsmo Kickboxingklubb2. Plass
WJ+65KGPlass
Ida-Marie SkaugeSentrum Kampsportsenter1. Plass
Sissel Veronica Forsberg AbrahamsenPorsgrunn Kampsportklubb2. Plass
WJ-60KGPlass
Ida-Marie SkaugeSentrum Kampsportsenter1. Plass
Charlotte Berg AndersenBergenhus Kampsportklubb2. Plass


POINTFIGHTING-OPEN - 0 stk deltagere


TAG-TEAM - 0 stk deltagere


LETTKONTAKT - 98 stk deltagere
                                                                                                  
M+89KGPlass
joachim ohnstadChampions Kickboxingklubb1. Plass
Christian GundersenChampions Kickboxingklubb2. Plass
Ole Jørgen BergStjørdal Kickboxingklubb3. Plass
Kim ForsbergTromsø Kickboxingklubb4. Plass
Kenneth WestbergSentrum Kampsportsenter5. Plass
Dag Anders LudvigsenFighter Kickboksingklubb5. Plass
M-63KGPlass
Daniel Armando FossanFighter Kickboksingklubb1. Plass
Mohammad Nasir HeydariTrondheim Kickboxingklubb2. Plass
M-69KGPlass
Christer SkaflestadFana Kickboxingklubb1. Plass
Tommy Henry MacphersonLarvik Kampsportklubb2. Plass
Niklas BrennsundYpsilon Kickboxingklubb3. Plass
Tommy BråtenDrammen Kickboxingklubb4. Plass
Martin GuldagerKickboxing Academy5. Plass
Jonas Manuel RossvollArendal Kampsportklubb5. Plass
Marius StaiSentrum Kickboxingklubb5. Plass
M-74KGPlass
CONCU SIMONEitalia1. Plass
Kenneth ChristensenBispebjerg2. Plass
Torbjørn GrønningenFighter Kickboksingklubb3. Plass
Thomas HerstrømFighter Kickboksingklubb4. Plass
Andreas Fossnær WoldDrammen Kickboxingklubb5. Plass
Cato Skjelbred NilsenHorten Kickboxingklubb5. Plass
Dagfinn LoneBergen Kickboxingklubb5. Plass
M-79KGPlass
Tomasz DudzinskiFighter Kickboksingklubb1. Plass
Michael MadsenJyllinge Kickboxing2. Plass
Lars Riis ViuffKickboxing Academy3. Plass
Erik CorneliussenFighter Kickboksingklubb4. Plass
Ole Andreas JacobsenArendal Kickboxingklubb5. Plass
Tom-Andrè HermansenMoss Kickboxingklubb5. Plass
Ben Ronny PettersenStjørdal Kickboxingklubb5. Plass
Philippe BealFighter Kickboksingklubb5. Plass
Inge Andre TorgersenFighter Kickboksingklubb6. Plass
M-84KGPlass
BestemannsPremieOlof PettersonFighter Kickboxningsforening1. Plass
Jan Vegard T. LarsenSør-Odal Kickboxingklubb2. Plass
Marius WestvoldFighter Kickboksingklubb3. Plass
Ørjan RuudFighter Kickboksingklubb4. Plass
Johann EriksenFighter Kickboksingklubb5. Plass
Rabi AslamiYpsilon Kickboxingklubb5. Plass
Fredrik JacobsenHorten Kickboxingklubb5. Plass
M-89KGPlass
Andrè Forshaw TvedtFana Kickboxingklubb1. Plass
Nicklas ColdingKickboxing Academy2. Plass
Kristaps BirkmanisSentrum Kickboxingklubb3. Plass
Kenneth LarsenMoss Kickboxingklubb4. Plass
Kai Robin HavnåArendal Kampsportklubb5. Plass
MC-63KGPlass
Daniel RyeAktiv Kickboxingklubb1. Plass
Marcus ReistadLarvik Kampsportklubb2. Plass
Mathias PettersenLarvik Kampsportklubb3. Plass
MJ+79KGPlass
Herman Holand StrandLarvik Kampsportklubb1. Plass
Daniel LarsenLarvik Kampsportklubb2. Plass
MJ-63KGPlass
Sindre Lotsberg EilertsenChampions Kickboxingklubb1. Plass
Patryk GajewskiFighter Kickboksingklubb2. Plass
William BruunHorten Kickboxingklubb3. Plass
Erkut ArslanMoss Kickboxingklubb4. Plass
Jesper PoulsenBispebjerg5. Plass
Nemet RostamHorten Kickboxingklubb5. Plass
MJ-69KGPlass
Tollak Bakkebø SirnesBergenhus Kampsportklubb1. Plass
Danish RanaMoss Kickboxingklubb2. Plass
Gaut Age B MjåtveitArendal Kickboxingklubb3. Plass
Vemund GriniPorsgrunn Kampsportklubb4. Plass
Tommy LundemoBergen Kickboxingklubb5. Plass
Stie FimmelandFighter Kickboksingklubb5. Plass
MJ-79KGPlass
Oskar Bostad RandenFighter Kickboksingklubb1. Plass
Victor Marbæk PenbyKickboxing Academy2. Plass
Marcus KlokkerudSør-Odal Kickboxingklubb3. Plass
Magnus FoldvikSør-Odal Kickboxingklubb4. Plass
W+65KGPlass
Kristine LexowBergenhus Kampsportklubb1. Plass
Torunn MekiassenSentrum Kickboxingklubb2. Plass
Pernille Keller AndersenKickboxing Academy3. Plass
Anne SzostakFighter Kickboksingklubb4. Plass
Julie Nordseth OterholtFighter Kickboksingklubb5. Plass
may helen befringBergen Kickboxingklubb5. Plass
Sara FjellvikåsTroll Kampsportklubb5. Plass
Linn Johanne HaalandMoss Kickboxingklubb5. Plass
W-60KGPlass
BestemannsPremieGrethe KraugerudSkedsmo Kickboxingklubb1. Plass
Kristin VollstadFighter Kickboksingklubb2. Plass
Gunhild HystadBergenhus Kampsportklubb3. Plass
Liselotte PerssonFighter Kickboxningsforening4. Plass
Tuva HerengFighter Kickboksingklubb5. Plass
Malin LandströmFighter Kickboxningsforening5. Plass
Una Voss ChristophersenFighter Kickboksingklubb5. Plass
Ine Charlotte Høyer-FjellstadBergenhus Kampsportklubb5. Plass
Anne Randi LaingenFighter Kickboksingklubb5. Plass
Tina MartinsenSkedsmo Kickboxingklubb6. Plass
W-65KGPlass
Madelen SøftelandGrimstad Kickboxingclub1. Plass
Elisabeth Stålesen VådeFighter Kickboksingklubb2. Plass
Andrea SigersvoldSentrum Kickboxingklubb3. Plass
Pernille Bure KarlsenFighter Kickboksingklubb4. Plass
Idun VerfringBergenhus Kampsportklubb5. Plass
Silje WølnerFighter Kickboksingklubb5. Plass
WJ-50KGPlass
Hanne UlvundFighter Kickboksingklubb1. Plass
Yohana KidaneMoss Kickboxingklubb2. Plass
WJ-60KGPlass
Mathilde SchouKickboxing Academy1. Plass
Charlotte Berg AndersenBergenhus Kampsportklubb2. Plass
katrine dall - larsenBergen Kickboxingklubb3. Plass
WJ-70KGPlass
Simone StøvringJyllinge Kickboxing1. Plass
Anine Nessa MalmAktiv Kickboxingklubb2. Plass
Irmeli Rubbås StokkanØverbygd Kickboxingklubb3. Plass
Lotte MæhreØverbygd Kickboxingklubb4. Plass
Regine SøilandChampions Kickboxingklubb5. Plass


KICK LIGHT - 0 stk deltagere
 


MUSICAL FORMS - 2 stk deltagere

  
MenPlass
Christoffer ForsbergSentrum Kampsportsenter2. Plass
WomanPlass
Inoka SkjønhaugFighter Kickboksingklubb1. Plass



FULLKONTAKT / JUNIOR RING- 34 stk deltagere
                                  
JM-60KGPlass
Said Shahwali FirouzadehBergen Kickboxingklubb1. Plass
Jesper PoulsenBispebjerg2. Plass
JW-52KGPlass
Nina Von Druschke OstermannKickboxing Academy1. Plass
Kristin UlvundFighter Kickboksingklubb2. Plass
M+91KGPlass
Steffen StokholmTeam Denmark1. Plass
Kristian LapsleyMoss Kickboxingklubb2. Plass
M-63,5KGPlass
Nickolaj ChristensenTeam Denmark1. Plass
Finn Olav UlvundFighter Kickboksingklubb2. Plass
M-67KGPlass
Christer SkaflestadFana Kickboxingklubb1. Plass
Hassan AhmadiArendal Kickboxingklubb2. Plass
M-71KGPlass
Gregor StračanekSlovenia1. Plass
Hallgeir LienFighter Kickboksingklubb2. Plass
Martin KollFighter Kickboxningsforening3. Plass
Ardeshir EbrahimiTeam Denmark3. Plass
M-75KGPlass
BestemannsPremieAndreas LødrupFighter Kickboksingklubb1. Plass
Delwar MizoriTeam Denmark2. Plass
M-86aKGPlass
Philip K RweyendelaBergen Kickboxingklubb1. Plass
Espen KløfjellArendal Kickboxingklubb2. Plass
M-86KGPlass
Karl Martin RichardsenNordreisa Kickboksingklubb1. Plass
Jon LarsenTeam Denmark2. Plass
M-91KGPlass
Simen LangsethSentrum Kickboxingklubb1. Plass
Austine OtienoBergenhus Kampsportklubb2. Plass
W-56aKGPlass
Fam C.ElganChampions Kickboxingklubb1. Plass
Camilla JohansenSentrum Kickboxingklubb2. Plass
W-56KGPlass
Kristin VollstadFighter Kickboksingklubb1. Plass
Johanne Tracy JacobsenSentrum Kickboxingklubb2. Plass
W-60KGPlass
Marielle KongsvoldFighter Kickboksingklubb1. Plass
cristina øynesArendal Kickboxingklubb2. Plass
W-65aKGPlass
Anna ElmoseBispebjerg1. Plass
Nina KristoffersenSentrum Kickboxingklubb2. Plass
W-65KGPlass
Cathrine Heggøy FonnesChampions Kickboxingklubb1. Plass
Kristine HaualandAktiv Kickboxingklubb2. Plass
Anna ElmoseBispebjerg3. Plass
Sanna B. KvaalStjørdal Kickboxingklubb3. Plass


Merkekamper - 0stk. deltagere



K1 - 4 stk deltagere
    
M-75KGPlass
Steinar KronstadTroll Kampsportklubb1. Plass
Daniel KivlePartner Kickboxingklubb2. Plass
W-56KGPlass
Kristin SkanteFighter Kickboxningsforening1. Plass
Dorte PerssonBispebjerg2. Plass





LOW - 0 stk deltagere



 

 

Share