[5508] Øverbygd Open
Øverbygd Kickboxingklubb - 2011-02-12
  PF
LC
FC MF
Menn
5
16
5
0
Damer
7
8
8
0
Junior Menn
0
0
0
 
Junior Damer
0
8
0
 
Ungdom Menn
0
6
0  
Ungdom Damer
0
0
0  
Delsum
12
38
13
0
Totalt
63

Pyramider:
FULLKONTAKT
PONTFIGHTING
K-1
LETTKONTAKT

Vedlegg
Øverbygd Open, LC
Øverbygd Open, SC



NB! IExplorer er ikke optimal nettleser for denne siden / IExplorer is not the optimal browser for reading this page

| Show only Winners |Show only Medals | Show all results |


BestemannsPris = Bestemann/Bestekvinne Premie


 
REFEREES
  Navn Rolle
  Flemming Gjerdrum  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Kim Kristoffersen  
KL ML  
  Lena Strand  
KL PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Paul E. Kongsvold  
KL  
  Pål Bye Jensen  
KL ML  
Klikk for å se Dommerprofilen Roger Ramstad  
HD  
Klikk for å se Dommerprofilen Sylvian Nordheim  
KL PD 
POINTFIGHTING - 9 stk deltagere
D+62KGPoPlass
Maria SimonsenØverbygd Kickboxingklubb-1. Plass
Lotte MæhreØverbygd Kickboxingklubb-2. Plass
Anniken Nesvik NaalsundØverbygd Kickboxingklubb-3. Plass
Sanna TømmeråsØverbygd Kickboxingklubb-4. Plass
H+85KGPoPlass
BestemannsPremieGudjon GudjonssònSpark Tromsø Kickboxingklubb-1. Plass
Kim ForsbergØverbygd Kickboxingklubb-2. Plass
Khodaiar AshourzadehAktiv Kickboxingklubb-3. Plass
Jens Petter JensenØverbygd Kickboxingklubb-4. Plass
Kjetil BrynjulfsenFinnsnes Kickboxingklubb-5. Plass


POINTFIGHTING-OPEN - 3 stk deltagere
DamePoPlass
Isabell Fjelde IvanovØverbygd Kickboxingklubb-1. Plass
Mona LudvigsenØverbygd Kickboxingklubb-2. Plass
Irmeli Rubbås StokkanØverbygd Kickboxingklubb-3. Plass


TAG-TEAM - 0 stk deltagere


LETTKONTAKT - 38 stk deltagere
D-55KGPoPlass
Mona LudvigsenØverbygd Kickboxingklubb-1. Plass
Mia Helen JensenRamsund Kickboxingklubb-2. Plass
D-65KGPoPlass
Kristin VollstadNordreisa Kickboksingklubb-1. Plass
Nina RøbergRamsund Kickboxingklubb-2. Plass
Solveig SandnesØverbygd Kickboxingklubb-3. Plass
D-75KGPoPlass
Maria SimonsenØverbygd Kickboxingklubb-1. Plass
Sanna TømmeråsØverbygd Kickboxingklubb-2. Plass
Elizabeth Aasen EllingsenRamsund Kickboxingklubb-3. Plass
H+89KGPoPlass
Jonas OlsenØverbygd Kickboxingklubb-1. Plass
Harald LyngmoNordreisa Kickboksingklubb-2. Plass
Kim ForsbergØverbygd Kickboxingklubb-3. Plass
Håvard HallangenFinnsnes Kickboxingklubb-4. Plass
H-69KGPoPlass
Gudjon GudjonssònSpark Tromsø Kickboxingklubb-1. Plass
Kim Roger Bang KristiansenØverbygd Kickboxingklubb-2. Plass
Kjetil BrynjulfsenFinnsnes Kickboxingklubb-3. Plass
Jens Petter JensenØverbygd Kickboxingklubb-4. Plass
H-74KGPoPlass
Tevje EgganØverbygd Kickboxingklubb-1. Plass
Børge HaakonsenØverbygd Kickboxingklubb-2. Plass
H-84KGPoPlass
Khodaiar AshourzadehAktiv Kickboxingklubb-1. Plass
Ørjan MathisenØverbygd Kickboxingklubb-2. Plass
Trond Arild JohnsenFinnsnes Kickboxingklubb-3. Plass
Kim Rune RøkenesRamsund Kickboxingklubb-4. Plass
Christian HalvorsenNordreisa Kickboksingklubb-5. Plass
Eirik MortensenØverbygd Kickboxingklubb-5. Plass
JD+65KGPoPlass
Rebekka Stokkan RubbåsØverbygd Kickboxingklubb-1. Plass
Lotte MæhreØverbygd Kickboxingklubb-2. Plass
Anniken Nesvik NaalsundØverbygd Kickboxingklubb-3. Plass
Julie Karoline VikenNordreisa Kickboksingklubb-4. Plass
Irmeli Rubbås StokkanØverbygd Kickboxingklubb-5. Plass
JD-55KGPoPlass
BestemannsPremieIsabell Fjelde IvanovØverbygd Kickboxingklubb-1. Plass
Camilla Nesvik NystedØverbygd Kickboxingklubb-2. Plass
Lotte Devold KolsingRamsund Kickboxingklubb-3. Plass
UH+75KGPoPlass
Simon KarresNordreisa Kickboksingklubb-1. Plass
Niklas BåtnesNordreisa Kickboksingklubb-2. Plass
Nils Marius Granhus EdvardsenRamsund Kickboxingklubb-3. Plass
UH-75KGPoPlass
Stian KarlsenNordreisa Kickboksingklubb-1. Plass
Fredrik IndrevollNordreisa Kickboksingklubb-2. Plass
Lasse KarresNordreisa Kickboksingklubb-3. Plass


KICK LIGHT - 0 stk deltagere


MUSICAL FORMS - 0 stk deltagere



FULLKONTAKT / JUNIOR RING- 0 stk deltagere

Merkekamper - 13stk. deltagere
FMB
Christian HalvorsenNordreisa KickboksingklubbBestått
Julie Karoline VikenNordreisa KickboksingklubbBestått
Kristin VollstadFighter KickboksingklubbBestått
Simon KarresNordreisa KickboksingklubbBestått
Khodaiar AshourzadehTromsø KickboxingklubbBestått
Camilla Nesvik NystedØverbygd KickboxingklubbBestått
Rebekka Stokkan RubbåsØverbygd KickboxingklubbBestått
Anniken Nesvik NaalsundØverbygd KickboxingklubbBestått
Isabell Fjelde IvanovØverbygd KickboxingklubbBestått
Lotte MæhreØverbygd KickboxingklubbBestått
Kjetil BrynjulfsenFinnsnes KickboxingklubbBestått
Nils Marius Granhus EdvardsenTjeldsund KickboxingklubbBestått
Nina RøbergTjeldsund KickboxingklubbBestått




K1 - 0 stk deltagere




LOW - 0 stk deltagere



Beste klubb basert på medaljeplasser (6, 4 og 3p)
Beste klubb Totalt Beste Klubb Ungdom/Junior Beste Klubb Senior
Klubbnavn Poeng
Klubbnavn Poeng
Klubbnavn Senior

 

Share