[5460] Junior NM 2010
Fighter Kickboksingklubb - 2010-11-06
  PF
LC
FC MF
Menn
0
0
4
0
Damer
0
0
5
1
Junior Menn
13
30
0
 
Junior Damer
10
17
0
 
Ungdom Menn
0
13
0  
Ungdom Damer
0
6
0  
Delsum
23
66
9
1
Totalt
99

Pyramider:
FULLKONTAKT
PONTFIGHTING
K-1
LETTKONTAKT

Vedlegg
Jr NM Golden Glove 2010
Jr NM Semikontakt 2010
Jr NM Musical Forms 2010
Jr NM Lettkontakt 2010
Jr NM Lettkontakt 2010



NB! IExplorer er ikke optimal nettleser for denne siden / IExplorer is not the optimal browser for reading this page

| Show only Winners |Show only Medals | Show all results |


BestemannsPris = Bestemann/Bestekvinne Premie

BestemannsPris = Forbundspokal

 
REFEREES
  Navn Rolle
Klikk for å se Dommerprofilen Aga Sadlowska  
PD 
  Bjørnar Sæther  
ML  
Klikk for å se Dommerprofilen Lasse Rekkavik  
KL  
  Lena Strand  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Philippe Beal  
PD 
  Pål Bye Jensen  
PD 
  Roy J. Stenstad  
KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Roy Wischmann  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Rune Ågedal  
HD  
Klikk for å se Dommerprofilen Sylvian Nordheim  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Thomas Steenberg  
ML  
Klikk for å se Dommerprofilen Thor Arnt Nes  
KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Thor Haug  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Tom Rune Bertelsen  
KL  
POINTFIGHTING - 23 stk deltagere
JD+63KGPoPlass
Benidicte HovindGrimstad Kickboxingclub61. Plass
Camilla FjeldSentrum Kickboxingklubb42. Plass
JD-52KGPoPlass
Tonje Holm StegarudPorsgrunn Kampsportklubb61. Plass
Tirill Nanett Bjørnstad NæssFighter Kickboksingklubb42. Plass
JD-57KGPoPlass
Hilde-Marie Hellum FjærvollFighter Kickboksingklubb61. Plass
Isabell Fjelde IvanovØverbygd Kickboxingklubb42. Plass
Ida Marie BraathenDrammen Kickboxingklubb33. Plass
JD-63KGPoPlass
Anniken Nesvik NaalsundØverbygd Kickboxingklubb61. Plass
Charlotte Berg AndersenBergenhus Kampsportklubb42. Plass
Lotte MæhreØverbygd Kickboxingklubb33. Plass
JH+63KGPoPlass
Oskar Bostad RandenFighter Kickboksingklubb61. Plass
Lars DeanPorsgrunn Kampsportklubb42. Plass
Erlend EllingsenPorsgrunn Kampsportklubb33. Plass
Olav FøreidGrimstad Kickboxingclub14. Plass
Tor Joakim Aagaard DahlinSentrum Kickboxingklubb15. Plass
Erik Nilsen LieSentrum Kampsportsenter15. Plass
Tengel Ekrem SkarSentrum Kickboxingklubb15. Plass
JH-57KGPoPlass
Per Oscar WærnesSentrum Kampsportsenter61. Plass
Tobias Risan SkogenPorsgrunn Kampsportklubb42. Plass
Daniel RyeAktiv Kickboxingklubb33. Plass
JH-63KGPoPlass
Kristian OlsenPorsgrunn Kampsportklubb61. Plass
Espen ToplandGrimstad Kickboxingclub42. Plass
Kristoffer GudmundsenAktiv Kickboxingklubb33. Plass


POINTFIGHTING-OPEN - 0 stk deltagere


TAG-TEAM - 0 stk deltagere


LETTKONTAKT - 66 stk deltagere
JD+65KGPoPlass
Maike SussmannBergenhus Kampsportklubb61. Plass
Camilla FjeldSentrum Kickboxingklubb42. Plass
may lene torsenAktiv Kickboxingklubb33. Plass
Julie Karoline VikenNordreisa Kickboksingklubb14. Plass
JD-55KGPoPlass
Hanne UlvundFighter Kickboksingklubb61. Plass
Camilla Nesvik NystedØverbygd Kickboxingklubb42. Plass
Elisabeth EllingsenAktiv Kickboxingklubb33. Plass
JD-65KGPoPlass
BestemannsPremieAndrea SigersvoldSentrum Kickboxingklubb61. Plass
Tanja Sofia AasenSentrum Kickboxingklubb42. Plass
Charlotte Berg AndersenBergenhus Kampsportklubb33. Plass
Rebekka Stokkan RubbåsØverbygd Kickboxingklubb14. Plass
Karoline HøieAktiv Kickboxingklubb15. Plass
Lene LarsenBergen Kickboxingklubb15. Plass
Agathe FagerlandFana Kickboxingklubb15. Plass
Lotte MæhreØverbygd Kickboxingklubb15. Plass
Anniken Nesvik NaalsundØverbygd Kickboxingklubb16. Plass
Anine Nessa MalmAktiv Kickboxingklubb16. Plass
JH+75KGPoPlass
Alexander MartinsenFighter Kickboksingklubb61. Plass
Simen Fjøsne RuudSør-Odal Kickboxingklubb33. Plass
Petter KittangFlorø Kickboxinggruppe14. Plass
Khaled AmairiChampions Kickboxingklubb15. Plass
JH-65KGPoPlass
Gentian NdrecaFighter Kickboksingklubb61. Plass
Lutfullah NazandHorten Kickboxingklubb42. Plass
Martin KarlsenFana Kickboxingklubb33. Plass
Fredrik HoelBergenhus Kampsportklubb14. Plass
Dan Kasper BruvollChampions Kickboxingklubb15. Plass
Luan E jashari FrantzenMudo Kickboxingklubb15. Plass
Shaygan KordestaniSentrum Kickboxingklubb15. Plass
Marcus Aleksander EvjenFana Kickboxingklubb15. Plass
Sahand LahafdoozianSentrum Kickboxingklubb16. Plass
Jarl Martin GansumBergenhus Kampsportklubb16. Plass
Stian Landsvik BørnesFana Kickboxingklubb16. Plass
Aridian SopiSør-Odal Kickboxingklubb16. Plass
Michal MigalaFighter Kickboksingklubb16. Plass
JH-75KGPoPlass
BestemannsPremiePer Kristoffer DømbeFana Kickboxingklubb61. Plass
Oskar Bostad RandenFighter Kickboksingklubb42. Plass
Tor Joakim Aagaard DahlinSentrum Kickboxingklubb33. Plass
Jørgen Jøndal.Nerokibo14. Plass
Eirik AasmundstadSentrum Kickboxingklubb15. Plass
Kushtrim DasiMudo Kickboxingklubb15. Plass
Christer Andre EdiassenBergenhus Kampsportklubb15. Plass
Konstantin LesnikNerokibo15. Plass
simen Midtveit JohansenFana Kickboxingklubb16. Plass
Tengel Ekrem SkarSentrum Kickboxingklubb16. Plass
Tommy LundemoBergen Kickboxingklubb16. Plass
Esten Bakke ØstbyHorten Kickboxingklubb16. Plass
Ole Henrik Etnan IversenBergenhus Kampsportklubb16. Plass
UD-55KGPoPlass
Kristin UlvundFighter Kickboksingklubb61. Plass
Isabell Fjelde IvanovØverbygd Kickboxingklubb42. Plass
Marie HolmFighter Kickboksingklubb33. Plass
Nicole Leonarda KhandjiBergenhus Kampsportklubb14. Plass
UD-65KGPoPlass
Regine SøilandChampions Kickboxingklubb61. Plass
Andrea IvarsonAktiv Kickboxingklubb42. Plass
UH-55KGPoPlass
Per Oscar WærnesSentrum Kampsportsenter61. Plass
Knut Even NomerstadSentrum Kickboxingklubb42. Plass
UH-65KGPoPlass
Jesper BergesenFana Kickboxingklubb61. Plass
Sindre Lotsberg EilertsenChampions Kickboxingklubb42. Plass
JOAKIM S GRANAASMoss Kickboxingklubb33. Plass
Daniel RyeAktiv Kickboxingklubb14. Plass
Simon Greger VasbottenBergenhus Kampsportklubb15. Plass
Espen ToplandGrimstad Kickboxingclub15. Plass
Ivar FrebergHorten Kickboxingklubb15. Plass
Rohit LuthraFighter Kickboksingklubb15. Plass
UH-75KGPoPlass
Stie FimmelandFighter Kickboksingklubb61. Plass
Dennis LindøeSentrum Kickboxingklubb42. Plass
Fredrick SæterdalChampions Kickboxingklubb33. Plass


KICK LIGHT - 0 stk deltagere


MUSICAL FORMS - 1 stk deltagere

DamePoPlass
Inoka SkjønhaugFighter Kickboksingklubb61. Plass



FULLKONTAKT / JUNIOR RING- 9 stk deltagere
GoldenGlovesPoPlass
Lene LarsenBergen Kickboxingklubb61. Plass
Shaygan KordestaniSentrum Kickboxingklubb61. Plass
Tor Joakim Aagaard DahlinSentrum Kickboxingklubb61. Plass
Tanja Sofia AasenSentrum Kickboxingklubb61. Plass
Jørgen Jøndal.Nerokibo42. Plass
Andrea SigersvoldSentrum Kickboxingklubb42. Plass
Camilla FjeldSentrum Kickboxingklubb42. Plass
Camilla Nesvik NystedØverbygd Kickboxingklubb33. Plass
Tengel Ekrem SkarSentrum Kickboxingklubb33. Plass


Merkekamper - 0stk. deltagere



K1 - 0 stk deltagere




LOW - 0 stk deltagere



Beste klubb basert på medaljeplasser (6, 4 og 3p)
Beste klubb Totalt Beste Klubb Ungdom/Junior Beste Klubb Senior
Klubbnavn Poeng
Fighter Kickboksingklubb
59
Sentrum Kickboxingklubb
58
Øverbygd Kickboxingklubb
24
Porsgrunn Kampsportklubb
23
Aktiv Kickboxingklubb
16
Fana Kickboxingklubb
15
Bergenhus Kampsportklubb
13
Champions Kickboxingklubb
13
Sentrum Kampsportsenter
12
Grimstad Kickboxingclub
10
Bergen Kickboxingklubb
6
Nerokibo
4
Horten Kickboxingklubb
4
Sør-Odal Kickboxingklubb
3
Drammen Kickboxingklubb
3
Moss Kickboxingklubb
3
Klubbnavn Poeng
Sentrum Kickboxingklubb
58
Fighter Kickboksingklubb
53
Øverbygd Kickboxingklubb
24
Porsgrunn Kampsportklubb
23
Aktiv Kickboxingklubb
16
Fana Kickboxingklubb
15
Bergenhus Kampsportklubb
13
Champions Kickboxingklubb
13
Sentrum Kampsportsenter
12
Grimstad Kickboxingclub
10
Bergen Kickboxingklubb
6
Nerokibo
4
Horten Kickboxingklubb
4
Sør-Odal Kickboxingklubb
3
Drammen Kickboxingklubb
3
Moss Kickboxingklubb
3
Klubbnavn Senior
Fighter Kickboksingklubb
6

 

Share