NKBF
[5387] Scandinavian Open
Fighter Kickboksingklubb - 2009-10-09
  PF
LC
FC MF
Menn
35
34
16
0
Damer
20
12
6
2
Junior Menn
4
6
0
 
Junior Damer
2
2
0
 
Ungdom Menn
0
2
0  
Ungdom Damer
0
0
0  
Delsum
55
46
22
2
Totalt
125

Pyramider:
FULLKONTAKT
PONTFIGHTING
K-1
LETTKONTAKT

Vedlegg
Semi - Tag Team Forklaring
Semikontakt
Golden Glove
Open
Tag Team
Full
Lett
Summary

JUNIOR RING


NB! IExplorer er ikke optimal nettleser for denne siden / IExplorer is not the optimal browser for reading this page

| Show only Winners |Show only Medals | Show all results |




 
REFEREES
  Navn Rolle
  Bjørnar Sæther  
KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Carlo Ryffel  
ML  
  Christian Galvez  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Dennis V Beuster  
PD 
  Eirik Aldrin  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Kim Kristoffersen  
KL  
  Kristian Bysheim  
PD 
  Lasse Andersen  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Lasse Rekkavik  
ML  
Klikk for å se Dommerprofilen Linda Meta Homme  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Philippe Beal  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Raymond Andersen  
HD KL  
  Roy J. Stenstad  
KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Thomas Steenberg  
HD ML  
POINTFIGHTING - 26 stk deltagere
                          
M-74KGPlass
Elend SelmanSentrum Kampsport Senter1. Plass
Kim Rune JohansenSentrum Kampsport Senter2. Plass
Sergio DambrowskiLybeck3. Plass
Karl-Johan JohansenSentrum Kampsport Senter4. Plass
M-79KGPlass
Stefan BitcenkoLybeck1. Plass
Erik BrødreskiftDrammen Kickboxingklubb2. Plass
M-84KGPlass
Drew Nealtopten uk1. Plass
David RasmussenCWA2. Plass
Stefan BitcenkoLybeck3. Plass
Tom Erik SteinslandFighter Kickboksingklubb4. Plass
M-89KGPlass
Drew Nealtopten uk1. Plass
David RasmussenCopenhagen Wuzuquan Academy2. Plass
Jan Olav SolliFighter Kickboksingklubb3. Plass
Tom Erik SteinslandFighter Kickboksingklubb4. Plass
MJ-69KGPlass
Sergio DambrowskiLybeck1. Plass
Jonas Øby StrandSentrum Kampsport Senter2. Plass
Nicolay Borge KristiansenSentrum Kampsport Senter3. Plass
Jacob Ødegård OttesenSentrum Kampsport Senter4. Plass
W-65KGPlass
Ida AbrahamsenFighter Kickboksingklubb1. Plass
Mia HansenCopenhagen Wuzuquan Academy2. Plass
Linn MagnussenSentrum Kampsport Senter3. Plass
W-70KGPlass
Ina GrindheimFighter Kickboksingklubb1. Plass
Madelen SøftelandGrimstad Kickboxing Club2. Plass
Mia Adele HalvorsrødSentrum Kampsport Senter3. Plass
WJ-60KGPlass
Mia HansenCWA1. Plass
Linn MagnussenSentrum Kampsport Senter2. Plass


POINTFIGHTING-OPEN - 13 stk deltagere
DamePlass
Ina GrindheimFighter Kickboksingklubb61. Plass
Ida AbrahamsenFighter Kickboksingklubb42. Plass
Madelen SøftelandGrimstad Kickboxing Club33. Plass
Mia HansenCopenhagen Wuzuquan Academy14. Plass
Linn MagnussenSentrum Kampsport Senter15. Plass
Mia Adele HalvorsrødSentrum Kampsport Senter15. Plass
MannPlass
Drew Nealtopten uk61. Plass
Jan Olav SolliFighter Kickboksingklubb42. Plass
Tom Erik SteinslandFighter Kickboksingklubb33. Plass
Erik BrødreskiftDrammen Kickboxingklubb14. Plass
David RasmussenCopenhagen Wuzuquan Academy15. Plass
Stefan BitcenkoLybeck15. Plass
Sergio DambrowskiLybeck15. Plass


TAG-TEAM - 16 stk deltagere
                
DamePlass
Ida AbrahamsenFighter Kickboksingklubb1. Plass
Ina GrindheimFighter Kickboksingklubb1. Plass
Madelen SøftelandGrimstad Kickboxing Club2. Plass
Mia Adele HalvorsrødSentrum Kampsport Senter2. Plass
Linn MagnussenSentrum Kampsport Senter3. Plass
Mia HansenCopenhagen Wuzuquan Academy3. Plass
MannPlass
David RasmussenCopenhagen Wuzuquan Academy1. Plass
Drew Nealtopten uk1. Plass
Behlul KøseLybeck2. Plass
Sergio DambrowskiLybeck2. Plass
Elend SelmanSentrum Kampsport Senter3. Plass
Erik BrødreskiftDrammen Kickboxingklubb3. Plass
Tom Erik SteinslandFighter Kickboksingklubb4. Plass
Karl-Johan JohansenSentrum Kampsport Senter4. Plass
Jan Olav SolliFighter Kickboksingklubb5. Plass
Andre LundSentrum Kampsport Senter5. Plass


LETTKONTAKT - 46 stk deltagere
                                              
M+94KGPlass
Pål SkaufjordFighter Kickboksingklubb1. Plass
joachim ohnstadChampions Kickboxing Klubb2. Plass
Patrick HughesIreland3. Plass
M-69KGPlass
Maljuga AleksandrKickboxing team1. Plass
MOTASEM AHMAD ABDULRAHEEM ALTAHRAWIalaqsa jordan2. Plass
SARIA MHD JAMAL ALJAZAIRIalaqsa jordan3. Plass
Andreas Fossnær WoldDrammen Kickboxingklubb4. Plass
M-74KGPlass
Philippe BealFighter Kickboksingklubb1. Plass
Mochine EsskibFighter Kickboksingklubb2. Plass
Kai Arne ArnesenEnergy Kickboxingklubb3. Plass
Elend SelmanSentrum Kampsport Senter4. Plass
Sven AvenChampions Kickboxing Klubb5. Plass
M-79KGPlass
Sindre GrovFana Kickboxing Klubb1. Plass
Tomasz DudzinskiFighter Kickboksingklubb2. Plass
Henrik GrimsheiFighter Kickboksingklubb3. Plass
M-84KGPlass
Roy Gunnar BlommedalChampions Kickboxing Klubb1. Plass
Behlul KøseLybeck2. Plass
Johann EriksenFighter Kickboksingklubb3. Plass
Jan Petter KongshaugÅlesund Kickboxingklubb4. Plass
Daniel GusterudmoenSør-Odal Kickboxing Klubb5. Plass
Demid VasilievFighter Kickboksingklubb5. Plass
Petter SolbergDrammen Kickboxingklubb5. Plass
M-89KGPlass
Kai Sallem FordelsenFighter Kickboksingklubb1. Plass
Geir Helge JohannesenÅlesund Kickboxingklubb2. Plass
Andrè Forshaw TvedtFana Kickboxing Klubb3. Plass
Gøkhan ArkutFighter Kickboksingklubb4. Plass
MC-57KGPlass
Nicolay Borge KristiansenSentrum Kampsport Senter1. Plass
Jacob Ødegård OttesenSentrum Kampsport Senter2. Plass
MJ-79KGPlass
Alexander MartinsenFighter Kickboksingklubb1. Plass
Jonas Lind SvendsenTroll Kampsportklubb2. Plass
Kim Rune JohansenSentrum Kampsport Senter3. Plass
Jonas Øby StrandSentrum Kampsport Senter4. Plass
MJ-89KGPlass
Simen Fjøsne RuudSør-Odal Kickboxing Klubb1. Plass
Hariss HajicSør-Odal Kickboxing Klubb2. Plass
W-60KGPlass
Tonje SørlieChampions Kickboxing Klubb1. Plass
Ida AbrahamsenFighter Kickboksingklubb2. Plass
Elisabeth MoeFighter Kickboksingklubb3. Plass
Anne Randi LaingenFighter Kickboksingklubb4. Plass
Grethe KraugerudSkedsmo Kickboxing Klubb5. Plass
W-65KGPlass
Ösp EgilsdottirDrammen Kickboxingklubb1. Plass
Ina GrindheimFighter Kickboksingklubb2. Plass
Susan OlsenSør-Odal Kickboxing Klubb3. Plass
W-70KGPlass
Birgit Reitan ØksnesFighter Kickboksingklubb1. Plass
Madelen SøftelandGrimstad Kickboxing Club2. Plass
WJ-55KGPlass
Kristin UlvundFighter Kickboksingklubb1. Plass
Linn MagnussenSentrum Kampsport Senter2. Plass


KICK LIGHT - 0 stk deltagere
 


MUSICAL FORMS - 2 stk deltagere

  
WomanPlass
Anette SexeFighter Kickboksingklubb1. Plass
Inoka SkjønhaugFighter Kickboksingklubb2. Plass



FULLKONTAKT / JUNIOR RING- 22 stk deltagere
                      
FM GullPlass
Niklas WallinTeamFinland1. Plass
aleksi vanninenKamppailukeskus1. Plass
Amil LafihVKC2. Plass
SARIA MHD JAMAL ALJAZAIRIalaqsa jordan klubb2. Plass
M-67KGPlass
MOTASEM AHMAD ABDULRAHEEM ALTAHRAWIalaqsa jordan1. Plass
Jan JohansenFighter Kickboksingklubb2. Plass
Teemu TuominenTeamFinland3. Plass
M-71KGPlass
Christian KvatningenFighter Kickboksingklubb1. Plass
Hallgeir LienFighter Kickboksingklubb2. Plass
Barry O TooleIreland13. Plass
M-75KGPlass
Andreas LødrupFighter Kickboksingklubb2. Plass
Shamil SeifullaKushin-Kan Hämeenlinna2. Plass
David StåhlVKC3. Plass
M-81KGPlass
Miika LumilampiKamppailukeskus1. Plass
Karl Martin RichardsenNordreisa Kickboksingklubb2. Plass
Christer KvammenChampions Kickboxing Klubb3. Plass
W-60KGPlass
Thea Therese NæssFighter Kickboksingklubb1. Plass
Fam C.ElganChampions Kickboxing Klubb2. Plass
W-65KGPlass
Cathrine Heggøy FonnesChampions Kickboxing Klubb1. Plass
Tiina ReinikainenKamppailukeskus2. Plass
W-70KGPlass
Caroline EkVKC1. Plass
Joana RodriguesPortugal2. Plass


Merkekamper - 0stk. deltagere



K1 - 0 stk deltagere




LOW - 0 stk deltagere



 

 

Share