[5367] NC 2
Øverbygd Kickboxingklubb - 2010-02-06
  PF
LC
FC MF
Menn
4
21
10
0
Damer
3
24
11
2
Junior Menn
0
7
0
 
Junior Damer
7
9
0
 
Ungdom Menn
0
2
0  
Ungdom Damer
0
3
0  
Delsum
14
66
21
2
Totalt
103

Pyramider:
FULLKONTAKT
PONTFIGHTING
K-1
LETTKONTAKT

Vedlegg
Semikontakt
Lettkontakt
Fullkontakt,Merke;GG
MF
MF



NB! IExplorer er ikke optimal nettleser for denne siden / IExplorer is not the optimal browser for reading this page

| Show only Winners |Show only Medals | Show all results |


BestemannsPris = Bestemann/Bestekvinne Premie


 
REFEREES
  Navn Rolle
Klikk for å se Dommerprofilen Aga Sadlowska  
PD 
  Anniken Pedersen  
PD 
  Bjørnar Sæther  
KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Carlo Ryffel  
ML  
  Christian Kvatningen  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Dennis V Beuster  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Jan Cranner  
KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Kim Kristoffersen  
ML  
  Lena Strand  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Ole Oddvar Wiik  
HD  
  Pål Bye Jensen  
KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Raymond Andersen  
KL  
  Rita Løvås  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Roger Ramstad  
PD 
  Roy J. Stenstad  
KL  
  Snorre Birkeland  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Sylvian Nordheim  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Thomas Steenberg  
ML  
Klikk for å se Dommerprofilen Thor Arnt Nes  
KL  
Klikk for å se Dommerprofilen Tom Rune Bertelsen  
KL  
POINTFIGHTING - 14 stk deltagere
D-62KGPoPlass
Grethe KraugerudSkedsmo Kickboxing Klubb61. Plass
Nina KristoffersenSentrum Kickboxingklubb42. Plass
Signe HamreBergenhus Kampsportklubb33. Plass
H-85KGPoPlass
Gudjon GudjonssònSpark Tromsø Kickboxingklubb61. Plass
Fredrik HovindGrimstad Kickboxingclub42. Plass
Rickard DisetØverbygd Kickboxingklubb33. Plass
Endre HolienSkedsmo Kickboxingklubb14. Plass
JD+63KGPoPlass
Pernille Bure KarlsenBergenhus Kampsportklubb61. Plass
Helle NorgreenSentrum Kickboxingklubb42. Plass
Charlotte Berg AndersenBergenhus Kampsportklubb33. Plass
Maria SimonsenØverbygd Kickboxingklubb14. Plass
JD-57KGPoPlass
Isabell Fjelde IvanovØverbygd Kickboxingklubb61. Plass
Lotte MæhreØverbygd Kickboxingklubb42. Plass
Anniken Nesvik NaalsundØverbygd Kickboxingklubb33. Plass


POINTFIGHTING-OPEN - 0 stk deltagere


TAG-TEAM - 0 stk deltagere


LETTKONTAKT - 66 stk deltagere
D-55KGPoPlass
Marielle HansenFana Kickboxingklubb61. Plass
Johanne Tracy JacobsenSentrum Kickboxingklubb42. Plass
Stine SvendsenSpark Tromsø Kickboxingklubb33. Plass
Anette BuskSpark Tromsø Kickboxingklubb14. Plass
D-60KGPoPlass
Nina KristoffersenSentrum Kickboxingklubb61. Plass
Grethe KraugerudSkedsmo Kickboxing Klubb42. Plass
Maria Øien SjåvikSpark Tromsø Kickboxingklubb33. Plass
Elisabeth MoeFighter Kickboksingklubb14. Plass
Solveig SandnesSpark Tromsø Kickboxingklubb15. Plass
Anne Randi LaingenFighter Kickboksingklubb15. Plass
Therese K SkjenkenSentrum Kickboxingklubb15. Plass
Linda MathisenSpark Tromsø Kickboxingklubb15. Plass
Signe HamreBergenhus Kampsportklubb16. Plass
D-65KGPoPlass
Kristine HaualandAktiv Kickboxingklubb61. Plass
Marielle KongsvoldØverbygd Kickboxingklubb42. Plass
Silje WølnerFighter Kickboksingklubb33. Plass
Susan OlsenSør-Odal Kickboxingklubb14. Plass
D-75KGPoPlass
BestemannsPremieHenriette SkarderudSentrum Kickboxingklubb61. Plass
Kristine Ingrid SundeSentrum Kickboxingklubb42. Plass
Maria SimonsenØverbygd Kickboxingklubb33. Plass
Sara Kruge NossenFighter Kickboksingklubb14. Plass
Silje Kaasen SimonsenNordreisa Kickboksingklubb15. Plass
Pernille Bure KarlsenBergenhus Kampsportklubb15. Plass
Ania MobechSkedsmo Kickboxing Klubb15. Plass
H-63KGPoPlass
BestemannsPremieGudjon GudjonssònSpark Tromsø Kickboxingklubb61. Plass
Hosang FatahBergenhus Kampsportklubb42. Plass
Djan Eirik DjavitBergenhus Kampsportklubb33. Plass
Kjetil BrynjulfsenFinnsnes Kickboxingklubb14. Plass
Tom Atle OlsenSkedsmo Kickboxing Klubb15. Plass
H-69KGPoPlass
Jens Petter JensenØverbygd Kickboxingklubb61. Plass
Knut Martin SkeieFana Kickboxingklubb42. Plass
Geir Ove LiabøBergenhus Kampsportklubb33. Plass
Esben JørgensenSpark Tromsø Kickboxingklubb14. Plass
H-74KGPoPlass
Endre HolienSkedsmo Kickboxingklubb61. Plass
Henrik GrimsheiFighter Kickboksingklubb42. Plass
Børge HaakonsenSpark Tromsø Kickboxingklubb33. Plass
H-79KGPoPlass
Simen LangsethSentrum Kickboxingklubb61. Plass
Rickard DisetØverbygd Kickboxingklubb42. Plass
Trond Arild JohnsenFinnsnes Kickboxingklubb33. Plass
H-84KGPoPlass
Jan Vegard T. LarsenSør-Odal Kickboxingklubb61. Plass
Demid VasilievFighter Kickboksingklubb42. Plass
Petter SolbergDrammen Kickboxingklubb33. Plass
Roar SteenSpark Tromsø Kickboxingklubb14. Plass
Ivar BjørlandBergenhus Kampsportklubb15. Plass
Simen BrunesSentrum Kickboxingklubb15. Plass
JD-55KGPoPlass
Camilla Nesvik NystedØverbygd Kickboxingklubb61. Plass
Ina Marie ValmestadrødTønsberg Kickboxingclub42. Plass
JD-65KGPoPlass
BestemannsPremieKristin VollstadNordreisa Kickboksingklubb61. Plass
Rebekka Stokkan RubbåsØverbygd Kickboxingklubb42. Plass
Tanja Sofia AasenSentrum Kickboxingklubb33. Plass
Camilla FjeldSentrum Kickboxingklubb14. Plass
Julie Karoline VikenNordreisa Kickboksingklubb15. Plass
Helle NorgreenSentrum Kickboxingklubb15. Plass
Charlotte Berg AndersenBergenhus Kampsportklubb15. Plass
JH+75KGPoPlass
Simen Fjøsne RuudSør-Odal Kickboxingklubb61. Plass
Erlend SolbergnesFinnsnes Kickboxingklubb42. Plass
JH-75KGPoPlass
BestemannsPremieAndreas NistadFlaktveit Kickboxing61. Plass
Henrik JensenØverbygd Kickboxingklubb42. Plass
Kristian LaksesvelaTønsberg Kickboxingclub33. Plass
Marius SilsethTønsberg Kickboxingclub14. Plass
Per Kristoffer DømbeFana Kickboxingklubb15. Plass
UD-55KGPoPlass
Anniken Nesvik NaalsundØverbygd Kickboxingklubb61. Plass
Lotte MæhreØverbygd Kickboxingklubb42. Plass
Isabell Fjelde IvanovØverbygd Kickboxingklubb33. Plass
UH-75KGPoPlass
Mattias GjermundsenTønsberg Kickboxingclub61. Plass
Hariss HajicSør-Odal Kickboxingklubb42. Plass


KICK LIGHT - 0 stk deltagere


MUSICAL FORMS - 2 stk deltagere

DamePoPlass
Johanne Tracy JacobsenSentrum Kickboxingklubb61. Plass
Therese K SkjenkenSentrum Kickboxingklubb42. Plass



FULLKONTAKT / JUNIOR RING- 8 stk deltagere
FM GullPoPlass
Ermias Berhanu GebreabHarstad Kickboxing Klubb61. Plass
Christian KvatningenFighter Kickboksingklubb61. Plass
Morten JohansenNerokibo42. Plass
Dennis Victor BeusterChampions Kickboxingklubb42. Plass
H-63.5KGPoPlass
Djan Eirik DjavitBergenhus Kampsportklubb61. Plass
Hosang FatahBergenhus Kampsportklubb42. Plass
H-81KGPoPlass
Karl Martin RichardsenNordreisa Kickboksingklubb61. Plass
Jan-Rhoar SkjøndalFlaktveit Kickboxing42. Plass


Merkekamper - 13stk. deltagere
FMB
Knut Martin SkeieKlubbløse LisenserBestått
Per Kristoffer DømbeFana KickboxingklubbBestått
FMG
Kristine HaualandDrammen KickboxingklubbBestått
Maria SimonsenØverbygd KickboxingklubbBestått
Camilla Nesvik NystedØverbygd KickboxingklubbBestått
Nina KristoffersenSentrum KickboxingklubbBestått
Camilla FjeldSentrum KickboxingklubbBestått
Henriette SkarderudSentrum KickboxingklubbBestått
Tanja Sofia AasenSentrum KickboxingklubbBestått
Marielle KongsvoldFighter KickboksingklubbBestått
Kristine Ingrid SundeSentrum KickboxingklubbBestått
Silje Kaasen SimonsenNordreisa KickboksingklubbBestått
FMS
Kristin VollstadFighter KickboksingklubbBestått




K1 - 0 stk deltagere




LOW - 0 stk deltagere



Beste klubb basert på medaljeplasser (6, 4 og 3p)
Beste klubb Totalt Beste Klubb Ungdom/Junior Beste Klubb Senior
Klubbnavn Poeng
Øverbygd Kickboxingklubb
60
Sentrum Kickboxingklubb
47
Bergenhus Kampsportklubb
32
Spark Tromsø Kickboxingklubb
21
Fighter Kickboksingklubb
17
Sør-Odal Kickboxingklubb
16
Skedsmo Kickboxing Klubb
16
Tønsberg Kickboxingclub
13
Nordreisa Kickboksingklubb
12
Flaktveit Kickboxing
10
Fana Kickboxingklubb
10
Finnsnes Kickboxingklubb
7
Harstad Kickboxing Klubb
6
Aktiv Kickboxingklubb
6
Champions Kickboxingklubb
4
Nerokibo
4
Grimstad Kickboxingclub
4
Drammen Kickboxingklubb
3
Klubbnavn Poeng
Øverbygd Kickboxingklubb
40
Tønsberg Kickboxingclub
13
Sør-Odal Kickboxingklubb
10
Bergenhus Kampsportklubb
9
Sentrum Kickboxingklubb
7
Flaktveit Kickboxing
6
Nordreisa Kickboksingklubb
6
Finnsnes Kickboxingklubb
4
Klubbnavn Senior
Sentrum Kickboxingklubb
40
Bergenhus Kampsportklubb
23
Spark Tromsø Kickboxingklubb
21
Øverbygd Kickboxingklubb
20
Skedsmo Kickboxing Klubb
16
Fighter Kickboksingklubb
11
Fana Kickboxingklubb
10
Nordreisa Kickboksingklubb
6
Aktiv Kickboxingklubb
6
Sør-Odal Kickboxingklubb
6
Grimstad Kickboxingclub
4
Flaktveit Kickboxing
4
Drammen Kickboxingklubb
3
Finnsnes Kickboxingklubb
3

 

Share