[5248] FIGHT CLUB
Fighter Kickboksingklubb - 2007-11-03
  PF
LC
FC MF
Menn
6
12
30
1
Damer
0
4
6
2
Junior Menn
3
7
0
 
Junior Damer
2
0
0
 
Ungdom Menn
0
2
0  
Ungdom Damer
0
0
0  
Delsum
11
25
36
3
Totalt
75

Pyramider:
FULLKONTAKT
PONTFIGHTING
K-1
LETTKONTAKT




NB! IExplorer er ikke optimal nettleser for denne siden / IExplorer is not the optimal browser for reading this page

| Show only Winners |Show only Medals | Show all results |




 
REFEREES
  Navn Rolle
  Christian Galvez  
KL PD 
  Christian Kvatningen  
PD 
  Lasse Andersen  
KL PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Lasse Rekkavik  
KL ML  
Klikk for å se Dommerprofilen Philippe Beal  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Raymond Andersen  
HD KL  
  Thomas Kristiansen  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Thomas Steenberg  
KL ML  
Klikk for å se Dommerprofilen Tom Rune Bertelsen  
KL PD 
POINTFIGHTING - 11 stk deltagere
H+85KGPoPlass
Jan Olav SolliFighter Kickboksingklubb-1. Plass
Tek TanFighter Kickboksingklubb-2. Plass
Kenneth WestbergSentrum Kampsport Senter-3. Plass
H-75KGPoPlass
Elend SelmanSentrum Kampsport Senter-1. Plass
Beyar SelmanSentrum Kampsport Senter-2. Plass
Bjørge NesengenSentrum Kampsport Senter-3. Plass
JD+63KGPoPlass
Linn MagnussenSentrum Kampsport Senter-1. Plass
Mia Adele HalvorsrødSentrum Kampsport Senter-2. Plass
JH+63KGPoPlass
Herman RombergSentrum Kampsport Senter-1. Plass
Ola Stene-JohansenSentrum Kampsport Senter-2. Plass
Elling Harr HustadSentrum Kampsport Senter-3. Plass


POINTFIGHTING-OPEN - 0 stk deltagere


TAG-TEAM - 0 stk deltagere


LETTKONTAKT - 25 stk deltagere
D-55KGPoPlass
Maria WirenFighter Kickboksingklubb-1. Plass
Else Karin BacheChampions Kickboxing Klubb-2. Plass
D-60KGPoPlass
Kristin HortenFighter Kickboksingklubb-1. Plass
Cathrine Heggøy FonnesChampions Kickboxing Klubb-2. Plass
H+89KGPoPlass
Parsjojev MagomedDrammen Kickboxingklubb-1. Plass
Kenneth WestbergSentrum Kampsport Senter-2. Plass
H-69KGPoPlass
Hallgeir LienFighter Kickboksingklubb-1. Plass
Allan HovdaSentrum Kickboxing Klubb-2. Plass
Elend SelmanSentrum Kampsport Senter-3. Plass
Bjørge NesengenSentrum Kampsport Senter-3. Plass
Tom-Andreas MoenEnergy Kickboxingklubb-5. Plass
H-79KGPoPlass
Ray Morgan KarlsenEnergy Kickboxingklubb-1. Plass
Richard DisetTromsø Kickboxingklubb-2. Plass
H-84KGPoPlass
Odd Anders VeddengÅlesund Kickboxingklubb-1. Plass
Kai Arne ArnesenEnergy Kickboxingklubb-2. Plass
Petter SolbergDrammen Kickboxingklubb-3. Plass
JH+75KGPoPlass
Sindre GrovFana Kickboxing Klubb-1. Plass
Flemming Sommerfeldt BordoyNerokibo-2. Plass
JH-65KGPoPlass
Christopher BødtkerChampions Kickboxing Klubb-1. Plass
Christer SkaflestadFana Kickboxing Klubb-2. Plass
Ola Stene-JohansenSentrum Kampsport Senter-3. Plass
JH-75KGPoPlass
Raymond Gaassand StraumeFana Kickboxing Klubb-1. Plass
Elling Harr HustadSentrum Kampsport Senter-3. Plass
UH-75KGPoPlass
Eriwan Aso MohammedTønsberg Kickboxing Club-1. Plass
Herman RombergSentrum Kampsport Senter-2. Plass


KICK LIGHT - 0 stk deltagere


MUSICAL FORMS - 3 stk deltagere

DamePoPlass
Anja TeilmanFighter Kickboksingklubb-1. Plass
Anette SexeFighter Kickboksingklubb-2. Plass
MannPoPlass
Sindre LeeFighter Kickboksingklubb-3. Plass



FULLKONTAKT / JUNIOR RING- 8 stk deltagere
D-60KGPoPlass
Thea Therese NæssFighter Kickboksingklubb-1. Plass
Mariann Hellvik JørgensenTromsø Kickboxingklubb-1. Plass
Cathrine Heggøy FonnesChampions Kickboxing Klubb-2. Plass
Else Karin BacheChampions Kickboxing Klubb-2. Plass
H-75KGPoPlass
Steven Olaussen HelgesenSør-Odal Kickboxing Klubb-1. Plass
Bishan MoradiHolmlia Kickboxingklubb-2. Plass
H-81KGPoPlass
Patrick FjellSør-Odal Kickboxing Klubb-1. Plass
Olav G. SvensliÅlesund Kickboxingklubb-2. Plass


Merkekamper - 23stk. deltagere
FMB
Odd Anders VeddengÅlesund KickboxingklubbBestått
Rebecca DalenÅlesund KickboxingklubbBestått
Parsjojev MagomedDrammen KickboxingklubbBestått
Thomas HerstrømFighter KickboksingklubbBestått
FMG
Andrey NizheviasovKlubbløse LisenserBestått
Raymond Gaassand StraumeFana KickboxingklubbBestått
Sindre GrovKlubbløse LisenserBestått
Jan Vegard T. LarsenSør-Odal KickboxingklubbBestått
Refik MahmuljinSør-Odal KickboxingklubbBestått
Tommy StrandÅlesund KickboxingklubbBestått
Christopher BødtkerChampions KickboxingklubbBestått
Nikolai DanielsenTønsberg KickboxingclubBestått
Pascal JaqoobFighter KickboksingklubbBestått
Birgit Reitan ØksnesFighter KickboksingklubbBestått
Christian GalvezFighter KickboksingklubbBestått
Mathias GaardeFighter KickboksingklubbBestått
Øzkan ErkmenFighter KickboksingklubbBestått
Beyar SelmanSentrum KampsportsenterBestått
Elend SelmanSentrum KampsportsenterBestått
FMS
Christer SkaflestadFana KickboxingklubbBestått
Guanro Anwar MohammadTønsberg KickboxingclubBestått
Victor SimonsenFighter KickboksingklubbBestått
Kenneth WestbergSentrum KampsportsenterBestått




K1 - 0 stk deltagere




LOW - 0 stk deltagere



Beste klubb basert på medaljeplasser (6, 4 og 3p)
Beste klubb Totalt Beste Klubb Ungdom/Junior Beste Klubb Senior
Klubbnavn Poeng
Klubbnavn Poeng
Klubbnavn Senior

 

Share