NKBF
[5188] Scandinavian Open
Fighter Kickboksingklubb - 2007-09-14
  PF
LC
FC MF
Menn
0
0
34
2
Damer
0
0
21
4
Junior Menn
0
0
0
 
Junior Damer
0
0
0
 
Ungdom Menn
0
0
0  
Ungdom Damer
0
0
0  
Delsum
27
0
55
6
Totalt
88

Pyramider:
FULLKONTAKT
PONTFIGHTING
K-1
LETTKONTAKT


JUNIOR RING


NB! IExplorer er ikke optimal nettleser for denne siden / IExplorer is not the optimal browser for reading this page

| Show only Winners |Show only Medals | Show all results |




 
REFEREES
  Navn Rolle
Klikk for å se Dommerprofilen Aga Sadlowska  
PD 
  Ann Skjønnhaug  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Carlo Ryffel  
HD KL ML  
  Christian Galvez  
PD 
  Eirik Aldrin  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Endre Rudi  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Hilde I. Selbo  
KL PD 
  Inger Birgitte Tandstad  
PD 
  Lasse Andersen  
KL PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Lin-Sissel Archer  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Linda Meta Homme  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Philippe Beal  
PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Raymond Andersen  
KL PD 
Klikk for å se Dommerprofilen Thomas Steenberg  
KL ML  
POINTFIGHTING - 27 stk deltagere
                           
Åpen DamerPlass
Ida AbrahamsenFighter Kickboksingklubb1. Plass
Ina GrindheimFighter Kickboksingklubb2. Plass
Ida SkjesethFighter Kickboksingklubb3. Plass
Emilia SzablowskaTeam Poland3. Plass
Elena OrlandiniTeam Best Fighter5. Plass
Damaris SolisTeam Venezuela5. Plass
Hildegunn OmlandGrimstad Kickboxing Club5. Plass
Åpen HerrePlass
Franklin A TavarezTeam Venezuela-
Sheikh BasirKenya-
Noor MohamedKenya-
Mohamed MohamedKenya-
Mary KimaniKenya-
Lucas KunguKenya-
Barow MohamedKenya-
Karl Andreas JohannessenGrimstad Kickboxing Club-
Fredrik HovindGrimstad Kickboxing Club-
David RøyslandGrimstad Kickboxing Club-
Luis E M PeriaTeam Venezuela-
Tony OlaisenFighter Kickboksingklubb-
Eirik HovindFighter Kickboksingklubb-
Eirik Hansen SeelandFighter Kickboksingklubb-
Hallgeir LienFighter Kickboksingklubb-
Glenn EngebretsenFighter Kickboksingklubb-
Piotr BakowskiTeam Poland1. Plass
Jan Olav SolliFighter Kickboksingklubb2. Plass
Elend SelmanSentrum Kampsport Senter3. Plass
Andrea BompaniTeam Best Fighter3. Plass


POINTFIGHTING-OPEN - 0 stk deltagere


TAG-TEAM - 0 stk deltagere


LETTKONTAKT - 0 stk deltagere

KICK LIGHT - 0 stk deltagere

MUSICAL FORMS - 6 stk deltagere

      
DamePlass
Jannicke SolgaardFighter Kickboksingklubb-
Anja TeilmanFighter Kickboksingklubb2. Plass
Anette SexeFighter Kickboksingklubb3. Plass
Inger AmundrødLarvik Kampsportklubb3. Plass
MannPlass
Daniel Armando FossanFighter Kickboksingklubb-
Ole Jonny BerntsenFighter Kickboksingklubb1. Plass



FULLKONTAKT / JUNIOR RING- 42 stk deltagere
                                          
D-48KGPlass
Mirja LuukkonenFighter Kickboksingklubb1. Plass
Maria Lisa VaanenenTeam Finland2. Plass
Piia JaaskelainenSentrum Kickboxing Klubb3. Plass
D-52KGPlass
MIE POSSELTChin Gu1. Plass
Jenni TiittanenTeam Finland2. Plass
Joanna GutowskaTeam Poland3. Plass
Camilla JohansenSentrum Kickboxing Klubb3. Plass
D-56KGPlass
Mette SolliFighter Kickboksingklubb1. Plass
Britt Janne MardalAskøy Kickboxingklubb2. Plass
D-60KGPlass
Thea Therese NæssFighter Kickboksingklubb1. Plass
Anne VuorinenTeam Finland2. Plass
Atka KubinskaTeam Poland3. Plass
D-65KGPlass
Birgit Reitan ØksnesFighter Kickboksingklubb1. Plass
Ösp EgilsdottirDrammen Kickboxingklubb2. Plass
Barbara SewerynikTeam Poland3. Plass
D-70KGPlass
Marianne BertelsenFighter Kickboksingklubb1. Plass
Dorcas WairegiKenya2. Plass
H-60KGPlass
Damaian LawniczakTeam Poland1. Plass
Jsaal KamauKenya2. Plass
Owen BungayBispeberg KBK Denmark3. Plass
H-63.5KGPlass
Tomasz PietraszewskiTeam Poland1. Plass
Arild MikarlsenBergen Kickboxing Klubb2. Plass
Emin DautiBispeberg KBK Denmark3. Plass
Francis GichenaKenya3. Plass
H-67KGPlass
Marsin MazurkiewiczTeam Poland1. Plass
Jared OnyangoKenya2. Plass
Bekhan MalkovSentrum Kickboxing Klubb3. Plass
Øzkan ErkmenFighter Kickboksingklubb3. Plass
H-71KGPlass
Christian KvatningenTrondhjem Bokseklubb1. Plass
Andreas LødrupTX Kickboxingklubb - Fredrikstad2. Plass
Jere ReinikainenTeam Finland3. Plass
Joacim HansenFighter Kickboksingklubb3. Plass
H-75KGPlass
Robert ZietekTeam Poland1. Plass
Michal JablonskiTeam Poland2. Plass
Martin IdeieKenya3. Plass
H-81KGPlass
Miikka LumilampiTeam Finland1. Plass
Kimmo KurviTeam Finland2. Plass
Karl Martin RichardsenFighter Kickboksingklubb3. Plass
Terje UnnerudFighter Kickboksingklubb3. Plass
H-86KGPlass
Bogumil PolonskiTeam Poland1. Plass
Wojciech MyslinskiTeam Poland2. Plass
Teppo LaineTeam Finland3. Plass


Merkekamper - 0stk. deltagere



K1 - 0 stk deltagere




LOW - 0 stk deltagere



 

 

Share