[5034] Fight Club
Fighter Kickboksingklubb - 2006-11-25
  PF
LC
FC MF
Menn
7
2
23
0
Damer
0
2
8
0
Junior Menn
0
0
0
 
Junior Damer
0
0
0
 
Ungdom Menn
0
0
0  
Ungdom Damer
0
0
0  
Delsum
7
4
31
0
Totalt
42

Pyramider:
FULLKONTAKT
PONTFIGHTING
K-1
LETTKONTAKT




NB! IExplorer er ikke optimal nettleser for denne siden / IExplorer is not the optimal browser for reading this page

| Show only Winners |Show only Medals | Show all results |




 
REFEREES
  Navn Rolle
   
 
POINTFIGHTING - 7 stk deltagere
H+85KGPoPlass
Svein Georg HaugenDrammen Kickboxingklubb-2. Plass
Tek TanFighter Kickboksingklubb-Ikke møtt
H-75KGPoPlass
Elend SelmanSentrum Kampsport Senter-1. Plass
Kenneth HoldenFighter Kickboksingklubb-Ikke møtt
Tord StømeFighter Kickboksingklubb-Ikke møtt
H-85KGPoPlass
Glenn EngebretsenFighter Kickboksingklubb-3. Plass
Tom Erik SteinslandFighter Kickboksingklubb-Ikke møtt


POINTFIGHTING-OPEN - 0 stk deltagere


TAG-TEAM - 0 stk deltagere


LETTKONTAKT - 4 stk deltagere
D-70KGPoPlass
Birgit Reitan ØksnesFighter Kickboksingklubb-1. Plass
Karina SallingBispeberg KBK Denmark-2. Plass
H-63KGPoPlass
Owen BungayBispeberg KBK Denmark-1. Plass
Lasse EideMolde Kickboxingklubb-2. Plass


KICK LIGHT - 0 stk deltagere


MUSICAL FORMS - 0 stk deltagere



FULLKONTAKT / JUNIOR RING- 10 stk deltagere
D-60KGPoPlass
Vibeke KristiansenFighter Kickboksingklubb-1. Plass
Britt Janne MardalAskøy Kickboxingklubb-2. Plass
H-63.5KGPoPlass
Øzkan EkremFighter Kickboksingklubb-1. Plass
Thomas HenriksenBispeberg KBK Denmark-2. Plass
H-67KGPoPlass
Thomas MørkedalBispeberg KBK Denmark-1. Plass
Ken-Christian MargettsKragerø Kickboxing Klubb-2. Plass
H-71KGPoPlass
Eivind EikumFighter Kickboksingklubb-1. Plass
Aleksander MindeKragerø Kickboxing Klubb-2. Plass
H-81KGPoPlass
Jesper NielsenBispeberg KBK Denmark-1. Plass
Roy Christian BreivikAskøy Kickboxingklubb-2. Plass


Merkekamper - 19stk. deltagere
FMB
Tommy StrandÅlesund KickboxingklubbBestått
Lasse EideMolde KickboxingklubbBestått
Kjersti NilsenKragerø KickboxingklubbBestått
Renate KerlefsenKragerø KickboxingklubbBestått
Pascal JaqoobFighter KickboksingklubbBestått
Paul A HasfjordFighter KickboksingklubbBestått
Ali RezaHolmlia KickboxingklubbBestått
Siri GunstensenKragerø KickboxingklubbBestått
FMG
Anders StrandskogenKragerø KickboxingklubbBestått
Angel RuizFighter KickboksingklubbBestått
Christian GalvezFighter KickboksingklubbBestått
Philippe BealFighter KickboksingklubbBestått
Patrick FjellSør-Odal KickboxingklubbBestått
Terje UnnerudFighter KickboksingklubbIkke Bestått
Bishan MoradiHolmlia KickboxingklubbIkke Bestått
FMS
Olav G. SvensliÅlesund KickboxingklubbBestått
Beyar SelmanSentrum KampsportsenterBestått
Elend SelmanSentrum KampsportsenterBestått
Merethe HansenFighter KickboksingklubbBestått




K1 - 0 stk deltagere




LOW - 0 stk deltagere



Beste klubb basert på medaljeplasser (6, 4 og 3p)
Beste klubb Totalt Beste Klubb Ungdom/Junior Beste Klubb Senior
Klubbnavn Poeng
Klubbnavn Poeng
Klubbnavn Senior

 

Share