PF LC MF
Menn
0
0
0
Damer
0
0
0
Junior Menn
0
0
 
Junior Damer
0
0
 
Ungdom Menn
 
0
 
Ungdom Damer
 
0
 
Delsum
69
226
7
Totalt
0
Ant. Lisenser
0
NB! Matrisen over her som viser totalt antall deltagere er ikke ferdig tilpasset NC
 
POINTFIGHTING - 69 stk deltagere

D+62KG
Hildegunn OmlandGrimstad Kickboxing Club12
Madelen SøftelandTeam Fighter6
Hege ThidemannTeam Trøndelag5
Eirin ØdegaardDrammen Kickboxingklubb4
Nora GundersenBergen Kickboxing Klubb4
Linn MagnussenSentrum Kampsport Senter4
Maria SimonsenØverbygd Kickboxingklubb3
Thea Therese NæssTeam Fighter1
Hilde I. SelboDrammen Kickboxingklubb1
D-62KG
Ida AbrahamsenTeam Fighter6
Eirin DaleBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team4
Ida SkjesethTeam Fighter3
Monica EngesetBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team1
H+85KG
Vidar MoeTeam Trøndelag10
Kim Atle NorenSentrum Kampsport Senter9
Jan-Inge SandalBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team8
Jan Olav SolliTeam Fighter6
Svein Georg HaugenDrammen Kickboxingklubb3
Kenneth WestbergSentrum Kampsport Senter2
Kim ForsbergTromsø Kickboxingklubb1
Jøran HeimdalTromsø Kickboxingklubb1
H-65KG
Gudjon GudjonssònTromsø Kickboxingklubb6
Daniel Armando FossanTeam Fighter4
Frank Robert BredingTeam Trøndelag3
H-75KG
Elend SelmanSentrum Kampsport Senter7
Frank Robert BredingTeam Trøndelag6
Stian FjeldstadBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team6
Erik BrødreskiftDrammen Kickboxingklubb6
Lars Andre RosslandBergen Kickboxing Klubb4
Beyar SelmanSentrum Kampsport Senter4
Ståle Veie-RosvollTeam Trøndelag4
Bjørge NesengenSentrum Kampsport Senter2
Thor Kåmmbækk HaugTeam Fighter1
Karl-Johan JohansenSentrum Kampsport Senter1
David FidjelandTeam Extreme1
H-85KG
Gjermund NeslandBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team12
Halvor ÅkervikTeam Trøndelag7
Zhang LuTeam Trøndelag4
Mads RaskSentrum Kampsport Senter4
Tom Erik SteinslandTeam Fighter4
Daniel E. MikkelsenTromsø Kickboxingklubb4
Felipe Valdez CarterBergen Kickboxing Klubb4
Jens André KålenTeam Trøndelag3
Richard DisetTromsø Kickboxingklubb2
Fredrik HovindGrimstad Kickboxing Club1
Thomas Lian BenumTeam Trøndelag1
Erik BrødreskiftDrammen Kickboxingklubb1
Henrik JahrenBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team1
JD+63KG
Christine RykkjeTeam Extreme6
Mia Adele HalvorsrødSentrum Kampsport Senter4
JD-63KG
Wenche MichelsenTeam Trøndelag7
Marielle HansenFana Kickboxing Klubb6
Kate ErgaWest Figth Team6
Linn MagnussenSentrum Kampsport Senter4
JH+63KG
Emil HolbergTeam Trøndelag12
Lars GrønnestadWest Figth Team8
Fredrik HovindGrimstad Kickboxing Club6
Bjørnar HermannTeam Trøndelag5
Hans Marius HårnesTeam Trøndelag4
Andreas GromsrudDrammen Kickboxingklubb3
Ola Stene-JohansenSentrum Kampsport Senter3
Kim Peder RichterTeam Trøndelag2
Ole Håkon RøstadTeam Trøndelag2
Andreas Hansen HjeldeTeam Trøndelag2
John Olav RostadTeam Trøndelag1
Cato StuelandWest Figth Team1
Henrik KrokstadTeam Trøndelag1
JH-63KG
Kristoffer JonassenTeam Trøndelag6
Patrik HaugenTeam Trøndelag4


LETTKONTAKT - 226 stk deltagere

D-55KG
Camilla JohansenSentrum kickboxing12
Else Karin BacheChampions Kickboxing Klubb10
Sandra EichlerSentrum kickboxing5
Maria WirenTeam Fighter5
Marielle HansenFana Kickboxing Klubb4
Ann Kathrin HarefalletTeam Extreme3
Christina LaastadFana Kickboxing Klubb3
Anette SexeTeam Fighter1
D-60KG
Fam C.ElganChampions Kickboxing Klubb7
Cathrine B. OlsenTromsø Kickboxingklubb6
Mariann Hellvik JørgensenTromsø Kickboxingklubb6
Ida AbrahamsenTeam Fighter6
Cathrine Heggøy FonnesChampions Kickboxing Klubb5
Thea Therese NæssTeam Fighter4
Janne Anja RolfTeam Extreme4
Maria Øien SjåvikTromsø Kickboxingklubb4
Marianne Z. GrønnstadTeam Fighter2
Anne Randi LaingenTeam Fighter2
Nina KristoffersenSentrum kickboxing2
Therese K SkjenkenSentrum kickboxing1
Sanna B. KvaalStjørdal Kickboxingklubb1
Anita MelsbøTromsø Kickboxingklubb1
Charlotte NilsenTeam Extreme1
Anastasia AvetisovSentrum kickboxing1
Anne VålstuenSentrum kickboxing1
Torunn AardalTeam Fighter1
D-65KG
Ösp EgilsdottirDrammen Kickboxingklubb12
Eirin ØdegaardDrammen Kickboxingklubb9
Sanna B. KvaalStjørdal Kickboxingklubb6
Mette SelboDrammen Kickboxingklubb4
Therese K SkjenkenSentrum kickboxing3
Birgit Reitan ØksnesTeam Fighter3
randi lundTrondheim Kickboxing klubb3
Stine NordheimTeam Extreme1
Kristin HortenTeam Fighter1
Linda LundåsTeam Trøndelag1
Malin VollstadTromsø Kickboxingklubb1
Marianne PersenTeam Extreme1
D-75KG
Mona Lise TrønnesDrammen Kickboxingklubb16
Ruth PettersenTeam Fighter8
Birgit Reitan ØksnesTeam Fighter6
Pernille LysakerTeam Fighter5
Henriette SkarderudSentrum kickboxing4
Madelen SøftelandTeam Fighter3
Hilde I. SelboDrammen Kickboxingklubb2
Maria SimonsenØverbygd Kickboxingklubb2
Yvette ChristiansenSentrum kickboxing2
Maja StakkenesTromsø Kickboxingklubb1
Marianne BertelsenTeam Fighter1
Monika OtterleiTeam Fighter1
Kristine StockÅlesund Kickboxingklubb1
Ellen HongsetStjørdal Kickboxingklubb1
H+89KG
Vidar MoeTeam Trøndelag10
Kim Atle NorenSentrum Kampsport Senter9
Jøran HeimdalTromsø Kickboxingklubb6
Terje WorrenTeam Fighter5
Ole Jørgen BergStjørdal Kickboxingklubb5
Kenneth WestbergSentrum Kampsport Senter4
Tommy StrandÅlesund Kickboxingklubb3
Paul Erik KongsvoldØverbygd Kickboxingklubb1
Terje HansenTeam Extreme1
Tom Inge ChristensenRisør Kickboxing klubb1
jørgen slettunTrondheim Kickboxing klubb1
Lars BrovoldTeam Trøndelag1
Bjørn Tore RostenTromsø Kickboxingklubb1
H-57KG
Lasse AndersenTeam Fighter6
Daniel EnbergTeam Extreme4
H-63KG
Refik MahmuljinSør-Odal Kickboxing Klubb13
Frank Robert BredingTeam Trøndelag7
Gudjon GudjonssònTromsø Kickboxingklubb6
Karl Andreas JohannessenGrimstad Kickboxing Club4
Molvdi BajzajevAktiv Kickboxing Klubb4
Knut Martin SkeieFana Kickboxing Klubb3
H-69KG
Hallgeir LienTeam Fighter18
Jan JohansenDrammen Kickboxingklubb4
Kristian Niklas ThemteDrammen Kickboxingklubb4
Christer SkaflestadFana Kickboxing Klubb4
Elend SelmanSentrum Kampsport Senter4
Djan Eirik DjavitØverbygd Kickboxingklubb4
Alexander HammerhaugStjørdal Kickboxingklubb3
Bjørge NesengenSentrum Kampsport Senter2
Ståle Veie-RosvollTeam Trøndelag2
Karl-Johan JohansenSentrum Kampsport Senter1
David FidjelandTeam Extreme1
Henrik ChelinTeam Extreme1
Frode ArntsenGP Team1
Sharif SafarSentrum kickboxing1
Christian GalvezTeam Fighter1
Marius SjursæterFlaktveit Kickboxing1
bastian faanessTrondheim Kickboxing klubb1
Jens Petter JensenØverbygd Kickboxingklubb1
H-74KG
Jan JohansenDrammen Kickboxingklubb9
Philippe BealTeam Fighter7
Tord StømeTeam Fighter6
Andreas LødrupTeam Extreme6
Tony HammerSør-Odal Kickboxing Klubb4
Beyar SelmanSentrum Kampsport Senter4
Phillip Remy NygårdSentrum kickboxing3
Jan-Rhoar SkjøndalFlaktveit Kickboxing1
Torbjørn GrønningenTeam Fighter1
Sverre A Brimi SkjelbredTeam Trøndelag1
Knut Martin JakobsenLarvik Kampsportklubb1
Willi GeorgsenTromsø Kickboxingklubb1
Robin HalvorsenTeam Extreme1
Sindre GrovFana Kickboxing Klubb1
Mats HammervoldTeam Trøndelag1
H-79KG
Stian NilsenTeam Extreme6
Mads RaskSentrum Kampsport Senter6
Andreas LødrupTeam Extreme6
Flemming GjerdrumØverbygd Kickboxingklubb4
Bjørn Åge BruvollFana Kickboxing Klubb4
Jose AguilarFlaktveit Kickboxing4
Felipe Valdez CarterBergen Kickboxing Klubb4
Thomas RobertsenTeam Extreme4
Ivar BjørlandTeam Extreme3
Zhang LuTeam Trøndelag2
Lars Andre RosslandBergen Kickboxing Klubb2
Ben Ronny PettersenStjørdal Kickboxingklubb2
Richard DisetTromsø Kickboxingklubb2
Erik BrødreskiftDrammen Kickboxingklubb2
Bishan MoradiHolmlia Kickboxingklubb1
Daniel E. MikkelsenTromsø Kickboxingklubb1
Lars RøedDrammen Kickboxingklubb1
Jens André KålenTeam Trøndelag1
Petter SolbergDrammen Kickboxingklubb1
Bjørnar FianbakkenRisør Kickboxing klubb1
Sindre GrovFana Kickboxing Klubb1
Jan Vegard T. LarsenSør-Odal Kickboxing Klubb1
H-84KG
Patrick FjellSør-Odal Kickboxing Klubb14
Vegard WestTromsø Kickboxingklubb6
Trond StanghelleTeam Fighter6
Halvor ÅkervikTeam Trøndelag4
Demid VasilievTeam Fighter4
Adreas GrenSentrum kickboxing3
Roy Gunnar BlommedalChampions Kickboxing Klubb2
Håvard NordvågTeam Fighter2
Thomas Lian BenumTeam Trøndelag1
Petter SolbergDrammen Kickboxingklubb1
Bjørnar BuhrkallTeam Trøndelag1
Kai Stefan BremnesTrondheim Kickboxing klubb1
Kenneth KristiansenTeam Trøndelag1
benjamin hagaasTrondheim Kickboxing klubb1
Gjermund NeslandBergen Kickboxing Klubb1
Aleksander BruåsBergen Kickboxing Klubb1
Odd Anders VeddengÅlesund Kickboxingklubb1
H-89KG
Pål SkaufjordTeam Fighter13
Antonio LopezTeam Fighter7
Tom Andre PettersenStjørdal Kickboxingklubb7
Kristian LauknesTromsø Kickboxingklubb6
Nenad SavicSentrum kickboxing4
Dennis Victor BeusterChampions Kickboxing Klubb1
JD-50KG
Ann-Kristin LarsenTeam Trøndelag6
Line SkrepstadTeam Fighter4
JD-55KG
Line SkrepstadTeam Fighter8
Camilla Nesvik NystedØverbygd Kickboxingklubb6
Malin JohnsenTeam Extreme6
Linn MagnussenSentrum Kampsport Senter3
JD-65KG
Marielle KongsvoldØverbygd Kickboxingklubb6
Anniken PedersenTromsø Kickboxingklubb6
Victoria HolmTeam Fighter4
Kristin VollstadNordreisa Kickboksingklubb4
Tanja Sofia AasenSentrum kickboxing3
Nathalie AndersenTeam Extreme3
Maria KopperudDrammen Kickboxingklubb1
Martine ForsbergTeam Extreme1
Wenche MichelsenTeam Trøndelag1
Pernille Bure KarlsenTeam Extreme1
JH+75KG
Kim Peder RichterTeam Trøndelag7
Jan Vegard T. LarsenSør-Odal Kickboxing Klubb6
Bendik LudviksenSentrum kickboxing6
Fredrik HovindGrimstad Kickboxing Club6
Henrik KrokstadTeam Trøndelag5
Lars GrønnestadWest Figth Team4
Yahia BassimTeam Fighter3
Ola Stene-JohansenSentrum Kampsport Senter3
Olaf Andreas ØvrumTeam Trøndelag1
Daniel AaslandØverbygd Kickboxingklubb1
Thomas LyshaugStjørdal Kickboxingklubb1
JH-65KG
Hosang FatahTeam Extreme12
Labinot RustemiTeam Extreme5
Bjørnar HermannTeam Trøndelag4
Christer RymoenSør-Odal Kickboxing Klubb3
Guanro Anwar MohammadTønsberg Kickboxing Club1
Emil FjeldsethSør-Odal Kickboxing Klubb1
Victor SimonsenTeam Fighter1
JH-75KG
Raymond Gaassand StraumeFana Kickboxing Klubb12
Sebastian HeknebyTønsberg Kickboxing Club4
Zurab SmithStjørdal Kickboxingklubb4
Mats HammervoldTeam Trøndelag3
Andreas GromsrudDrammen Kickboxingklubb3
Cato StuelandWest Figth Team1
Marius KristiansenDrammen Kickboxingklubb1
jens e skjetneTrondheim Kickboxing klubb1
Stian LundåsTeam Trøndelag1
Tony HammerSør-Odal Kickboxing Klubb1
Kent Jørgen AasTeam Trøndelag1
Jan Vegard T. LarsenSør-Odal Kickboxing Klubb1
Pascal JaqoobTeam Fighter1
Mats LaastadFana Kickboxing Klubb1
Anders LieDrammen Kickboxingklubb1
Rune Niklas SørheimStjørdal Kickboxingklubb1
Ole Håkon RøstadTeam Trøndelag1
Geir Kåre NylandWest Figth Team1
Eivind Hustad GjerdeSør-Odal Kickboxing Klubb1
UD+65KG
Christine RykkjeTeam Extreme6
Mia Adele HalvorsrødSentrum Kampsport Senter4
UD-55KG
Linn HeggelundRisør Kickboxing klubb6
Linn MagnussenSentrum Kampsport Senter4
UD-65KG
Rebekka Stokkan RubbåsØverbygd Kickboxingklubb12
Jill Hege NordheimØverbygd Kickboxingklubb4
Ingunn ThomasdottirTeam Fighter4
UH+75KG
Ravn KarlsenTromsø Kickboxingklubb6
Chris Morgan BraserudSør-Odal Kickboxing Klubb6
Lars GrønnestadWest Figth Team4
danka AssadHolmlia Kickboxingklubb4
Kristoffer LarsenØverbygd Kickboxingklubb3
UH-65KG
Marius MarthinussenFlaktveit Kickboxing6
Henrik JensenØverbygd Kickboxingklubb6
Zaur SmithStjørdal Kickboxingklubb4
Petter KittangFlorø Kickboxinggruppe4
Per Kristoffer DømbeFana Kickboxing Klubb3
samir sabhaHolmlia Kickboxingklubb3
Patrik HaugenTeam Trøndelag1
UH-75KG
Eriwan Aso MohammedTønsberg Kickboxing Club6
Hans Marius HårnesTeam Trøndelag4
Petter KittangFlorø Kickboxinggruppe3


MUSICAL FORMS - 7 stk deltagere

Dame
Anja TeilmanTeam Fighter12
Anette SexeTeam Fighter8
Mann
Ole Jonny BerntsenTeam Fighter7
Sindre LeeTeam Fighter7
Daniel Armando FossanTeam Fighter6
Mads RaskSentrum Kampsport Senter6
Lars Daniel GruvmanTeam Fighter1


MUSICAL FORMS WEAPON - 0 stk deltagere


 

Beste klubb basert på 6,4,3 poeng Team er når flere klubber som er geografisk spredt konkurrerer som ett team. (f.eks klubbene i Trøndelag som har felles teamnavn, men separate klubbnavn)
Klubbnavn Poeng
Klubbteam Poeng

Share