PF LC MF
Menn
45
140
17
Damer
20
72
6
Junior Menn
31
59
 
Junior Damer
17
34
 
Ungdom Menn
 
21
 
Ungdom Damer
 
10
 
Delsum
72
166
10
Totalt
469
Ant. Lisenser
291
NB! Matrisen over her som viser totalt antall deltagere er ikke ferdig tilpasset NC
 
POINTFIGHTING - 72 stk deltagere

D+62KG
Hildegunn OmlandGrimstad Kickboxing Club10
Ina GrindheimTeam Fighter6
Pernille LysakerWest Figth Team5
Hanne R. WorsøeAktiv Kickboxing Klubb3
Madelen SøftelandGrimstad Kickboxing Club3
Kathrine TallisTeam Sentrum Kampsport1
Hege ThidemannTeam Trøndelag1
Ann Christin KarlsenBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team1
Kine LundervoldWest Figth Team1
Lena HansenBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team1
Emilie BroenDrammen Kickboxingklubb1
D-62KG
Ida SkjesethTeam Fighter7
Eirin DaleBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team7
Ida AbrahamsenTeam Fighter6
Maren HegreBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team4
Eirin ØdegaardDrammen Kickboxingklubb4
Nora GundersenBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team1
Juni AngelfossBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team1
H+85KG
Andre HoldenTeam Fighter12
Svein Georg HaugenDrammen Kickboxingklubb8
Jan Roar SkeideBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team3
Kim Atle NorenTeam Sentrum Kampsport3
Kenneth WestbergTeam Sentrum Kampsport2
Jon NorgårdTeam Sentrum Kampsport2
H-65KG
Stian FjeldstadBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team6
Karl Andreas JohannessenGrimstad Kickboxing Club4
H-75KG
Henrik JahrenBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team6
Kim Rune LyngvedBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team6
Beyar SelmanTeam Sentrum Kampsport6
Øyvind OddenGrimstad Kickboxing Club5
Glenn HauglandBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team4
Elend SelmanTeam Sentrum Kampsport2
Tord StømeTeam Fighter1
Simon BergTeam Sentrum Kampsport1
Karl Andreas JohannessenGrimstad Kickboxing Club1
Aslan LabbasalnovBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team1
H-85KG
Jan-Inge SandalBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team9
Gjermund NeslandBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team6
Jan Erik KarlsenTeam Sentrum Kampsport5
Ron AstrupGrimstad Kickboxing Club5
Christian StavaWest Figth Team3
Paul Petter JenssenDrammen Kickboxingklubb2
Kim HellesethAktiv Kickboxing Klubb1
Felipe Valdez CarterBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team1
Glenn EngebretsenTeam Fighter1
Tom Rune BertelsenDrammen Kickboxingklubb1
JD+63KG
Kine LundervoldWest Figth Team6
Kristine D. HåbestadGrimstad Kickboxing Club4
Tove SandveWest Fight Team3
JD-57KG
Monica EngesetBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team9
Marielle HansenFana Kickboxing Klubb6
Camilla TveråmoGrimstad Kickboxing Club5
Kine T. SørbøAktiv Kickboxing Klubb4
Margit Røed TaxeråsGrimstad Kickboxing Club3
JD-63KG
Kate ErgaWest Figth Team6
Wenche MichelsenTeam Trøndelag4
JH+63KG
Emil HolbergTeam Trøndelag10
Lars GrønnestadWest Fight Team10
Fredrik HovindGrimstad Kickboxing Club4
Ben Harald FurhovdenWest Figth Team4
Geir Kåre NylandWest Figth Team2
Cato StuelandWest Figth Team2
Kristoffer EngedalWest Figth Team2
Bård GrongstadBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team1
Andreas GromsrudDrammen Kickboxingklubb1
Herman RombergTeam Sentrum Kampsport1
Tony OlaisenTeam Fighter1
Eirik HovindTeam Fighter1
Eirik Hansen SeelandTeam Fighter1
JH-63KG
Frank Robert BredningTeam Trøndelag12
Jan Åge TordalWest Figth Team7
Ola Stene-JohansenTeam Sentrum Kampsport7


LETTKONTAKT - 166 stk deltagere

D+65KG
Ruth PettersenTeam Fighter12
Birgit Reitan ØksnesTeam Fighter7
Mona Lise TrønnesDrammen Kickboxingklubb4
Hildegunn OmlandGrimstad Kickboxing Club4
Emilie BroenDrammen Kickboxingklubb2
Cecilie HansenChampions Kickboxing Klubb1
Ingvild SellereiteTrondheim Kickboxing klubb1
Madelen SøftelandGrimstad Kickboxing Club1
Ann Christin KarlsenBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team1
D-55KG
Camilla JohansenSentrum Kickboxing Hamar12
Piia JaaskelainenSentrum Kickboxing7
Maria WirenTeam Fighter4
Anette SexeTeam Fighter4
Sandra EichlerSentrum Kickboxing4
Christina LaastadFana Kickboxing Klubb2
D-60KG
Janne Anja RolfTeam Extreme12
Else Karin BacheChampions Kickboxing Klubb4
Eirin ØdegaardDrammen Kickboxingklubb4
Vibeke KristiansenTeam Fighter4
Leslibeth GarciaSentrum Kickboxing4
Kristin SollidSentrum Kickboxing3
Lise Janne HovdenFlorø Kickboxinggruppe1
Anne Randi LaingenTeam Fighter1
D-65KG
Kristy ToompaluSentrum Kickboxing10
Marianne BertelsenTeam Fighter6
Kathrine TallisTeam Sentrum Kampsport4
Kjersti LarsenOslo Kampsportklubb4
Mariann Hellvik JørgensenTromsø Kickboxingklubb3
Hilde I. SelboDrammen Kickboxingklubb3
Mette SelboDrammen Kickboxingklubb1
Hanne R. WorsøeAktiv Kickboxing Klubb1
Ina GrindheimTeam Fighter1
Kjersti WågøTrondheim Kickboxing klubb1
Hanne Rikke AldenBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team1
Jeanett NilsenTeam Fighter1
H+89KG
Kristian LauknesTromsø Kickboxingklubb6
Pål SkaufjordTeam Fighter6
Jøran HeimdalTromsø Kickboxingklubb6
Kim Atle NorenTeam Sentrum Kampsport4
Morgan HovdenSentrum Kickboxing4
Ronny AnderssenTrondheim Kickboxing klubb3
Kenneth WestbergTeam Sentrum Kampsport2
Petter VallestadChampions Kickboxing Klubb1
Tommy StrandÅlesund Kickboxingklubb1
Vinold DonaldBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team1
Peshawa GalaliFlorø Kickboxinggruppe1
Jon NorgårdTeam Sentrum Kampsport1
H-63KG
Karl Andreas JohannessenGrimstad Kickboxing Club6
Patrick Sjøli RamirezRisør Kickboxing klubb4
Ole Jonny BerntsenTeam Fighter3
Martin Lyche LerdalSentrum Kickboxing3
H-69KG
Hallgeir LienTeam Fighter12
Ole Martin EriksenTeam Fighter7
Eivind EikumTeam Fighter4
Elend SelmanTeam Sentrum Kampsport4
Bekhan MalkovSentrum Kickboxing3
Ronny FredriksenChampions Kickboxing Klubb2
Øyvind OddenGrimstad Kickboxing Club2
Karl Andreas JohannessenGrimstad Kickboxing Club1
Christian GalvezTeam Fighter1
Marius SjursæterFlaktveit IK Kampsport1
Jan JohansenDrammen Kickboxingklubb1
Firas GhummeidRisør Kickboxing klubb1
H-74KG
Tord StømeTeam Fighter9
Bjørn Åge bruvollFana Kickboxing Klubb8
Andreas LødrupTeam Extreme6
Philippe BealTeam Fighter3
Espen BjelkeTeam Fighter3
Simon BergTeam Sentrum Kampsport1
Aslan LabbasalnovBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team1
Anders HenriksenTrondheim Kickboxing klubb1
Magnus KarlsenSentrum Kickboxing1
Ørjan FredriksenChampions Kickboxing Klubb1
Frode ArntsenGP Team1
Beyar SelmanTeam Sentrum Kampsport1
Marius SjursæterFlaktveit IK Kampsport1
Martin SedalFana Kickboxing Klubb1
H-79KG
Christian StavaWest Figth Team8
Karl Martin RichardsenTeam Fighter6
Adreas GrenSentrum Kickboxing6
Jose AguilarFlaktveit IK Kampsport4
Gjermund NeslandBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team3
Tom Rune BertelsenDrammen Kickboxingklubb3
Mads BenserudFana Kickboxing Klubb2
Sverre SandenBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team1
Demid VasilievTeam Fighter1
Mads RaskTeam Extreme1
Andrey NizheviasovFana Kickboxing Klubb1
Stian NilsenTeam Extreme1
Roberto GonzalesBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team1
Robert RosvoldChampions Kickboxing Klubb1
H-84KG
Paul Petter JenssenDrammen Kickboxingklubb12
Jan Erik KarlsenTeam Sentrum Kampsport4
Mathias GaardeTeam Fighter4
Raphael DupireTeam Fighter3
Robert RosvoldChampions Kickboxing Klubb3
Patrick FjellSør-Odal Kickboxing Klubb3
Jarle JensenBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team1
Tom Andre TveitBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team1
Olav G. SvensliÅlesund Kickboxingklubb1
Ole Bjørn HildeskarBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team1
Fredrik WikstrømTeam Fighter1
Terje UnnerudTeam Fighter1
Abed Adhadi GhummiedRisør Kickboxing klubb1
H-89KG
Lars Erik SandlieSentrum Kickboxing12
Antonio LopezTeam Fighter8
Kåre YdstiTeam Trøndelag3
JD-57KG
Marielle HansenFana Kickboxing Klubb12
Camilla TveråmoGrimstad Kickboxing Club7
Fam C.ElganChampions Kickboxing Klubb7
Kine T. SørbøAktiv Kickboxing Klubb1
Margit Røed TaxeråsGrimstad Kickboxing Club1
JD-63KG
Cathrine Heggøy FonnesChampions Kickboxing Klubb9
Tanja Sofia AasenSentrum Kickboxing Hamar6
Marielle KongsvoldØverbygd Kickboksingklubb6
Christine Maud LundTeam Fighter5
Wenche MichelsenTeam Trøndelag4
Kristine D. HåbestadGrimstad Kickboxing Club1
Kine SundbergDrammen Kickboxingklubb1
JD-69KG
Henriette SlearderudSentrum Kickboxing Hamar6
Maria KopperudDrammen Kickboxingklubb4
JH+74KG
Sindre GrovFana Kickboxing Klubb10
Jan-Rhoar SkjøndalFlaktveit IK Kampsport6
Alexander OrraFlaktveit IK Kampsport6
Fredrik HovindGrimstad Kickboxing Club5
Stian Taaje SundSør-Odal Kickboxing Klubb3
Stefan StrømsnesChampions Kickboxing Klubb2
Herman RombergTeam Sentrum Kampsport1
Kristoffer EngedalWest Figth Team1
Joachim KristiansenChampions Kickboxing Klubb1
JH-57KG
Daniel Armando FossanTeam Fighter10
Victor SimonsenTeam Fighter7
Refik MahmuljinSør-Odal Kickboxing Klubb6
JH-63KG
Frank Robert BredningTeam Trøndelag12
Christopher BødtkerChampions Kickboxing Klubb5
Jan Åge TordalWest Figth Team4
Christer SkaflestadFana Kickboxing Klubb4
Marius BaadeOslo Kampsportklubb3
Zarian KristiansenTeam Extreme3
JH-69KG
Emil HolbergTeam Trøndelag7
Kristian Niklas ThemteDrammen Kickboxingklubb6
Aleksei S. JokiTeam Fighter6
Raymond Gaassand StraumeFana Kickboxing Klubb6
Andreas GromsrudDrammen Kickboxingklubb4
Petter EriksenSør-Odal Kickboxing Klubb1
Ruben Swela BerentsenAktiv Kickboxing Klubb1
Bjørn Otto BakkejordTromsø Kickboxingklubb1
Pascal JaqoobTeam Fighter1
Kristian TorgersenAktiv Kickboxing Klubb1
JH-74KG
Jan-Rhoar SkjøndalFlaktveit IK Kampsport6
Daniel AaslandØverbygd Kickboksingklubb4
Jan Vegard T. LarsenSør-Odal Kickboxing Klubb3
UD-57KG
Victoria HolmTeam Fighter6
Rebekka Stokkan RubbåsØverbygd Kickboksingklubb4
Ingunn ThomasdottirTeam Fighter3
UD-69KG
Christine RykkjeWest Figth Team6
Maria SimonsenØverbygd Kickboksingklubb4
UH+74KG
Chris Morgan BraserudSør-Odal Kickboxing Klubb6
Kristoffer EngedalWest Figth Team4
UH-52KG
Finn Olav UlvundDrammen Kickboxingklubb6
Marius MarthinussenFlaktveit IK Kampsport4
UH-63KG
Ola Stene-JohansenTeam Sentrum Kampsport10
Andreas NistadFlaktveit IK Kampsport7
Ole Martin TangenesOslo Kampsportklubb6
UH-69KG
Raymond Gaassand StraumeFana Kickboxing Klubb6
Bård GrongstadBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team4


MUSICAL FORMS - 10 stk deltagere

Dame
Anja TeilmanTeam Fighter6
Anette SexeTeam Fighter4
Jannicke SolgaardTeam Fighter3
Mann
Ole Jonny BerntsenTeam Fighter6
Daniel Armando FossanTeam Fighter4
Bjarte NødtvedtBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team3
Stian Servoss AndersenBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team1
Tan Ahn LeBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team1
Sebastian DalseideBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team1
Fabian FosseBKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team1


MUSICAL FORMS WEAPON - 4 stk deltagere

Mann
PhilipLinderTX Kickboxingklubb - Fredrikstad6
Andreas LødrupTX Kickboxingklubb - Fredrikstad4
Joakim Myrvold JohansenTX Kickboxingklubb - Fredrikstad3
Mads RaskTX Kickboxingklubb - Fredrikstad1


 

Beste klubb basert på 6,4,3 poeng Team er når flere klubber som er geografisk spredt konkurrerer som ett team. (f.eks klubbene i Trøndelag som har felles teamnavn, men separate klubbnavn)
Klubbnavn Poeng
Fighter Kickboksingklubb
293
TX Kickboxingklubb - Fredrikstad
125
Sentrum Kickboxingklubb
95
Drammen Kickboxingklubb
90
Verdal Kampsportklubb
77
Grimstad Kickboxingclub
70
Sør-Odal Kickboxingklubb
58
Bergen Kickboxingklubb
50
Haugaland Kickboxingklubb
48
Sentrum Kampsportsenter
46
Fana Kickboxingklubb
41
Champions Kickboxingklubb
39
Tønsberg Kickboxingclub
39
Levanger Kickboxing Klubb
32
Sentrum Kickboxing Hamar
31
Oslo Kampsportklubb
28
Flaktveit Kickboxing
26
Aktiv Kickboxingklubb
26
Trondheim Kickboxingklubb
26
Oslo Kickboxingklubb
25
Fight Club Stockholm
24
Larvik Kampsportklubb
19
Steinkjer Kickboxing Klubb
18
Stjørdal Kickboxingklubb
17
Tromsø Kickboxingklubb
16
Tjeldsund Kickboxing Klubb
10
Øverbygd Kickboxingklubb
10
Kragerø Kickboxingklubb
8
Kvinnherad Kick Boxing Klubb
6
Ålesund Kickboxingklubb
6
Arendal Kickboxingklubb
6
Askøy Kickboxingklubb
4
Porsgrunn Kampsportklubb
3
Risør Kickboxingklubb
3
Klubbteam Poeng
153
95
48
31
6
3

Share