| Full oversikt inkl. beste klubb... klikk her |


JUNIOR NM 2007 - ARENDAL 02-03.DESEMBER 2006


BESTEMANNSPREMIE SEMIKONTAKT
MENN: LARS GRØNNSTAD - HAUGALAND
DAMER: MADELEN SØFTELAND - GRIMSTAD

SEMIKONTAKT - SØNDAG 03.DESEMBER
# WEIGHT NAME RED CORNER NAME BLUE CORNER RESULT
1 JH+63KG Jan-Rhoar Skjøndal - Flaktveit IK Kampsport Lars Grønnestad - Team Haugaland
05-13
2 JH+63KG Fredrik Hovind - Grimstad Kickboxing Club Geir Kåre Nyland - Team Haugaland
17-16
3 JH+63KG Winner Fight No: 1 - Lars Grønnestad Stian Rossvold - Team Trøndelag
11-07
4 JH+63KG Winner Fight No: 2 - Fredrik Hovind Emil Holberg - Team Trøndelag
06-07
5 JD+63KG Ingebjørg Møretrø Hortemo - Grimstad Kickboxing Club Christine Rykkje - Team Haugaland
16-19
6 JD+63KG Madelen Søfteland - Grimstad Kickboxing Club Kine Lundervold - Team Haugaland
14-04
7 JD+63KG Winner Fight No: 5 - Christine Rykkje Martine Skaara - Larvik Kampsportklubb
13-11
8 JD-57KG Monica Engeset - BKK Fullcontact Team / BKK Pointfighting Team Camilla Tveråmo - Grimstad Kickboxing Club
16-11
         
BRONZE1 JH+63KG Looser Fight No: 3 Stian Rossvold Looser Fight No: 4 Fredrik Hovind [BRONSE]
13-17
BRONZE2 JD+63KG Looser Fight No: 7 Martine Skaara [BRONSE] Looser Fight No: 6 Kine Lundervold
14-11
         
FINALE1 JH+63KG Winner Fight No: 3 Lars Grønnestad [NORGESMESTER] Winner Fight No: 4 Emil Holberg
21-19
FINALE2 JD+63KG Winner Fight No: 7 Christine Rykkje Winner Fight No: 6 Madelen Søfteland [NORGESMESTER]
20-26
FINALE3 JD-57KG Winner Fight No: 8 Monica Engeset [NORGESMESTER] Margit Røed Taxerås Grimstad Kickboxing Club
24-14
FINALE4 JD-63KG Kristine D. Håbestad Grimstad Kickboxing Club [NORGESMESTER] Wenche Michelsen Team Trøndelag
19-18

 


BESTEMANNSPREMIE LETTKONTAKT
MENN : JAN-RHOAR SKJØNDAL - FLAKTVEIT
DAMER: TRINE OMHOLT - ARENDAL

LETTKONTAKT FINALER
# WEIGHT NAME RED CORNER NAME BLUE CORNER Result
1 JD-57KG Merethe Hansen - Team Fighter [NorgesMester] Marielle Hansen - Fana Kickboxing Klubb
2-1
2 JD-52KG Ingunn Thomasdottir - Team Fighter Inger Amundrød - Larvik Kampsportklubb [NorgesMester]
1-2
3 JH-57KG Kristian Magnus Frydenberg - Tønsberg Kickboxing Club [NorgesMester] Refik Mahmuljin - Sør-Odal Kickboxing Klubb
3-0
4 JH-74KG Jan-Rhoar Skjøndal - Flaktveit IK Kampsport [NorgesMester] Thomas Robertsen - Team Extreme
3-0
5 JD-69KG Kjersti Nilsen - Kragerø Kickboxing Klubb [NorgesMester] Siri Gunstensen - Kragerø Kickboxing Klubb
3-0
6 JH-69KG Carl Fredrik Kalleberg - Arendal Fighter-Gruppe [NorgesMester] Frode Værstad - Arendal Fighter-Gruppe [DISQ]
3-DISQ
7 JD-63KG Trine Omholt - Arendal Fighter-Gruppe [NorgesMester] Maria Kopperud - Drammen Kickboxingklubb
3-AB
8 JH-63KG Nikolai Danielsen - Tønsberg Kickboxing Club [NorgesMester] Hosang Fatah - Team Extreme
3-0
9 UH-52KG Finn Olav Ulvund - Drammen Kickboxingklubb [NorgesMester] Tor Harrald Polle - Sentrum Kickboxing
2-1
10 JH+74KG Sindre Grov - Fana Kickboxing Klubb Simen Brunes - Sentrum Kickboxing [NorgesMester]
0-3
11 UD-57KG Rebekka Stokkan Rubbås - Øverbygd Kickboksingklubb [NorgesMester] Victoria Holm - Team Fighter
3-DSC
12 UH-69KG Raymond Gåssand - Fana Kickboxing Klubb Eriwan Aso Mohammed - Tønsberg Kickboxing Club [NorgesMester]
1-2
13 UH+74KG Lasse Holm - Drammen Kickboxingklubb Chris Morgan Braserud - Sør-Odal Kickboxing Klubb [NorgesMester]
0-3
14 UH-57KG Petter Wikestad - Oslo Kampsportklubb Guanro Anwar Mohammad - Tønsberg Kickboxing Club [NorgesMester]
0-3
15 JD-74KG Ingebjørg Møretrø Hortemo - Grimstad Kickboxing Club Madelen Søfteland - Grimstad Kickboxing Club [NorgesMester]
0-3
16 UD-63KG Tanja Sofia Aasen - Sentrum Kickboxing Hamar Marielle Kongsvoll - Øverbygd Kickboksingklubb [NorgesMester]
1-2
DISQ=Diskvalifikasjon, DSC=Doctor Stops Contest (Doktor stopper kampen)


MUSICAL FORMS (Høyeste og laveste poeng strykes)
Name Club Referee 1 Referee 2 Referee 3 Referee 4 Referee 5
TOTAL
VALIDATED RESULT
Daniel Armando Fossan Team Fighter
8,7
8,5
8,5
8,6
8,5
42,8
25,6
NorgesMester
PhilipLinder Team Extreme
8,6
8,4
8,4
8,5
8,4
42,3
25,3
2.plass
Inger Amundrød Larvik Kampsportklubb
8,2
8,2
8,2
8,4
8,3
41,3
24,7
3.plass
Joakim Myrvold Johansen Team Extreme
8,5
8,2
8,0
8,1
8,2
41
24,5
4.plass
Nadia Linder Team Extreme
7,9
7,9
7,7
7,6
7,9
39
23,5
5.plass

 

INNLEDENDE (INKL. BRONSEFINALER) - LETTKONTAKT LØRDAG 02.DESEMBER
(SF=SemiFinale)
# TATAMI WEIGHT NAME RED CORNER NAME BLUE CORNER
RESULT
1
A
JD-57KG Renate Herlefsen - Kragerø Kickboxing Klubb Merethe Hansen - Team Fighter
0-3
2
A
JD-57KG Camilla Tveråmo - Grimstad Kickboxing Club Ellen Amundrød - Larvik Kampsportklubb
3-0
3
A
JD-57KG Margit Røed Taxerås - Grimstad Kickboxing Club Marielle Hansen - Fana Kickboxing Klubb
0-3
4 (SF)
A
JD-57KG Winner Fight No: 1 - Merethe Hansen Winner Fight No: 2 - Camilla Tveråmo
3-0
5 (SF)
A
JD-57KG Winner Fight No: 3 - Marielle Hansen Malin Johnsen - Team Extreme
3-0
6
A
JH-57KG Victor Simonsen - Team Fighter Ali Reza - Holmlia Kickboxingklubb
3-0
7 (SF)
A
JH-57KG Refik Mahmuljin - Sør-Odal Kickboxing Klubb Daniel Enberg - Team Extreme
3-0
8 (SF)
A
JH-57KG Winner Fight No: 6 - Victor Simonsen Kristian Magnus Frydenberg - Tønsberg Kickboxing Club
0-3
9
A
JD-69KG Kjersti Nilsen - Kragerø Kickboxing Klubb Henriette Slearderud - Sentrum Kickboxing Hamar
3-0
10 (SF)
A
JD-69KG Siri Gunstensen - Kragerø Kickboxing Klubb Nathalie Andersen - Team Extreme
2-1
11 (SF)
A
JD-69KG Winner Fight No: 9 - Kjersti Nilsen Maria Simonsen - Øverbygd Kickboksingklubb
3-0
12 (SF)
A
JD-63KG Trine Omholt - Arendal Fighter-Gruppe Cathrine Heggøy - Champions Kickboxing Klubb
3-0
13 (SF)
A
JD-63KG Maria Kopperud - Drammen Kickboxingklubb Kristine D. Håbestad - Grimstad Kickboxing Club
3-0
14 (SF)
A
UH-52KG Finn Olav Ulvund - Drammen Kickboxingklubb Kristian Barli - Sentrum Kickboxing Hamar
3-0
15 (SF)
A
UD-57KG Rebekka Stokkan Rubbås - Øverbygd Kickboksingklubb Charlotte Nilsen - Team Extreme
2-1
           
           
1
B
JH-74KG Jan-Rhoar Skjøndal - Flaktveit IK Kampsport Even Jarret Nygren - Team Extreme
3-0
2
B
JH-74KG Ingvard Andre Hundhammer - Risør Kickboxing klubb Thomas Robertsen - Team Extreme
0-3
3 (SF)
B
JH-74KG Winner Fight No: 1 - Jan-Rhoar Skjøndal Jan Vegard T. Larsen - Sør-Odal Kickboxing Klubb
3-0
4 (SF)
B
JH-74KG Winner Fight No: 2 - Thomas Robertsen William Lødrup - Team Extreme
3-0
5
B
JH-69KG Carl Fredrik Kalleberg - Arendal Fighter-Gruppe Kristian Niklas Themte - Drammen Kickboxingklubb
3-0
6
B
JH-69KG Frode Værstad - Arendal Fighter-Gruppe Pascal Jaqoob - Team Fighter
3-0
7 (SF)
B
JH-69KG Winner Fight No: 5 - Carl Fredrik Kalleberg Sebastian Hekneby - Tønsberg Kickboxing Club
3-0
8 (SF)
B
JH-69KG Winner Fight No: 6 - Frode Værstad Stian Rossvold - Team Trøndelag
3-0
9
B
JH-63KG Christopher Bødtker - Champions Kickboxing Klubb David Røysland - Grimstad Kickboxing Club
2-1
10 (SF)
B
JH-63KG Marius Baade - Oslo Kampsportklubb Hosang Fatah - Team Extreme
1-2
11 (SF)
B
JH-63KG Winner Fight No: 9 - Christopher Bødtker Nikolai Danielsen - Tønsberg Kickboxing Club
0-3
12
B
JH+74KG Stefan Strømsnes - Champions Kickboxing Klubb Sindre Grov - Fana Kickboxing Klubb
0-3
13 (SF)
B
JH+74KG Fredrik Hovind - Grimstad Kickboxing Club Simen Brunes - Sentrum Kickboxing
0-3
14 (SF)
B
JH+74KG Winner Fight No: 12 - Sindre Grov Stian Taaje Sund - Sør-Odal Kickboxing Klubb
3-0
15 (SF)
B
UH-69KG Raymond Gåssand - Fana Kickboxing Klubb Omar ben mabrok dridy - Holmlia Kickboxingklubb
3-0
16 (SF)
B
UH-69KG Eriwan Aso Mohammed - Tønsberg Kickboxing Club Emil Holberg - Team Trøndelag
3-0
           
           
BRONZE1
A
JD-57KG Looser Fight No: 4 Camilla Tveråmo [BRONSE] Looser Fight No: 5 Malin Johnsen
3-0
BRONZE2
A
JH-57KG Looser Fight No: 8 Victor Simonsen Looser Fight No: 7 Daniel Enberg [BRONSE]
1-2
BRONZE3
A
JD-69KG Looser Fight No: 11Maria Simonsen [BRONSE] Looser Fight No: 10 Nathalie Andersen
2-1
BRONZE4
A
JD-63KG Looser Fight No: 12 Cathrine Heggøy [BRONSE] Looser Fight No: 13 Kristine D. Håbestad
3-0
           
BRONZE1
B
JH-74KG Looser Fight No: 3 Jan Vegard T. Larsen [BRONSE] Looser Fight No: 4 William Lødrup
3-0
BRONZE2
B
JH-69KG Looser Fight No: 7 Sebastian Hekneby [BRONSE] Looser Fight No: 8 Stian Rossvold
3-0
BRONZE3
B
JH-63KG Looser Fight No: 11 Christopher Bødtker [BRONSE] Looser Fight No: 10 Marius Baade
2-1
BRONZE4
B
JH+74KG Looser Fight No: 14 Stian Taaje Sund [BRONSE] Looser Fight No: 13 Fredrik Hovind
3-0
BRONZE5
B
UH-69KG Looser Fight No: 15 Omar ben mabrok dridy Looser Fight No: 16 Emil Holberg [BRONSE]
0-3

 

 

Program:
Lørdag - Innveiing kl.09:30
Innveiing i Hallen
- Kampstart Lettkontakt kl.11:30
- MusicalForm kl.15:15
- Finaler Lettkontakt kl.16:30
Stevne Slutt lørdag kl.19:30 (-> 19:45)
Søndag - Innveiing kl.10:00 Innveiing på Hotellet
- Kampstart Semikontakt kl.12:15 Finaler kl.13:30
Stevne Slutt kl.15:00 søndag. (-> 15:30)
Beltegrad for å delta i JuniorNM er Orange belte!