| Stevne Poengoversikt | NorgesCupen Sammenlagt |
NC Semikontakt Haugesund 28. januar 2007
FINALER
NO M WEIGHT
NAME RED CORNER
NAME BLUE CORNER
Result
FINALE 1 A JH+63KG Lars Grønnestad - West Fight Team Emil Holberg - Team Trøndelag
20-19
FINALE 2 A H-75KG Kim Rune Lyngved - BKK Pointfighting Team Øyvind Odden - Grimstad Kickboxing Club
17-10
FINALE 3 A D+62KG Pernille Lysaker - West Figth Team Hildegunn Omland - Grimstad Kickboxing Club
04-14
FINALE 4 A JD+63KG Kristine D. Håbestad Grimstad Kickboxing Club Kine Lundervold West Figth Team
15-20
         
FINALE 1 B H-85KG Jan-Inge Sandal - BKK Pointfighting Team Jan Erik Karlsen - Team Sentrum Kampsport
10-04
FINALE 2 B H+85KG Svein Georg Haugen - Drammen Kickboxingklubb Andre Holden - Team Fighter
11-13
FINALE 3 B JD-57KG Kine T. Sørbø - Aktiv Kickboxing Klubb Monica Engeset - BKK Pointfighting Team
04-14
FINALE 4 B JH-63KG Ola Stene-Johansen - Team Sentrum Kampsport Frank Robert Breding Team Trøndelag
00-10
FINALE 5 B D-62KG Eirin Dale - BKK Pointfighting Team Ida Skjeseth Team Fighter
12-05


BRONSEFINALER
NO M WEIGHT
NAME RED CORNER
NAME BLUE CORNER
Result
BRONZE 1 A JH+63KG Ben Harald Furhovden - West Figth Team Herman Romberg - Team Sentrum Kampsport
08-05
BRONZE 2 A H-75KG Beyar Selman - Team Sentrum Kampsport Elend Selman - Team Sentrum Kampsport
06-05
BRONZE 3 A D+62KG Hanne R. Worsøe - Aktiv Kickboxing Klubb Kathrine Tallis - Team Sentrum Kampsport
12-02
         
BRONZE 1 B H-85KG Glenn Engebretsen - Team Fighter Christian Stava - West Figth Team
07-08
BRONZE 2 B H+85KG Kenneth Westberg - Team Sentrum Kampsport Kim Atle Noren - Team Sentrum Kampsport
05-10
BRONZE 3 B JD-57KG Camilla Tveråmo - Grimstad Kickboxing Club Margit Røed Taxerås - Grimstad Kickboxing Club
11-21
FINALE 2 +85Kg Svein Georg Haugen Drammen vs. Andre Holden Fighter KBK - Se Finaleoversikten for resultat


NO M WEIGHT
NAME RED CORNER
NAME BLUE CORNER
Result
1 A JH+63KG Fredrik Hovind - Grimstad Kickboxing Club Lars Grønnestad - West Fight Team
21-23
2 A JH+63KG Ben Harald Furhovden - West Figth Team Cato Stueland - West Figth Team
07-01
3 A JH+63KG Kristoffer Engedal - West Figth Team Herman Romberg - Team Sentrum Kampsport
06-10
4 A JH+63KG Geir Kåre Nyland - West Figth Team Emil Holberg - Team Trøndelag
10-14
5 A JH+63KG Winner Fight No: 1 - Lars Grønnestad Winner Fight No: 2 - Ben Harald Furhovden
07-02
6 A JH+63KG Winner Fight No: 3 - Herman Romberg Winner Fight No: 4 - Emil Holberg
00-10
7 A H-75KG Kim Rune Lyngved - BKK Pointfighting Team Karl Andreas Johannessen - Grimstad Kickboxing Club
13-03
8 A H-75KG Øyvind Odden - Grimstad Kickboxing Club Elend Selman - Team Sentrum Kampsport
06-00
9 A H-75KG Winner Fight No: 7 - Kim Rune Lyngved Beyar Selman - Team Sentrum Kampsport
12-04
10 A D+62KG Lena Hansen - BKK Pointfighting Team Hildegunn Omland - Grimstad Kickboxing Club
08-12
11 A D+62KG Pernille Lysaker - West Figth Team Kathrine Tallis - Team Sentrum Kampsport
10-09
12 A D+62KG Winner Fight No: 10 - Hildegunn Omland Hanne R. Worsøe - Aktiv Kickboxing Klubb
10-02
         
         
1 B H-85KG Kim Helleseth - Aktiv Kickboxing Klubb Jan-Inge Sandal - BKK Pointfighting Team
05-13
2 B H-85KG Paul Petter Jenssen - Drammen Kickboxingklubb Glenn Engebretsen - Team Fighter
02-12
3 B H-85KG Ron Astrup - Grimstad Kickboxing Club Christian Stava - West Figth Team
14-16
4 B H-85KG Winner Fight No: 1 - Jan-Inge Sandal Winner Fight No: 2 - Glenn Engebretsen
11-03
5 B H-85KG Winner Fight No: 3 - Christian Stava Jan Erik Karlsen - Team Sentrum Kampsport
07-12
6 B H+85KG Svein Georg Haugen - Drammen Kickboxingklubb Kenneth Westberg - Team Sentrum Kampsport
10-00
7 B H+85KG Andre Holden - Team Fighter Kim Atle Noren - Team Sentrum Kampsport
14-08
8 B H+85KG Winner Fight No: 6 - Svein Georg Haugen Jon Norgård - Team Sentrum Kampsport
13-03
9 B JD-57KG Kine T. Sørbø - Aktiv Kickboxing Klubb Camilla Tveråmo - Grimstad Kickboxing Club
13-10
10 B JD-57KG Monica Engeset - BKK Pointfighting Team Margit Røed Taxerås - Grimstad Kickboxing Club
13-11
11 B JH-63KG Jan Åge Tordal - West Figth Team Ola Stene-Johansen - Team Sentrum Kampsport
10-13
12 B D-62KG Eirin Dale - BKK Pointfighting Team Eirin Ødegaard - Drammen Kickboxingklubb
14-04
         
         

 


NC Lettkontakt Haugesund 27. januar 2007

FINALER
No M WEIGHT
NAME RED CORNER
NAME BLUE CORNER
Result
FINALE 1 A JH+74KG Sindre Grov - Fana Kickboxing Klubb Jan-Rhoar Skjøndal - Flaktveit IK Kampsport
0-3
FINALE 2 A JH-69KG Emil Holberg - Team Trøndelag Raymond Gåssand - Fana Kickboxing Klubb
0-3
FINALE 3 A H-79KG Christian Stava - West Figth Team Karl Martin Richardsen - Team Fighter
0-3
FINALE 4 A D-55KG Camilla Johansen - Sentrum Kickboxing Hamar Piia Jaaskelainen - Sentrum Kickboxing
2-1
FINALE 5 A H-89KG Antonio Lopez - Team Fighter Lars Erik Sandlie Sentrum Kickboxing
1-2
         
FINALE 1 B H-74KG Bjørn Åge Bruvoll - Fana Kickboxing Klubb Andreas Lødrup - Team Extreme
0-3
FINALE 2 B JD-63KG Cathrine Heggøy - Champions Kickboxing Klubb Christine Maud Lund - Team Fighter
3-0
FINALE 3 B H+89KG Kim Atle Noren - Team Sentrum Kampsport Kristian Lauknes - Tromsø Kickboxingklubb
0-3
FINALE 4 B D+65KG Ruth Pettersen - Team Fighter Birgit Reitan Øksnes - Team Fighter
2-1
FINALE 5 B JH-63KG Christopher Bødtker - Champions Kickboxing Klubb Frank Robert Breding Team Trøndelag
1-2
FINALE 6 B UH-63KG Andreas Nistad Flaktveit IK Kampsport Ola Stene-Johansen Team Sentrum Kampsport
1-2
         
FINALE 1 C H-69KG Hallgeir Lien - Team Fighter Ole Martin Eriksen - Team Fighter
3-0
FINALE 2 C JD-57KG Fam C.Elgan - Champions Kickboxing Klubb Marielle Hansen - Fana Kickboxing Klubb
0-3
FINALE 3 C D-60KG Vibeke Kristiansen - Team Fighter Janne Anja Rolf - Team Extreme
0-3
FINALE 4 C H-84KG Paul Petter Jenssen - Drammen Kickboxingklubb Jan Erik Karlsen - Team Sentrum Kampsport
3-0
FINALE 5 C D-65KG Marianne Bertelsen - Team Fighter Kristy Toompalu - Sentrum Kickboxing
2-1
FINALE 6 C JH-57KG Daniel Armando Fossan - Team Fighter Victor Simonsen Team Fighter
3-0


NO M WEIGHT
NAME RED CORNER
NAME BLUE CORNER
Result
1 A JH+74KG Stefan Strømsnes - Champions Kickboxing Klubb Sindre Grov - Fana Kickboxing Klubb
0-3
2 A JH+74KG Alexander Orra - Flaktveit IK Kampsport Fredrik Hovind - Grimstad Kickboxing Club
3-0
3 A JH+74KG Jan-Rhoar Skjøndal - Flaktveit IK Kampsport Joachim Kristiansen - Champions Kickboxing Klubb
3-0
4 A JH+74KG Kristoffer Engedal - West Figth Team Herman Romberg - Team Sentrum Kampsport
3-0
5 A JH+74KG Winner Fight No: 1 - Sindre Grov Winner Fight No: 2 - Alexander Orra
3-0
6 A JH+74KG Winner Fight No: 3 - Jan-Rhoar Skjøndal Winner Fight No: 4 - Kristoffer Engedal
3-0
7 A JH-69KG Kristian Torgersen - Aktiv Kickboxing Klubb Kristian Niklas Themte - Drammen Kickboxingklubb
0-3
8 A JH-69KG Ruben Swela Berentsen - Aktiv Kickboxing Klubb Raymond Gåssand - Fana Kickboxing Klubb
0-3
9 A JH-69KG Winner Fight No: 7 - Kristian Niklas Themte Emil Holberg - Team Trøndelag
1-2
10 A H-79KG Mads Benserud - Fana Kickboxing Klubb Demid Vasiliev - Team Fighter
3-0
11 A H-79KG Karl Martin Richardsen - Team Fighter Jose Aguilar - Flaktveit IK Kampsport
3-0
12 A H-79KG Winner Fight No: 10 - Mads Benserud Christian Stava - West Figth Team
1-2
13 A D-55KG Christina Laastad - Fana Kickboxing Klubb Camilla Johansen - Sentrum Kickboxing Hamar
0-3
14 A D-55KG Maria Wiren - Team Fighter Piia Jaaskelainen - Sentrum Kickboxing
1-2
15 A D-55KG Winner Fight No: 13 - Camilla Johansen Sandra Eichler - Sentrum Kickboxing
3-0
16 A H-89KG Antonio Lopez - Team Fighter Kåre Ydsti - Team Trøndelag
3-0
         
         
1 B H-74KG Ørjan Fredriksen - Champions Kickboxing Klubb Bjørn Åge Bruvoll - Fana Kickboxing Klubb
0-3
2 B H-74KG Tord Støme - Team Fighter Marius Sjursæter - Flaktveit IK Kampsport
3-0
3 B H-74KG Frode Arntsen - GP Team Beyar Selman - Team Sentrum Kampsport
0-3
4 B H-74KG Winner Fight No: 1 - Bjørn Åge Bruvoll Winner Fight No: 2 - Tord Støme
3-0
5 B H-74KG Winner Fight No: 3 - Beyar Selman Andreas Lødrup - Team Extreme
0-3
6 B JD-63KG Cathrine Heggøy - Champions Kickboxing Klubb Kine Sundberg - Drammen Kickboxingklubb
3-0
7 B JD-63KG Christine Maud Lund - Team Fighter Kristine D. Håbestad - Grimstad Kickboxing Club
2-1
8 B JD-63KG Winner Fight No: 6 - Cathrine Heggøy Tanja Sofia Aasen - Sentrum Kickboxing Hamar
3-0
9 B H+89KG Pål Skaufjord - Team Fighter Kenneth Westberg - Team Sentrum Kampsport
3-0
10 B H+89KG Jon Norgård - Team Sentrum Kampsport Kristian Lauknes - Tromsø Kickboxingklubb
0-3
11 B H+89KG Winner Fight No: 9 - Pål Skaufjord Kim Atle Noren - Team Sentrum Kampsport
0-3
12 B D+65KG Cecilie Hansen - Champions Kickboxing Klubb Emilie Broen - Drammen Kickboxingklubb
3-0
13 B D+65KG Birgit Reitan Øksnes - Team Fighter Hildegunn Omland - Grimstad Kickboxing Club
3-0
14 B D+65KG Winner Fight No: 12 - Cecilie Hansen Ruth Pettersen - Team Fighter
0-3
15 B JH-63KG Christopher Bødtker - Champions Kickboxing Klubb Jan Åge Tordal - West Figth Team
2-1
         
1 C H-69KG Ronny Fredriksen - Champions Kickboxing Klubb Christian Galvez - Team Fighter
1-2
2 C H-69KG Hallgeir Lien - Team Fighter Karl Andreas Johannessen - Grimstad Kickboxing Club
3-0
3 C H-69KG Øyvind Odden - Grimstad Kickboxing Club Elend Selman - Team Sentrum Kampsport
1-2
4 C H-69KG Winner Fight No: 1 - Christian Galvez Winner Fight No: 2 - Hallgeir Lien
1-2
5 C H-69KG Winner Fight No: 3 - Elend Selman Ole Martin Eriksen - Team Fighter
0-3
6 C JD-57KG Kine T. Sørbø - Aktiv Kickboxing Klubb Fam C.Elgan - Champions Kickboxing Klubb
0-3
7 C JD-57KG Marielle Hansen - Fana Kickboxing Klubb Camilla Tveråmo - Grimstad Kickboxing Club
3-0
8 C JD-57KG Winner Fight No: 6 - Fam C.Elgan Margit Røed Taxerås - Grimstad Kickboxing Club
2-1
9 C D-60KG Else Karin Bache - Champions Kickboxing Klubb Eirin Ødegaard - Drammen Kickboxingklubb
1-2
10 C D-60KG Anne Randi Laingen - Team Fighter Janne Anja Rolf - Team Extreme
0-3
11 C D-60KG Winner Fight No: 9 - Eirin Ødegaard Vibeke Kristiansen - Team Fighter
0-3
12 C H-84KG Robert Rosvold - Champions Kickboxing Klubb Paul Petter Jenssen - Drammen Kickboxingklubb
0-3
13 C H-84KG Fredrik Wikstrøm - Team Fighter Jan Erik Karlsen - Team Sentrum Kampsport
1-2
14 C D-65KG Hanne R. Worsøe - Aktiv Kickboxing Klubb Marianne Bertelsen - Team Fighter
0-3
15 C D-65KG Kathrine Tallis - Team Sentrum Kampsport Kristy Toompalu - Sentrum Kickboxing
0-3
16 C JH-57KG Daniel Armando Fossan - Team Fighter Daniel Enberg - Team Extreme
3-0
         
         
BRONZE 1 A JH+74KG Alexander Orra - Flaktveit IK Kampsport Kristoffer Engedal - West Figth Team
3-0
BRONZE 2 A JH-69KG Kristian Niklas Themte - Drammen Kickboxingklubb Ruben Swela Berentsen - Aktiv Kickboxing Klubb
3-0
BRONZE 3 A H-79KG Mads Benserud - Fana Kickboxing Klubb Jose Aguilar - Flaktveit IK Kampsport
1-2
BRONZE 4 A D-55KG Camilla Johansen - Sentrum Kickboxing Hamar Maria Wiren - Team Fighter
1-2
         
BRONZE 1 B H-74KG Tord Støme - Team Fighter Beyar Selman - Team Sentrum Kampsport
3-0
BRONZE 2 B JD-63KG Tanja Sofia Aasen - Sentrum Kickboxing Hamar Kristine D. Håbestad - Grimstad Kickboxing Club
3-0
BRONZE 3 B H+89KG Pål Skaufjord - Team Fighter Jon Norgård - Team Sentrum Kampsport
2-1
BRONZE 4 B D+65KG Cecilie Hansen - Champions Kickboxing Klubb[W.O] Hildegunn Omland - Grimstad Kickboxing Club
WO-3
         
BRONZE 1 C H-69KG Christian Galvez - Team Fighter Elend Selman - Team Sentrum Kampsport
1-2
BRONZE 2 C JD-57KG Margit Røed Taxerås - Grimstad Kickboxing Club Camilla Tveråmo - Grimstad Kickboxing Club
1-2
BRONZE 3 C D-60KG Eirin Ødegaard - Drammen Kickboxingklubb Anne Randi Laingen - Team Fighter
2-1
BRONZE 4 C H-84KG Robert Rosvold - Champions Kickboxing Klubb Fredrik Wikstrøm - Team Fighter [W.O]
3-WO
BRONZE 5 C D-65KG Hanne R. Worsøe - Aktiv Kickboxing Klubb Kathrine Tallis - Team Sentrum Kampsport
1-2